loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády z domu

Inzeráty 1 až 3 z 3
konečně jsem našla ten správný přivýdělek. Také domů kupujete skladkosti, oříšky, lízátka, čokoládky? Nakupujte přímo z velkoskladu za nižší peníze (89kč/kg a 112kč/kg) a přitom vydělávejte peníze na přilepšenou. Poradím vám jak na to
cena: 0,- Kč
Nabízím spolupráci s Farmasi, kvalitní produkty bez parabenů, ftalátů, formaldehydu a triclosanu za dostupné ceny si rychle získávají své zákazníky. Jako novinka na českém trhu nabízíme jedinečnou příležitost pro všechny, kteří si s námi chtějí budovat kariéru a plnit sny.Přidej se k nám a získej výhody registrovaného člena. Od samého počátku nabízím pomocnou ruku svou i celého mého týmu. Následně jste i přidáni do pracovní, liniové skupiny. Sama opravdu nestíhám a potřebuji šikovný tým. Ideální pro všechny, co již něco dělají jako Avon, Oriflame, Betterware, Dedra ...Přidej se k jedné z nejsilnější sítí v ČR a pomoz nám vytvořit síť na i Slovensku. Pokud máš zkušenosti s MLM jsi vítán, ostatní tě naučíme .
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Chcete být součástí firmy? Chcete být pánem svého času? Chcete vydělávat? Chcete mít možnost budovat vlastní tým? Tiande kosmeceutika založená na tradiční čínské medicíně, je za dobré ceny a hlavně účinná - více přírodní. Partnerství se můžete věnovat na plný úvazek, ale také ho lze využít jako zdroj příjmů např. při studiu, na mateřské dovolené nebo jako druhé zaměstnání. ČÍM SE U NÁS BUDETE ZABÝVAT • nabídkou cenově dostupne kosmetiky• máte možnost budovat svůj vlastní tým • NEBO • jen si užíváte výhody partnerství a příležitostně doporučíte několik klientů. Jak by se Vám líbilo, kdyby jste doporučili několika kamarádkám nákup v drogerii například DM (protože tam seženou opravdu funkční prací prášek) a drogerie by Vám za každý takový nákup na doporučení poslala nějaké peníze? A částku dle toho, jak velký nákup kamarádka udělá... Líbilo? Přidejte se k nám, protože v TianDe to opravdu funguje. Registrace je zdarma a nezávazná. Více informací poskytnu na email.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha