loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Flirt seznámení

Inzeráty 1 až 4 z 4
Už si měla a zažila pořádný, Squirting - mokrý org. jako na obrázku? A chceš to vyzkoušet v praxi a mít jich třeba deset za sebou? Nemusíš o tom jen snít. Přeměň své sny v realitu!! Není podstatné, odkud si, nebo zda si svobodná, vdaná, ale věk do 30 let a pokud možno štíhlá, aspoň přiměřeně. Chceš spojit příjemné s užitečným a ještě dostat solidní FO 3.000,-? No a to se vyplatí:-) Nabízím něco netradičního a když to poznáš, nebudeš chtít ani odejít:-) NESTYĎ SE !!! Ostatní na mail:-)
cena: 3 000,- Kč
Hlavní město Praha
Nabízím 3.000,- bez keců a smlouvání ihned na ruku! Chci hezkou a chytrou studentku do 25 let, pokud možno štíhlou a sympatickou. Chci jen něžnou klasiku, žádné perverznosti či úchylnosti. Třeba i dlouhodobě. Vše na úrovni a diskrétně. Jsem Free, nikomu nezahýbám, takže kdykoli. Můžeš být odkudkoli. V akutním případě můžeš i zavolat na:606 914 281. Podrobnosti na mail a vše ostatní je na dohodě. Na co čekáš?
cena: 3 000,- Kč
Hlavní město Praha
Proč si "TO" furt děláš sama, když můžeš spojit příjemné s užitečným? Někdy člověk zatouží i po jiné ruce, než jsou jeho vlastní:-) Už se nehoň a nečum sama na Péčko! Představ si vzájemnou spolupráci, nebo třeba i "69":-) při Péčku:-) Pro Tebe skvělá FO tři tisíce za schůzku. Vše je na domluvě:-) Pokud si přiměřeně štíhlá, 16 až 25, můžeš být odkudkoli, hradím i cestovné :-) Diskrétnost, čistota, zdraví, solventnost, vše na úrovni. Odhoď stud. Víš jak je to vzrušující? Napiš. Určitě se dohodneme.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Ahoj jsem Pavel je mi 28 let a hledám ženu na seznámení, flirt,sex i trávení volného času třeba v kině. Mám rád velká prsa a miluju baculky. _Neodmítnu také menší prsa mám rád krásné ženy. hru.ska@seznam.cz 770676300
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha