loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Administrativa

Inzerce práce v administrativě, nabídka a poptávka zaměstnání. Hledáte práci nebo nového zaměstnace? To Vám pomůže zprostředkovat naše inzerce práce.

Inzeráty 1 až 2 z 2
Hledám práci v e-shopu, kterou je možné vykonávat z domova na PC. Měl bych zájem o navádění textů a obrázků k daným produktům nebo příjem a zpracování objednávek. Jsem OZP na invalidním vozíku a pobírám invalidní důchod. Vzdělání: Vyučen Technické znalosti a dovednosti: MS Office Word, základy MS Excel, email, internet Pracovní zkušenosti: Administrativní pracovník-vyhledávání potencionálních zákazníku, provádění emailové komunikace k dosažení poptávky – objednávky ze strany klienta. Práce s databázi Intouch.
cena: 0,- Kč
Moravskoslezský kraj
Česká společnost hledá pracovnici na pozici asistentka jednatele společnosti. Náplň práce: - zajištění administrativního chodu kanceláře - péče o chod kanceláře - fakturace v Ekonomickém systému Pohoda, příprava podkladů pro účetního - práce v programech MS Office, tvorba prezentací Požadujeme: - SŠ vzdělání s maturitou - znalost Ekonomického systému Pohoda (faktury, dodací listy, pokladní doklady) - základy účetnictví - práce na PC na úrovni uživatele, tj. MS Office (Word, Excel, Publisher), internet - znalost grafického programu Adobe Photoshop - znalost anglického jazyka slovem i písmem - ŘP skup. B, aktivní řidič - pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci Nabízíme: - práci na HPP - pracovní dobu od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin - dobré platové ohodnocení Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: info@csoi.eu
cena: 0,- Kč
Brno-město