loading
Typ:
Značka:
Model:
Pro značku vozu:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Světla, xenony, žárovky

Inzeráty 1 až 7 z 7

Led pracovní hranaté světlo ochrana proti vodě IP 67, nárazuvzdorný, prachuodolný. Rozměry viz nákres fotografie. Ideální jako světelná rampa pro offroady, čtyřkolky, náklaďní vozidla, vysokozdvižné vozíky. Výkon: 27W (9 x 3W) Led: Cree chip Napájení: 12V-24V Barva světla :6000K Svítivost: 2700LM Odolnost :IP67 Materiál: hliník mám 8ks Lze osobní odběr Miličín, nebo mohu zaslat i na dobírku dle tarifu České pošty. Nejlépe volat Při osobním odběru možnost vyzkoušení.. Koukněte i na mé ostatní inzeráty. Možné i pro montáž na osobní vozidla: jeep, nissan, toyota, vw, off-road, expedice, UTV, buggy, bugy, SUV, traktor, land rover, kia, mercedes, skania, volvo.

cena: 260,- Kč
Benešov

Prodám Magnetický LED maják. LED stroboskopy na střechu 6 modulů po 4 led celkem 24 LED. Napájení 12/24V, rozměr 27x16 cm. Barva světla oranžová. Zapojení do zástrčky autozapalovače. Více režimů záblesků viz video odkaz pod inzerátem. Osobní odběr v Miličíně nebo mohu zaslat i na dobírku dle tarifu pošty.

cena: 990,- Kč
Benešov

Prodám sadu LED žárovek H7. Náhrada za klasické žárovky H7 celosklo. Svítivost 7200LM - 60W, nelze srovnat z ostatníma LED o svítivosti 3000 LM atd. 360° nastavitelná patice. Snadná motáž - patice lze z žárovky sundat a samotná nasadit o světlometu a násleně nasunout led žárovku. Sada samolepících folií ve žluté a modré barvě viz foto. Sada je nová nepoužitá. V krabici viz foto. Možno odeslat i na dobírku. Nebo osobní odběr Miličín.

cena: 699,- Kč
Benešov

Prodám led diodový stroboskopický maják na střechu. Nový pouze vybalený. Duál - oboustranný oranžová barva světla. Více režimů záblesků. Kabeláž a přepínač součástí balení. Celkem 64 LED / 4 Led diody v bloku, 8x blok na jedné straně (32 LED) rozměr: šíře 90 cm, šíře včetně držáku - kolečka lze odmontovat 95 cm, výška 7 cm, hloubka 10.5 cm. Po úpravě by šlo udělat jednu jednostrannou rampu 180cm. Lze odmontovat z držáků celý panel. Ukázka strobo záblesků v přiloženém video odkazu. Možný i osobní odběr v Miličín, ale mohu zaslat i na dobírku poštou dle jejího tarifu nebo DPD, při osobním odběru je světlo možné odzkoušet. Mám 4 KS Koukněte i na mé ostatní inzeráty. Držáky (modré kolečka)jsou magnetické. Lze je odmontovat a místo nich přišroubovat. Pro přišroubování je čistá šíře 90 cm.

dvě videa v odkazu pod inzerátem..
cena: 1 990,- Kč
Nový stroboskopický maják modrá červená. Uchycení na clonítko nebo lze přišroubovat na jiné místo. Na okrajích jsou dírky pro vruty. Rozměr 32x10,5x3 cm. Délka přívodního kabelu v nataženém stavu cca 190 cm. Kabel je jinak svinutý jako telefoní kabel. Zapojení do zástrčky autozapalovače. 12 režimů záblesků. Osobní odběr v Miličíně nebo mohu odeslat i na dobírku. video odkaz dole pod inzerátem.
cena: 600,- Kč

Led světla pro denní svícení. Kulaté světlomety denního svícení. 4W COB v každém světle. Automatické rozsvícení a zhasnutí. Napájení: 12V / 24V Homologace: RL E8 000611 Nové zabalené v blistru Rozměry: průměr 70mm hloubka 42mm Cena za sadu 2KS světel. Denní svícení návod zapojení MAXEED Preferuji osobní odběr, ale mohu zaslat i na dobírku. Světla pro denní svícení jsou vybavena automatikou rozsvícení a zhasnutí. V tomto případě postupujeme takto: - červený kabel na plus (+), který je živý až po otočení klíčku - černý kabel na (-) mínus – kostra - žlutý kabel připojíme na plus (+) předního světlometu a to na obrysovésvětlo Světlomety denního svícení budou automaticky zhasínat již při rozsvícení obrysových světel. Upozornění: * Žlutý kabel se nesmí při a po montáži dotknout záporného pólu mínus (-). Může dojít k poškození funkce automatické zhasnutí. Nebo poškození elektroniky světel. Žlutý kabel může být z výroby nahrazen kabelem bílé barvy. Dle dodávky.. Světlomety denního svícení můžeme zapojit napřímo na vypínač – stále svítí . - červený kabel na plus (+), který je živý až po otočení klíčku - černý kabel na (-) mínus – kostra - žlutý kabel necháme v tomto případě nezapojený (je nutné zaizolovat konec kabelu)*

cena: 490,- Kč
Benešov

Prodám přestavbovu H7 xenonovou sadu zn. Rolinger teplota světla 6000k. Tenké / SLIM trafa tkzv. Ballasty. Sada je v krabici pouze rozbaleno nemontováno. 2x výbojky xenon se světlem 6000K s paticí na H7 2x trafo včetně držáku propojovací kabely a český návod Mohu dodat 2x zátěžový modul pro xenony + 150,- kč pouze vybalené, ale nepoužité. Preferuji osobní odběr, ale zašlu na dobírku Při případném osobním odběru odpočítam 100kč za poštovné.