loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády z domu

Inzeráty 1 až 12 z 12
Nakupujte z pohodlí domova a při tom vydělávejte. Každý výrobek má svou bodovou hodnotu a za získané body dostanete výplatu. Stačí nakupovat pro vlastní potřebu a pro své blízké. Firma Global 3000 má několik partnerských eshopů s velmi žádaným zbožím jako je Grešík, Botanico, KAMILA Chocolates, Puma, Disney, šperky, Cukrovinky a chystají se nové výrobky. Více info pošlu na email (prosím pište platný email)
cena: 0,- Kč
Spolupracuji s firmou GLOBAL 3000 necelý rok a firma mi už vypláci peníze na dohodu, to je jedna z mála firem která to umožní. Nepotřebujete ŽL!!! Firma Global 3000 nabízí vitamínové nápoje, filtry na vodu, vitavlákniny, zelený ječmen, koktejly na hubnutí a jiné výrobky. Firma má i partnerské eshopy: Outelt PUMA a Disney, Šperky z chirurgické oceli a zde jsou nákupy za body se slovou 10%. CUKROVINKY-želé, pendreky, chia semínka, slunečnice aj., také nákupy za body velká balení za nízké ceny 89kč a 109kč. Více info pošlu na email
cena: 0,- Kč
Nabídka manualní práce z domu.Vhodné pro maminky na MD,studenty.Kompletace výrobků-předmětů.Žádný prodej a ani distribuce hotových výrobků.
cena: 0,- Kč
Nabízím přivýdělek, prodej českých cukrovinek, vše za skvělé ceny. Vše vás naučím, nemusíte nikomu nic vnucovat, zboží se prodává samo. Práci budete vykonávat na poloviční - časem třeba i na plný úvazek. Práci můžete provozovat z domova, po telefonu nebo na počítači ,po večerech, o víkendu - KDYKOLI A KDEKOLI. Tento přivýdělek si s sebou můžete sbalit na cesty, můžete ho nosit v kapse a klidně zvyšovat jeho časový objem po půlhodinách, pokud Vám Váš časový rozvrh nedovolí víc. V případě zájmu zašlu více informací, katalog produktů apod.
cena: 0,- Kč
vyzkoušela jsem více firem, ale s cukrovinky si konečně vydělávám reálné peníze. Nikomu nic nenutím, zákazníci se vracejí sami a často Nové partnerské eshpy se šperky, PUMA, Disney, Botanica, Grešík, to vše nákupy za body které se mění na výplatu. Načítací bodový systém, nikdy nezačínáte zpět od nuly. Při registraci dostanete katalogy, vzorky nápojů a cukrovinek. Pište si o více informací, ráda poradím.
cena: 0,- Kč
nevěřila jsem ale opravdu to funfuje. Po dvou měsících mám pasivní příjem pár tisíc měsíčně navíc k MD. Načítací bodový systém, nikdy už nespadnu zpět na nulu. Sladkosti nabízím jen známým a je o ně stále zájem. Cukrovinky velké balení za výhodné ceny 89kč a 109kč/kg. Dále můžete nakupovat v partnerských eshopech PUMA, DISNEY, Chyrurgická ocel, GREŠÍK, BORANICO, KAMILA Chocolates. Více info pošlu na email
cena: 0,- Kč
Nabízím spolupráci a výhody členství v Klubu Global 3000. Máme svůj sortiment výrobků zdravé výživy, dále máme partnerské firmy, s nimiž spolupracujeme. Jedna z těch firem distribuje až 70 druhů cukrovinek, sušené ovoce, chia semínka...atd ve výhodných baleních, dále to jsou Outlet Puma a Disney, Šperky a teď máme nový e-shop, kde jsou čaje, medové pochoutky, čokolády...atd. Vše je položeno smlouvou.Pro starší 18 let. Internet nutností.
cena: 0,- Kč
Hledáme komunikativní a flexibilní lidi, ochotné učit se novým věcem pro práci v zajímavém oboru zdravý životní styl. Zanlost práce s PC alespoň jako běžný uživatel podmínkou.
cena: 0,- Kč
Nabízím spolupráci s kosmetickou firmou jinak (formou online)Více informací na webu. V případě zájmu pošlu kontakt na web. Nabízíme:dlouhodobou činnost,výdělek:5-15000Kč, výhody,odměny,vzdělávání online,zábavu.
cena: 62 800,- Kč
Přívýdělek nebo i HČ v perspektivním a žádaném oboru.Flexibilní pracovní doba. Jedná se o práci s klienty, obsluha a propagace internetových stránek, poradenství, marketink.
cena: 0,- Kč
Olomoucký kraj
Popis: Nabízíme rozsáhlou nabídku nejen manuálních výdělečných činností s možností zajímavých výdělků.Kompletace psacích potřeb s hodinovým výdělkem až 170 kč, montáž výrobků, skládání prospektů, kopírování CD, roznos letáků, výroba šperků z titánu s možným výdělkem 300 kč za kus a další lukrativní nabídky obdržíte ta nadepsanou obálku s nalepenou známkou více info na emailu marie.divisiva@gmail.com
cena: 0,- Kč
Hledáme nové členy týmu pro poradenskou činnost v zajímavé a stále populárnějším oboru wellness. Vhodná je znalost práce s PC alespoň jako běžný uživatel a ochota učit se novým věcem.
cena: 0,- Kč