loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Hračky pro děti

Dětský bazar, inzerce kategorie hračky pro děti jako autodráhy, dřevěné a plastové hračky, dětské kuchyňky, kočárky pro panenky, panenky, puzzle, plyšáci, vláčky, hopsadla na zahradu..

Inzeráty 1 až 2 z 2

Prodám NOVÉ autíčko na dálkové ovládání. Součástí balení je i dobijecí pack baterií včetně nabíječky do autíčka + nedobíjecí baterie 9V do ovladače. Auto má na střeše 5-té kolo dovede jezdit i vzhůru nohama. Odpružené gumové kola / pneumatiky. Viz odkaz na video - na videu není stejný model, ale má totožné funkce. Pohon zadních kol + 1 na střeše.Rychlé a odolné autíčko udělá i radost nejednomu tatínkovi. Nové, zabelené v krabici viz foto. Mohu zaslat i na dobírku + 115,- kč (křejce pojištěně, balík do ruky) nebo osobní odběr po domluvě Miličín, Benešov, Praha 4 a okolí.

cena: 600,- Kč
Středočeský kraj

Prodám, variabilní polytechnická stavebnice LORI, řada stavebních dílů a doplňků. Velké díly minimálně 3x3 cm až 9 cm kostka. Některé kostky s kolečky pro stavbu autíček a mašinek. Celkem 500 dílů této stavebnice. Nová originál zabalená - pytel 490,- Kč.

 

Mám více kusů, dobírka na balík do 30 KG stejná cena.

Mohu zaslat na dobírku, křehce za 149,- kč

cena: 490,- Kč
Středočeský kraj