loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Ekonomika, finance

Inzeráty 1 až 4 z 4
Aahojťe, do našej spoločnosti hľadáme nové posily: predajca investičného zlata Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Ak sa chceš konečne naučiť obchodovať, tak aby si dokázal už navždy predávať čokoľvek a komukoľvek a pritom si nemusel klamať. Ak chceš veľa zarábať a nebojíš sa makať. Ak chceš získať obchodne a manážérske vzdelávanie za tisíce EUR Pošli tvoj životopis ladacepela@seznam.cz Ak už obchodovať vieš, velká výhoda pre tebe každého budeme kontaktovať. Zamestnanecké výhody, benefity: Dostaneš mentora o akom sa ti ani nesnívalo. Je to príjemný človek ale nemá rád výhovorky. Business manager Free - Bratislava, Slovensko,ČR Hej, hledáme novou posilu do naší společnosti: Náplň práce, pravomoci a povinnosti: Jestli se chceš konečně naučit obchodovat, tak můžeš dělat cokoliv po zbytek svého života a kohokoliv a nemusíš lhát. Jestli chceš vydělat hodně peněz, tak se nemusíš bát.
cena: 0,- Kč
Chcete být nešťastní? Nespokojení? Smutní? Chcete mít blbou práci? Blbého šéfa? Žijete v blbém období? Chcete být chudí? Chcete žít od výplaty k výplatě? Nepotřebujete úspěch? Nemáte žádné ambice? Tak potom, prosím, v žádném případě nereagujte na tento inzerát! Všem ostatním nabízíme velmi dobře placenou práci na HPP i VPP ve všech okresech ČR. Máme zájem o zkušené finanční poradce, manažéry, regionální ředitele, úvěráře, tipaře a prodejce investičního zlata a stříbra. Nováčky vyškolíme. Jsme prosperující česká poradenská společnost Pentia Consulting s.r.o. Na trhu působíme 13. rokem a máme 40000 spokojených stávajících klientů, kteří čekají i na vaši pomoc a starostlivost. Nástup je možný ihned. Na vážné zájemce čeká dobré finanční ohodnocení a spousta nadstandardních benefitů. Životopisy posílejte na náš email.
cena: 57 575,- Kč
Praha
Začátkem tohoto roku jsme si já i moji rodinní příslušníci legálně a oficiálně koupili větší množství bitcoinů za necelých 900 amerických dolarů. V minulých dnech stoupla hodnota bitcoinů na pětinásobek.... Jak a čím jsme vydělali takový balík peněz? Odpověď je jednoduchá - obyčejným čekáním... Ale ještě o hodně zajímavější byznys nám nedávno nabídl mezinárodní projekt GLOCIN. Bitcoiny si už nemusíme kupovat, ale můžeme se přímo podílet na jejich „výrobě“. Ambiciózní autoři a majitelé projektu nabízí všem zájemcům, aby se taky podíleli na těžbě bitcoinů i dalších oficiálních kryptoměn. GLOCIN vlastní datové centrum na Slovensku (nedaleko Trnavy) a všem účastníkům garantuje 20 - procentní roční profit i další zajímavé možnosti vysokých výdělků. Pokud máte i vy zájem aktivně se podílet na byznysu budoucnosti - těžbě kryptoměn, napište nám na náš email. Následně vám pošleme prezentaci a registrační link, na který se můžete bezplatně a nezávazné zaregistrovat. Neprováhejte zas tuto příležitost! Ve vlastním zájmu...
cena: 111 111,- Kč
Hlavní město Praha
1.- Veříte ve své schopnosti, znalosti a zkušenosti? 2.-Myslíte si, že díky své pracovitosti a pevné vůli můžete dosáhnout neomezených příjmů a skvělé kariéry? 3.- Máte rádi práci s lidmi? 4.- Nebojíte se práce a úspěchu? 5.- Dokážete intenzivně pracovat aspoň 22 hodin týdně? 6.- Máte zkušenosti z prodeje a jakéhokoliv poradenství? 7.- Chcete se učit novým věcem? 8. - Máte tah na branku? Vyhodnocení: Když jste odpověděli kladně aspoň na 5 otázek, velmi rád se s vámi osobně potkám a dám vám pracovní nabídku, kterou člověk nedostává každý den. Mám na starosti výběr spolupracovníků, budování týmů a nových poboček pro 4 velmi dobře prosperující společnosti či projekty: Zlatá Rezerva,  Pentia Consulting, Avian Invest a Glocin. Své životopisy a dotazy mi můžete posílat na náš email.
cena: 55 555,- Kč
Hlavní město Praha