loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády na internetu, PC

Inzeráty 1 až 8 z 8
Jaro s Faberlic * registrace zdarma + dárek * nákup kyslíkové kosmetiky se slevou 28 % pro vlastní ale i pro přátelé potřebu * prodej kosmetiky Faberlic a z toho okamžitý zisk až 28 % z katalogové ceny zboží * možnost prodeje na internetu bez omezení * další provize 3-23% z obratu Vámi zaregistrovaných lidiček * další akce a bonusy ,akce ,dárky nejen pro nové konzultanty, ale také stávající konzultanty Faberlic * podpora ze strany firmy mnoho propagačního materiálu zdarma, nebo za zvýhodněné ceny. Celá ČR,Slovensko Kontaktujte mě emaile.
cena: 0,- Kč
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost. Nabízime: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. měsíčně - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití počítače a internetu - práce vedena z domova nebo kanceláře - uplatnění pro muže i ženy - možnost uplatnění na několika pracovních pozicích - zaškolení na danou pozici - možnost osobního, finančního a kariérního růstu - možnost přestupu na hlavní činnost s příjmem 25 tis.měsíčně a více - možnost pobírání reziduálních příjmů do konce života Požadujeme: - středoškolské vzdělání/vyučen - zodpovědný přístup k práci - odpovídající časové možnosti - Věk 23 let a více - Spolehlivost - Zodpovědný přístup k práci - Komunikativnost
cena: 0,- Kč
Mlsáte rádi??? Chcete si přivydělat k platu nebo mateřské? Nabízím spolupráci s českou firmou GLOBAL 3000 a partnerskou firmou České cukrovinky, (firma GLOBAL má v nabídce - potravinové doplňky, těstoviny s vlákninou, nízkokalorické i iontové nápoje, produkty pro péči o dutinu ústní, aloe vera, koktejly pro štíhlou linii a spoustu dalších výrobků a České cukrovinky různé známé a neznáme mlsky, o které je opravdu velkýýý zájem) - Žádné povinné objednávky! - provizní bodový systém, který se nikdy nenuluje, ale načítá - velká podpora \"shora\" - do začátku obdržíte katalog cukrovinek + katalog výrobků Global3000, příručku a 12 pytlíčků vitamínového nápoje (na 12-22 litrů). Nejste prodejní typ? Nevadí ... se vším ráda pomůžu \"Udělat věc,které se bojíme, je první krok k úspěchu
cena: 0,- Kč
Chcete si vylepšit v roce 2017 svůj příjem? Od 1. 1. 2017 je v ČR spuštěna úplná novinka. Jedná se o kosmetickou firmu Farmasi - kvalitní dekorativní kosmetiku, parfémy, kosmetiku pro děti a jiné. Pro člena se slevou 23% na celý sortiment. Tato kosmetika je na trhu od roku 1950. Máte jedinečnou možnost začít co nejdříve spolupracovat se mnou, registrovat se a být tak mezi prvními.
cena: 0,- Kč
Snadný přivýdělek, brigáda z domu.

Nechá se na tom vydělat nějaká ta koruna do rodinného rozpočtu. Za 1 přečtený email platí průměrně 2 kč někdy až 5,- .Email stačí otevřít a kliknout na odkaz o potvrzení přečtení. Podívejte se na odkaz dole pod inzerátem je to tam vše popsané.

Nabízím přivýdělek pomocí počítače a internetu z pohodlí Vašeho domova. Práce je administrativního charakteru se solidním pravidelným výdělkem se kterým budete jistě spokojeni, práce denně asi dvě hodiny, nebo jak si sám(a) určíte.Pokud umíte zadávat inzerci,tak je tato práce právě pro vás.
cena: 0,- Kč
Práce, brigáda přivýdělek z domova – máme pro Vás řešení. Zabýváme se obchodem a nyní rozšiřujeme tým spolupracovníků, kdy je zde možné pracovat konkrétně v maloobchodě – tedy práci s klienty + v oblasti dalšího rozvoje firmy, což souvisí s reklamou, marketinkem a vedením týmu. Celkově je tuto činnost možné vykonávat s flexibilní pracovní dobou, i z domova a pro ty jednotlivé úrovně poskytujeme potřebné zaškolení. Vhodná jako dlouhodobá brigáda pro ty, kteří se chtějí učit novým věcem ve věku od 25 – 55 let. Na vedlejší pracovní činnost při stávajícím zaměstnání se přivýdělek pohybuje okolo 6 – 15 tis.Kč /měs. i více. Záleží na Vás jak se rozhodnete. S pozdravem a na další spolupráci se těší. Za projekt Podnikání z domova. Ing. Josef Kolek josefkolek@seznam.cz
cena: 0,- Kč
Jste aktivní na sociálních sítích (Facebook, YouTube, Twitter)? Máte Blog, vlastní webové stránky, komunitu přátel a fanoušků? Jste to právě Vy, kdo si může vydělat s naším affiliate systémem. Mojra.cz je první psychologická poradna online. Využíváme moderních technologií, abychom byli lidem na blízku i v dnešní uspěchané době. Na odbornou psychologickou pomoc musíte často čekat až tři měsíce. S naší službou online uskutečníme konzultaci mnohem rychleji. Přihlašte se do našeho Affiliate systému kde za propagaci našich stránek získáte provizi. Reklamní kampaň pro vás připravíme na míru.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha