loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Administrativa

Inzerce práce v administrativě, nabídka a poptávka zaměstnání. Hledáte práci nebo nového zaměstnace? To Vám pomůže zprostředkovat naše inzerce práce.

Inzeráty 1 až 4 z 4
Náplň práce: Aktivní vyhledávání nových klientů. Telefonická/emailová komunikace se zástupci potencionálního klienta. - Poloviční úvazek. Požadujeme: Výborná znalost práce s PC – Word, Excel, Internet. Zodpovědnost, samostatnost, schopnost rychle se učit novým věcem, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování. Nástup: 1.11.2017 Vhodné: i pro invalidy Nástupní plat: 72,9Kč/h Kontaktujte nás na tel.: 731 278 637, nebo na email: mm.security@seznam.cz Těšíme se na spolupráci.
cena: 12 200,- Kč
Svitavy
HLEDÁME SCHOPNÉHO, PRACOVITÉHO, FÉROVÉHO PARŤÁKA NA POZICI ASISTENTKY - ASISTENTA DIVIZNÍHO MANAŽERA PROSPERUJÍCÍ PORADENSKÉ SPOLEČNOSTI. ZKUŠENOSTI Z OBLASTI FINANČNÍHO PORADENSTVÍ JSOU PRO NÁS VÍTANÉ A DOST DŮLEŽITÉ. NEJSOU VŠAK PODMÍNKOU NAŠÍ SPOLUPRÁCE... MÁME ZÁJEM JEN O VÁŽNÉ ZÁJEMCE Z PRAHY A OKOLÍ. NA VŠEM OSTATNÍM SE DOMLUVÍME K OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI. Email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobil - 730552050
cena: 22 222,- Kč
Praha
Popis: Zajímavá příležitost domácího přivýdělku až 18.000 Kč měsíčně za skládání prospektů, které obdržíte. K této samostatné činnosti nejsou potřeba žádné zvláštní zkušenosti ani znalosti. Veškeré nabídkové materiály Vám budeme průběžně dodávat poštou zdarma. Vaším úkolem bude propagace našich nabídek výdělků, skládání reklamních prospektů a jejich vkládání do obálek, následné odeslání na získané adresy zájemců. Peníze vyplácíme vždy ke 12. dni v měsíci. Jeho výše záleží na Vaší iniciativě a času, který budete práci věnovat. Žádný nákup známek ani obálek!!! V případě zájmu o jednoduchou výdělečnou činnost reagujte zasláním nadepsané obálky s nalepenou známkou, kterou nám zašlete na adresu: Cílkova 642/18, Praha 4-Kamýk, 142 00
cena: 0,- Kč
Praha
40 letá SŠ, s praxí v administrativě, znalost PC, komunik. AJ, hledám práci nejlépe v oboru na HPP. V případě zájmu mě kontaktujte na uvedeném tel. čísle nebo emailu.
cena: 20 000,- Kč