loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Finanční poradenství

Inzeráty 1 až 6 z 6
Nebankovní půjčka, konsolidace, bankovní úvěr, hypotéka, oddlužení. Platí pro celou ČR. Pro zaměstnance, podnikatele (i začínající), důchodce, rentiéry i maminky na mateřské dovolené. Přijedu za vámi kamkoliv. Stačí zavolat na 606 505 032 nebo vyplnit nezávaznou poptávku na webu.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Rychlé nebankovní půjčky 1.000 Kč - 50.000 Kč. Bez zbytečného papírování, bez zbytečných formalit. Stačí z pohodlí domova vyplnit online žádost na našem webu. Nic nedokládáte, výsledek znáte ihned, peníze můžete mít na účtě do 30 minut. Téměř 100% schvalovatelnost. Platí pro celou ČR.
cena: 0,- Kč
Brno-město
Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme pomoci Půjčky,exekuce,insolvence,směnky. Máme bezkonkurenční podmínky, kde naše služby jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost. Pomůžeme: zaměstnaní, nezaměts., osvč i začínající, důchodci, mateřská, sociálka, exekuce. Nabízíme individuální přístup klientům. Sháníte 50.000,-Kč – 2.400.000,-Kč osobám starším 18let? Pak nás ihned kontaktujte a podíváme se na to. Jasná smlouva-Jasné podmínky. Nezprostředkováváme, ale řešíme. Běžná doba zpracování je pouze 60 minut. Působíme na trhu 10 let. Během této doby jsme oslovili tisíce klientů a ti stávající se k nám rádi vracejí. Nabízíme garanci, spolehlivost, rychlost. Jak to udělat? Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí. RYCHLÝ KONTAKT : 777 408 856 SPOKOJENÝ KLIENT JE NEJLEPŠÍ REKLAMA. . Máme řešení opravdu zcela pro každého. Pro další informace mne kontaktujte: 777408856
cena: 0,- Kč
Praha
ODDLUŽENÍ A INSOLVENČNÍ NÁVRHY bez hotovosti a záloh za zpracování Insolvenční správce Ing. Milan Jároš LL.M. tel.: 774 898 161; email: navrhy.insolvence@email.cz
cena: 0,- Kč
- Ách, já hloupý, nezodpovědný osel! Poranil jsem si kopýtko a teď nemůžu pracovat... Nemám žádné pojištění. Nemám úrazovou ani životní pojistku. Nespořil jsem si na důchod a nemám pojistěnou ani svoji skromnou nemovitost, která mi padá na hlavu... Nenaspořil jsem si ani gram investičního zlata. A mým malým oslíkům jsem nenašetřil ani na školu. Teď se na mně všichni vykašlali a já jsem zůstal sám s holým zadkem. Jsem nezodpovědný pitomec! To byl varovný příběh nezajištěného osla Eduarda, kterému nedávno utekla manželka do Osla za jiným oslem... Jak mu pomoci? Máme profesionální řešení nejen pro oslíka - nezávislé finanční poradenství v oblasti životního i neživotního pojištění, zajištění bydlení, spoření na důchod i investic. Vše pod jednou střechou. Už 13. rokem na trhu, 40000 spokojených stávajících klientů - PENTIA CONSULTING, prosperující česká poradenská společnost. Email: vrba@pentiaconsulting.cz Mobil: 730585816.
cena: 0,- Kč
Praha
Chcete zjistit možnosti, jak ušetřit, zhodnotit své prostředky, zlepšit životní úroveň, splnit si vlastní plány, zajistit budoucnost svým blízkým, nebo pomoci s finančními produkty? Společně nalezneme způsob, který bude vyhovovat Vašim potřebám. Pokud Vás nabídka zaujala, nebo chcete další informace, neváhejte mě kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem. Konzultace je zdarma, profesionální jednání a možnost schůzky v libovolný čas a místě Vašeho bydliště. Aktuální nabídku služeb naleznete na mém webu. Telefon: +420 728 640 945 E- mail: tinterova.ver@gmail.com Nabízím pomoc v těchto oblastech: • Nezávazné finanční poradenství a plánování • Životní pojištění (rizikové životní pojištění, investiční životní pojištění, úrazové pojištění) • Neživotní pojištění se slevou a možností sjednat online (cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění domácnosti, pojištění staveb, pojištění rekreačních objektů, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti) • Doplňkové penzijní spoření • Investice • Stavební spoření • Hypoteční úvěry (rekonstrukce, konsolidace, koupě, …) • Pro firmy: programy zaměstnaneckých benefitů, pojištění firem • Další bankovní produkty (běžné účty, úvěry,...)
cena: 0,- Kč