loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády, přivýdělky

Brigády a přivýdělky. Hledáte nebo nabízíte brigádu, přivýdělek nebo jednorázovou výpomoc? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce.

 

Nábídky a poptávky stálého zaměstání naleznete v kategorii Práce, zaměstnání.

Inzeráty 1 až 12 z 39
Mohla bych vám zaslat nabídky prací, které by vás mohli zaujat. Mám pro vás zajímavou nabídku hned několika výdělečných činností např. kompletace per, montáž výrobků, výroba šperků z titanu , šití a tvorba domácích zajíčků a další možnosti výdělků, které jsou vhodné pro každého z vás z celé České republiky! Podrobnější a nezávazné informace zašlete za ofrankovanou obálku, nadepsanou vaší adresou. Pokud chcete více informací, kam máte zaslat obálku nebo bližší informace? Napište na email: radinova.kristyna@seznam.cz a já vám s radostí pomůžu.
cena: 0,- Kč
Casting NoLimit je mladá castingová a talentová agentura, která neustále hledá nové dívčí a chlapecké tváře od osmnácti do třiceti let. Casting NoLimit ti najde práci/brigádu/přivýdělek v oboru hosteska/promotér, fotomodelka/fotomodel, modelka/model, herečka/herec, tanečnice/tanečník, barmanka/barman. První vlna "přijímaček" je zaslaná fotografie celé postavy oblečené, celé postavy v plavkách a foto obličeje s úsměvem můžeš použít registrační formulář. Pokud tě budeme kontaktovat, znamená to, že o tebe máme zájem a pozveme tě k nám na nafocení prezentačních fotek + registraci do agentury, která je zdarma. Těšíme se na budoucí spolupráci. casting.nolimit.cz casting@nolimit.cz Také hledáme scouty! platíme dobře.
cena: 10 000,- Kč
Nabízíme libovolnou práci všem,výkup starých a nefunkčních autobaterii či jiných akumulátorů,můžete objet známé nebo autoservisy,sběrné dvory,vrakoviště,auto dopravy a podobné firmy kde mají těchto vyřazených,prasklých,nefunkčních,starých autobaterii velké množství a vyhazují je, jelikož se jich chtějí zbavit a jsou jim k ničemu,za tyto autobaterie vám nabízíme slušnou cenu cena dle váhy,v případě dotazu či rady stačí napsat. Překáží vám na zahradě,v garáži před domem nebo na firmě,staré a jakékoliv nefunkční staré vyřazené,autobaterie nebo jiné akumulátory??? Mám pro vás nabídku: Koupím veškeré nefunkční vyřazené PB akumulátory z -Malých a velkých motorových,elektrických vozidel -Nákladáků,kamionů -Stavebních,průmyslových,či zemědělských strojů,bagrů, traktorů,vlaků,letadel,lokomotiv -Ups baterii,záložních zdrojů,staničních desek,motorek,nebo i zdravotnických zařízení i veškerých jiných baterii Nabízíme vám bezkonkurenční cenu!! Za tento váš vyřazený odpad který končí ve sběrném dvoru,pěkný přivýdělek pro všechny
cena: 0,- Kč
Ostrava-město
Ahoj, hledáme tipaře/scouty - vyhledavače nových tváří. Jedná se převážně o práci na sociálních sítích. Platíme dobře 2000Kč - 5000Kč za novou tvář. Průměrný výkon jednoho scouta je 10 nových tváří za měsíc, což obnáší nejvíce čtyří hodiny práce z domova. casting.nolimit.cz
cena: 30 000,- Kč
Úklidová spol. přijme na prázdniny brigádníky na úklidové práce BD, administrativy, provozů. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, okres Nymburk. Věk : min. 16 let . Práce na DPP. Mzda : 70-85.- KČ/hod/ČM + příspěvek na dopravu. Brigádník s ŘP. sk B - výhodou.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přivýdělek na pár hodin denně. Přidejte se,nakupujte české cukrovinky, zdravou výživu, oříšky, potravinové doplňky a další za zvýhodněné ceny.Vytvořte si vlastní tým a začněte vydělávat.Práce přes pc a internet. Pokud Vás zaujala nabídka a chtěli by jste s námi začít,kontaktujte mně.
cena: 0,- Kč
