loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády z domu

Inzeráty 1 až 8 z 8
Mohla bych vám zaslat nabídky prací, které by vás mohli zaujat. Mám pro vás zajímavou nabídku hned několika výdělečných činností např. kompletace per, montáž výrobků, výroba šperků z titanu , šití a tvorba domácích zajíčků a další možnosti výdělků, které jsou vhodné pro každého z vás z celé České republiky! Podrobnější a nezávazné informace zašlete za ofrankovanou obálku, nadepsanou vaší adresou. Pokud chcete více informací, kam máte zaslat obálku nebo bližší informace? Napište na email: radinova.kristyna@seznam.cz a já vám s radostí pomůžu.
cena: 0,- Kč
nevěřila jsem ale opravdu to funfuje. Po dvou měsících mám pasivní příjem pár tisíc měsíčně navíc k MD. Načítací bodový systém, nikdy už nespadnu zpět na nulu. Sladkosti nabízím jen známým a je o ně stále zájem. Cukrovinky velké balení za výhodné ceny 89kč a 109kč/kg. Dále můžete nakupovat v partnerských eshopech PUMA, DISNEY, Chyrurgická ocel, GREŠÍK, BORANICO, KAMILA Chocolates. Více info pošlu na email
cena: 0,- Kč
vyzkoušela jsem více firem, ale s cukrovinky si konečně vydělávám reálné peníze. Nikomu nic nenutím, zákazníci se vracejí sami a často Nové partnerské eshpy se šperky, PUMA, Disney, Botanica, Grešík, to vše nákupy za body které se mění na výplatu. Načítací bodový systém, nikdy nezačínáte zpět od nuly. Při registraci dostanete katalogy, vzorky nápojů a cukrovinek. Pište si o více informací, ráda poradím.
cena: 0,- Kč
Nabízím práci na doma stačí mít pc,mobil a internet. Není to podvod . Jedná se o katalogový o prodej drogerie,kuchyňských potřeb,pracích a čistících prostředků. Registrace je zdarma. Sami máte slevu 23 %. Při objednávce za 3000Kč je Váš výdělek 690Kč. To většinou než se rozjedete a pak už to jde uplně samo.Vydělat si můžete i několik tisíc jen záleží na vaší šikovnosti.Naše výrobky se prodávají velice dobře. Neváhejte mě kontaktovat. Těším se na Vás.
cena: 500,- Kč
Chcete si vylepšit v roce 2017 svůj příjem? Od 1. 1. 2017 je v ČR spuštěna úplná novinka. Jedná se o kosmetickou firmu Farmasi - kvalitní dekorativní kosmetiku, parfémy, kosmetiku pro děti a jiné. Pro člena se slevou 23% na celý sortiment. Tato kosmetika je na trhu od roku 1950. Máte jedinečnou možnost začít co nejdříve spolupracovat se mnou, registrovat se a být tak mezi prvními.
cena: 0,- Kč
Česká Lípa
Začněte pracovat doma! Hledáme spolehlivé pracovníky pro domácí výdělek. Kompletace menších výrobků podle vzorku pro zahraniční firmy, nebo skládání a adresování našich reklamních prospektů, které Vám zdarma dodáme. Vše zasíláno poštou v množství, které si sami zvolíte. Žádný vlastní prodej výrobků, odbyt zajištěn! Písemně garantováno a smluvně podloženo. Výdělek až 18.000 Kč měsíčně při zapracování!
cena: 0,- Kč
Nakupujte z pohodlí domova a při tom vydělávejte. Každý výrobek má svou bodovou hodnotu a za získané body dostanete výplatu. Stačí nakupovat pro vlastní potřebu a pro své blízké. Firma Global 3000 má několik partnerských eshopů s velmi žádaným zbožím jako je Grešík, Botanico, KAMILA Chocolates, Puma, Disney, šperky, Cukrovinky a chystají se nové výrobky. Více info pošlu na email (prosím pište platný email)
cena: 0,- Kč
Nabízím přivýdělek v katalogovém prodeji kosmetiky, drogerie a oblečení z Ruska - Faberlic Registrace je ZDARMA. Pište si o info. Pište poznámku Faberlic.
cena: 0,- Kč