loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Doprava, logistika

Inzerce práce, nabídka a potávka zaměstnání v odvětví doprava a logistika. Hledáte práci nebo naopak potřebujete nového zaměstnance? To Vám zprostředkuje naše inzerce.

Inzeráty 1 až 3 z 3
Hledáme řidiče nákladního automobilu, na rozvoz paletového zboží po Praze a středočeském kraji. Práce po-pá, Stanoviště a nakládka Jažlovice.
cena: 30 000,- Kč
Jedná se o přepravu osob s vozidlem taxi v Kyjově a okolí. Dále přeprava osob a expresních zásilek s osobním vozidlem na dálkové cesty. Požadujeme: zkušenost s řízením osobního vozidla, platný ŘP sk. B, minimálně 4 roky praxe s řízením osobního vozidla, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, čistá karta řidiče a čistý trestní rejstřík. Pracoviště: KYJOV 697 01, směnný provoz včetně So, Ne a svátků, možnost libovolného plánování směn. Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, hrubá mzda 20.000 - 25.000,- Kč. Možné i na částečný pracovní úvazek, nebo formou vedlejšího zaměstnání. Kontakt: e-mail: cutak@seznam.cz
cena: 0,- Kč
Hodonín
FII GROUP s.r.o. Přijmeme lisaře papíru a plastu, řidiče VZV. Místo výkonu práce Křižíkova 1590, 256 01 Benešov. Požadujeme samostatnost, loajalitu a praxi na VZV. Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopisy zasílejte na personalni@fiicz.com.
cena: 18 000,- Kč
Benešov