loading
Země:
Typ:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Dětské tábory

Dětský tábor, inzerce nabídek a poptávek dětských táborů.

Inzeráty 1 až 5 z 5
Letní dětský tábor Rabštejn na okraji CHKO Železné hory pro děti ve věku 6 - 17 let v termínech 1.-19.7., 19.7.-5.8. a 5.8.-22.8. 2017. Lesnatý terén kolem zříceniny hradu Rabštejna. Celotáborová hra „Meč krále Artuše“, soutěže, legrácky, kolektivní sporty, stezka odvahy, koupání, táboráky s kytarou, výlety do okolí. Cena třítýdenního turnusu: 4790 Kč. Možnost i týdenních a dvoutýdenních turnusů od 2790 Kč. V ceně je ubytování v ekologicky čisté části ČR, doprava, stravování – plná penze, nepřetržitě zajištěný pitný režim, kvalifikovaný zdravotnický dozor, oblíbení a zkušení vedoucí, zajištění programu a odměny do soutěží. Tábor splňuje veškeré hygienické normy a není v záplavové zóně. Více informací na internetových stránkách.
cena: 2 790,- Kč
Hlavní město Praha
Tábor 2017 poslední volná místa!!! Nestihli jste ještě zajistit pro své dítě/děti tábor na léto? Nezoufejte, nějaké to místečko pro Vaši ratolest ještě máme! Jsme Spolek ProAktivity z Tovačova a tábory pořádáme již 8 let! Letos se již potřetí vydáváme strávit krásných 8 dní na Jižní Moravu do RS Borovina u Podhradí nad Dyjí. Tábor je určen pro děti od 10 do 17 let v termínu od 29. 7. do 5. 8. 2017. Na táboře je zajištěno ubytování, strava 5x denně, pitný režim a program, při kterém se zahřejí nejen mozkové závity, ale i protáhne celé tělo. Veškeré dotazy rádi zodpovíme buď na e-mailu spolekproaktivity@seznam.cz nebo přímo telefonicky hlavní vedoucí Jan Dostál na čísle 604654518. Létu zdar!
cena: 3 300,- Kč
Znojmo
Dovoluji si nabídnout k dlouhodobému pronájmu v krásných a lesnatých lokalitách Českého ráje u Železného Brodu či na Strakonicku, Táborsku a Písecku v Jihočeském kraji pozemky s dobrým přístupem ( louky, lesy) - i pro místění obytného přívěsu, karavanu,stanu či pro táborovou základnu. Dlouhodobě pronajmu i v krásné lesnaté oblasti u Písku v Jihočeském kraji u obce Dobev, pozemek cca 300m od řeky Otavy s dobrým přístupem, možno postavit stan či karavan. T: 602391252
cena: 0,- Kč
Areál LDT Žerotín se nachází na okraji obce Žerotín v překrásném Chku Džbán, kde prožijete skvělé prázdninové dny. Zabavíme a rozesmějeme vaše děti na našich táborech, plných zábavy, poznání a zážitků. Tábor co tábor, nové téma zábavné a hravé celotáborové hry, pestrý program pro každého. Kompletní služby s profesionálním přístupem za přijatelné ceny.
cena: 4 480,- Kč
Louny
Nabízíme Vám tábor v Beskydech, u obce Ostravice, od 24. do 30.7.2017. Po celou dobu pobytu bude běžet táborová hra na motivy knihy a filmu PÁN PRSTENŮ: DVĚ VĚŽE.
cena: 3 500,- Kč
Frýdek-Místek