loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády na internetu, PC

Inzeráty 1 až 3 z 3
Hezký den Nabízím zajímavý přivýdělek z domova. Jedná se o spolupráci s firmou TIANDE, která se zabývá kosmetikou a kosmeceutikou (kosmetika pro zdraví). Vyrábí výrobky podle tradiční čínské medicíny a bylinky pěstuje ve své domovině Číny, Altaji a Tibetu. Nikam nechodím,vše dělám z pohodlí domova a jak mám čas. V případě zájmu mi napište soukromou zprávu. Vše vám vysvětlím a poradím.
cena: 0,- Kč
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost. Nabízime: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. měsíčně - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití počítače a internetu - práce vedena z domova nebo kanceláře - uplatnění pro muže i ženy - možnost uplatnění na několika pracovních pozicích - zaškolení na danou pozici - možnost osobního, finančního a kariérního růstu - možnost přestupu na hlavní činnost s příjmem 25 tis.měsíčně a více - možnost pobírání reziduálních příjmů do konce života Požadujeme: - středoškolské vzdělání/vyučen - zodpovědný přístup k práci - odpovídající časové možnosti - Věk 23 let a více - Spolehlivost - Zodpovědný přístup k práci - Komunikativnost
cena: 0,- Kč
Velmi zajímavé zhodnocení investice s reálnou společností a možnost vytvoření skutečné podnikatelské příležitosti,spolu s vytvořením regionálního zastoupení ve vašem městě!Pasivní příjem je to,po čem touží snad každý člověk,jen málo který je ale skutečně odhodlán na tom dlouhodobě pracovat,aby se jednou stal skutečně nezávislým.Protože přes noc přichází jen výhra ve sportce a to je dílem neskutečné náhody.Všichni ostatní,kteří si vytvořili skutečný pasivní příjem ,ho získali nikoliv pasivitou,ale maximální aktivitou po dobu x let a ta je zajistila na zbytek života...Rozhodnutí je na každém,zde získávají závratné zisky aktivní a příjemné zhodnocení i pasivní..
cena: 0,- Kč