loading

Organizační činnost - nabídka práce vedená z domova -celá ČR

14.03.2019 16:26 Nabídka Brigády na internetu, PC
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost. Nabízime: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. měsíčně - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití počítače a internetu - práce vedena z domova nebo kanceláře - uplatnění pro muže i ženy - možnost uplatnění na několika pracovních pozicích - zaškolení na danou pozici - možnost osobního, finančního a kariérního růstu - možnost přestupu na hlavní činnost s příjmem 25 tis.měsíčně a více - možnost pobírání reziduálních příjmů do konce života Požadujeme: - středoškolské vzdělání/vyučen - zodpovědný přístup k práci - odpovídající časové možnosti - Věk 23 let a více - Spolehlivost - Zodpovědný přístup k práci - Komunikativnost

Technické údaje

Topovat / Zvýraznit
Cena: 0,- Kč
Poloha: Číslo inzerátu: 417899865 Inzerát zhlédnut: 657 x Video: není Odkaz: není
Inzerent: Monika Peršalová
Telefon: 723681836 Zobrazit další inzeráty uživatele
Váš e-mail:
Vaše zpráva:
Vytisknout Poslat známému Chybná kategorie Vadný inzerát Sdílet na Facebook