loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Investice

Inzeráty 1 až 4 z 4
Pokud jste vlastníkem projektu máme řešení. Neustále se rozvíjející se firma na globálním finančním trhu. V současné době máme více než 25 000 obchodních klientů a nabízíme jim velmi širokou škálu služeb. Pomůžeme kupovat, prodávat nebo rozvíjet podnikání. Komerční hypotéky, faktoring, financování aktiv, korporátní finance, finance na financování nemovitostí, management buy-out, refinancování a financování akvizice jsou některé z finančních produktů, které jsme řešili. Můžeme udělat víc. Můžeme najít dokonalého partnera pro společný podnik nebo vám pomůžeme najít profesionální způsob, jak přeměnit svůj nápad na plně funkční a vysoce lukrativní plně provozní podnik. Hledáte ideální investiční příležitosti nebo perfektní investory? Jsme připraveni najít to, co hledáte.
cena: 0,- Kč
Nabídka investice do korporátního dluhopisu Název: GOLDEN služby 2017-1 Forma a podoba dluhopisu: cenný papír na řad, listinný cenný papír Emisní kurz: 100% jmenovité hodnoty dluhopisu: 5.000,-Kč Datum emise: 1.9.2017 - Doba splatnosti: 1.9.2021 Výnos dluhopisu: pevná úroková sazba ve výši 11,50 % p.a. Datum splatnosti úroku: 1.9.2018, 1.9.2019, 1.9.2020, 1.9.2021
cena: 5 000,- Kč
Začiatkom tohoto roku som si legálne, oficiálne a zákonne kúpil za necelých 5000 eur 5 bitcoinov... V minulých dňoch som ich legálne, oficiálne a zákonne predal za štvornásobok... Výnos až 400 percent!!! Ako a čím som takýto balík peňazí zarobil? Odpoveď je jednoduchá - čakaním. Krásne to funguje! Ale ešte zaujímavejší biznis mi nedávno ponúkli kamaráti z ambiciózneho slovensko - česko - poľsko - amerického projektu GLOCIN. Všetkým vážnym záujemcom ponúkajú podiel na ťažbe bitcoinov i ďalších oficiálnych kryptomien. GLOCIN vlastní datové centrum na Slovensku (neďaleko Trnavy) a všetkým záujemcom garantuje minimálne 20 - percentný ročný profit ako aj dalšie možnosti veľmi zaujímavého zárobku... Ak máte i vy záujem podieľať sa na výnosnom biznise budúcnosti - ťažbe kryptomien, napíšte nám na náš email - uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com. Následne vám pošleme prezentáciu i registračný link, cez ktorý sa môžete bezplatne a nezáväzne prihlásiť. Želáme vám pekný deň a úspěšné rozhodnutie.
cena: 5,- Kč
Písek
Developerský projekt rekreační výstavby Jeseníky -Komerční zástavby -Rodinných domů -Rekreační zástavby ( hotely, penziony a individuální zástavba ) Investice na klíč. Veškeré povolení zajištěno. Nabídka investice do výstavby 4-apartmánových domů, zahrnující servis realizace projektu, a následný rozprodej minimálním úsilím klienta pro dosažení maximalizace výnosu. Lokalita se nachází na turistických, běžeckých a cyklistických trasách, mezi dvěma 4-sedačkovýmí lanovými dráhami. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat:
cena: 0,- Kč
Jeseník