Nabízíme nadstandardně ohodnocenou a perspektivní práci pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi. Jedná se o práci ve zprostředkování spotřebitelských úvěrů, která je obchodně - administrativního rázu: péče o naše stávající klienty a komunikace s klienty, kteří se nám sami ozvali a očekávají naši reakci. Zkušenosti z finanční sféry jsou výhodou (ne však podmínkou). Bojíte se, že nemáte dostatečnou praxi nebo si nepřipadáte dostatečně kvalifikováni? Díky komplexnímu adaptačnímu programu pro nováčky, Vás naučíme vše potřebné efektivně a rychle. Náplň práce: - Zpracování žádostí - Zadávání údajů do systému - Řešení požadavků klientů - Péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta. Typ pracovního poměru: spolupráci zahajujeme registrací u ČNB. Minimální požadované vzdělání: Středoškolské – maturita/vyučení Životopisy zasílejte na níže uvedený email. Náš přátelský tým se těší na Vaše odpovědi. Nabízíme: Nabízíme nadstandardně ohodnocenou a perspektivní práci pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi. Popis: Nabízíme nadstandardně ohodnocenou a perspektivní práci pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi. Jedná se o práci ve zprostředkování spotřebitelských úvěrů, která je obchodně - administrativního rázu: péče o naše stávající klienty a komunikace s klienty, kteří se nám sami ozvali a očekávají naši reakci. Zkušenosti z finanční sféry jsou výhodou (ne však podmínkou). Bojíte se, že nemáte dostatečnou praxi nebo si nepřipadáte dostatečně kvalifikováni? Díky komplexnímu adaptačnímu programu pro nováčky, Vás naučíme vše potřebné efektivně a rychle. Náplň práce: - Zpracování žádostí - Zadávání údajů do systému - Řešení požadavků klientů - Péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta. Typ pracovního poměru: spolupráci zahajujeme registrací u ČNB. Minimální požadované vzdělání: Středoškolské – maturita/vyučení Životopisy zasílejte na níže uvedený email. Náš přátelský tým se těší na Vaše
cena: 0,- Kč
(Platí pro celou CR a SR) - Americká Produkce hledá nové CHLAPCE A DÍVKY OD 18ti do 30ti let se sportovní či štíhlou postavou pro focení a modeling. Peníze v hotovosti hned na ruku po focení. Pro nejlepší benefity spojené s udržováním vzhledu. Proplácení cestovních nákladů. Exlusivní smlouvy na 40 000 dolarů/rok. Možnost práce v USA. Podmínka přijetí na casting je zaslání amatérské fotografie v plavkách, info o věku a telefon na tebe.
cena: 10 000,- Kč
Instalace nových a opravy stávajících rozvodů a zařízení v oblasti slaboproud a silnoproud do 400V. Domácí audio video systémy, zabezpečovací zařízení, inteligentní domácí elektroinstalace ... Silnoproudé rozvody - hlavně bytové, komerční. Montážní a přípravné práce s tím spojené. Základní znalost a orientace v oboru, v případě potřeby proškolím a doučím. Vaší výhodou je : vlastní vybavení - drobné osobní nářadí, ŘP B, vlastní vůz, vyhláška 50. Ochota pracovat i mimo obvyklou pracovní dobu tj. víkendy, svátky, po 17hod. Po zapracování možnost trvalé spolupráce. Pracovní ohodnocení dohodou o provedení práce, nebo hodinová mzda v závislosti na znalostech a povaze zakázky, případně náklady na provoz vozidla. Práce na zakázkách v Praze a okolí. Mzda od 120,-Kč/hod nebo dle dohody o dílo. Záleží na přístupu a znalostech.
cena: 0,- Kč
Praha-východ
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost. Nabízime: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. měsíčně - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití počítače a internetu - práce vedena z domova nebo kanceláře - uplatnění pro muže i ženy - možnost uplatnění na několika pracovních pozicích - zaškolení na danou pozici - možnost osobního, finančního a kariérního růstu - možnost přestupu na hlavní činnost s příjmem 25 tis.měsíčně a více - možnost pobírání reziduálních příjmů do konce života Požadujeme: - středoškolské vzdělání/vyučen - zodpovědný přístup k práci - odpovídající časové možnosti - Věk 23 let a více - Spolehlivost - Zodpovědný přístup k práci - Komunikativnost
cena: 0,- Kč
nevěřila jsem ale opravdu to funfuje. Po dvou měsících mám pasivní příjem pár tisíc měsíčně navíc k MD. Načítací bodový systém, nikdy už nespadnu zpět na nulu. Sladkosti nabízím jen známým a je o ně stále zájem. Cukrovinky velké balení za výhodné ceny 89kč a 109kč/kg. Dále můžete nakupovat v partnerských eshopech PUMA, DISNEY, Chyrurgická ocel, GREŠÍK, BORANICO, KAMILA Chocolates. Více info pošlu na email
cena: 0,- Kč
Hledáme ke spolupráci pracovníky na úklidové práce o víkendech. Místo výkonu práce : Plzeň, Univerzitní Pracovní doba : sobota/neděle, cca 6 hod/denně. Práce na DPP. Mzda : 95.- KČ/HM.
cena: 0,- Kč