loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády z domu

Inzeráty 1 až 12 z 14
Hledám cílevědomé lidi do svého týmu z řad studentů, maminek na MD i důchodců, kteří mají cca 20 min až 2 hodinky denně možnost pracovat na PC a jsou zruční i manuálně a rádi si přivydělají korunky s voňavými,čerstvými cukrovinkami ... Pojďte mi pomoct, práce je to zábavná a výdělky stojí zato!
cena: 111 111,- Kč
Nabízíme atraktivní práci v oblasti wellness. Ohodnocení dle nasazení s možností výběru rozsahu činnosti. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivní uplatnění ať už na hlavní činnost, či přivýdělek s volnou pracovní dobou.
cena: 0,- Kč
Středočeský kraj
ČESKÁ FIRMA S DLOUHOLETOU TRADICÍ NABÍZÍ ŠIROKÝ VÝBĚR DOMÁCÍCH VÝDĚLEČNÝCH ČINNOSTÍ! ADMINISTRATIVNÍ I MANUÁLNÍ PRÁCE! VŠE JE PODLOŽENO SMLOUVOU.NABÍDKOVÝ LIST ZAŠLEME ZA NADEPSANOU A OFRANKOVANOU OBÁLKU. Lenka Roháčková Družební 24 Olomouc 77900
cena: 0,- Kč
vyzkoušela jsem více firem, ale s cukrovinky si konečně vydělávám reálné peníze. Nikomu nic nenutím, zákazníci se vracejí sami a často Nové partnerské eshpy se šperky, PUMA, Disney, Botanica, Grešík, to vše nákupy za body které se mění na výplatu. Načítací bodový systém, nikdy nezačínáte zpět od nuly. Při registraci dostanete katalogy, vzorky nápojů a cukrovinek. Pište si o více informací, ráda poradím.
cena: 0,- Kč
Nakupujte z pohodlí domova a při tom vydělávejte. Každý výrobek má svou bodovou hodnotu a za získané body dostanete výplatu. Stačí nakupovat pro vlastní potřebu a pro své blízké. Firma Global 3000 má několik partnerských eshopů s velmi žádaným zbožím jako je Grešík, Botanico, KAMILA Chocolates, Puma, Disney, šperky, Cukrovinky a chystají se nové výrobky. Více info pošlu na email (prosím pište platný email)
cena: 0,- Kč
Nabízím vedlejší činnost řízenou z domova, výdělek od 3000 a výše podle pozice, zajímavý obor, propracovaný systém zaškolení,flexibilní pracovní doba. Znalost práce s PC alespoň jako běžný uživatel podmínkou.
cena: 0,- Kč
Chcete být naším partnerem? Za každou objednávku, vyplněný formulář, kontakt, nákup, nebo registraci přes Váš ID odkaz (který naleznete u každé reklamní kampaně ve svém profilu) získáváte okamžitou provizi. Vstupní bonus 200 Kč !Každý registrovaný partner má svůj profil, kde sleduje stav svých provizí a má k dispozici detailní statistiku.Pravidelná fakturace provizí Vše je bezplatné, žádné poplatky se nehradí Partnerem se může stát každý ! Pro nezávaznou, zdarma a bezplatnou registraci. V případě zájmu o spolupráci, mě neváhejte kontaktovat
cena: 0,- Kč
nevěřila jsem ale opravdu to funfuje. Po dvou měsících mám pasivní příjem pár tisíc měsíčně navíc k MD. Načítací bodový systém, nikdy už nespadnu zpět na nulu. Sladkosti nabízím jen známým a je o ně stále zájem. Cukrovinky velké balení za výhodné ceny 89kč a 109kč/kg. Dále můžete nakupovat v partnerských eshopech PUMA, DISNEY, Chyrurgická ocel, GREŠÍK, BORANICO, KAMILA Chocolates. Více info pošlu na email
cena: 0,- Kč
Spolupracuji s firmou GLOBAL 3000 necelý rok a firma mi už vypláci peníze na dohodu, to je jedna z mála firem která to umožní. Nepotřebujete ŽL!!! Firma Global 3000 nabízí vitamínové nápoje, filtry na vodu, vitavlákniny, zelený ječmen, koktejly na hubnutí a jiné výrobky. Firma má i partnerské eshopy: Outelt PUMA a Disney, Šperky z chirurgické oceli a zde jsou nákupy za body se slovou 10%. CUKROVINKY-želé, pendreky, chia semínka, slunečnice aj., také nákupy za body velká balení za nízké ceny 89kč a 109kč. Více info pošlu na email
cena: 0,- Kč
Nabídka manualní práce z domu.Vhodné pro maminky na MD,studenty.Kompletace výrobků-předmětů.Žádný prodej a ani distribuce hotových výrobků.
cena: 0,- Kč
Nabízím přivýdělek, prodej českých cukrovinek, vše za skvělé ceny. Vše vás naučím, nemusíte nikomu nic vnucovat, zboží se prodává samo. Práci budete vykonávat na poloviční - časem třeba i na plný úvazek. Práci můžete provozovat z domova, po telefonu nebo na počítači ,po večerech, o víkendu - KDYKOLI A KDEKOLI. Tento přivýdělek si s sebou můžete sbalit na cesty, můžete ho nosit v kapse a klidně zvyšovat jeho časový objem po půlhodinách, pokud Vám Váš časový rozvrh nedovolí víc. V případě zájmu zašlu více informací, katalog produktů apod.
cena: 0,- Kč
Nabízím spolupráci a výhody členství v Klubu Global 3000. Máme svůj sortiment výrobků zdravé výživy, dále máme partnerské firmy, s nimiž spolupracujeme. Jedna z těch firem distribuje až 70 druhů cukrovinek, sušené ovoce, chia semínka...atd ve výhodných baleních, dále to jsou Outlet Puma a Disney, Šperky a teď máme nový e-shop, kde jsou čaje, medové pochoutky, čokolády...atd. Vše je položeno smlouvou.Pro starší 18 let. Internet nutností.
cena: 0,- Kč
|<12>|