loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Kočky

Inzerce koček, bazar se zvířaty. Prodáváte nebo poptáváte kočky a koťátka? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce koček zdarma.

Inzeráty 1 až 12 z 17
Na Julinku se do dnešního dne nikdo neozval, proto jí hledáme nový domov. Kočička se nacházela na silnici z Dobříše směrem na Budínek - dle místního občana se tam pohybovala od rána. Byla vyčerpaná a hladová. Je velmi přátelská, kontaktní a přede jak motůrek. Je to zdravá kočičí holčička. Nachází se v dočasné péči Srdcových záležitostí. Pokud někomu scházela nebo o ní měl někdo zájem, kontaktujte prosím Srdeční záležitosti - tel: 604105492. Jinak podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku + kastrace v budoucnosti.
cena: 0,- Kč
Příbram
Bílomourek je nádherný cca 5 měsíční kocourek :-) Je mírně bázlivý, potřebuje pořádně vymazlit ... Má za sebou první odčervení. Zatím žije ještě se 2 sourozenci a maminkou u jedné hodné paní ve vedlejší vesnici, kam se jejich březí maminka před létem přitoulala... Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, povinná kastrace v budoucnu a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Budínek je nádherný cca 5 měsíční kocourek :-) Je mírně bázlivý, potřebuje pořádně vymazlit :-) Má za sebou první odčervení. Zatím žije ještě se 2 sourozenci a maminkou u jedné hodné paní ve vedlejší vesnici, kam se jejich březí maminka před létem přitoulala :-(. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, povinná kastrace v budoucnu a po uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Mourovaný 11 měsíční Artík pochází z jedné vesnice u Berouna. Zřejmě se jedná o kocourka narozeného venkovní kočičce. Artík je hodně společenský vůči ostatním kočkám a rád si s nimi hraje - je přitom veselý a šťastný. Ve vztahu k člověku zatím trochu tápe, neví přesně, jak se sblížit s člověkem. Je mladý, sotva odrostlé kotě, tak se všemu novému teprve učí. A dělá velké pokroky. Již se nechá pohladit, vítá mě při příchodu hlasitým mňoukáním a přede na dálku. Je na té nejlepší cestě stát se mazlíkem. A tak hledá své trpělivé lidi, kteří by Artíka přesvědčili o přednostech mazlení, chování a celkovém přítulnění. Nabízím ho do klidnější domácnosti, pouze do bytu a tam, kde už jeden přátelský kocourek či kočička je. Artík je ideálním společníkem k druhé mazlivé kočce v domácnosti. Artík je kastrovaný a plně očkovaný. !Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Dobrý den. Daruji 2 kocourky narozené 15.6.2017. Rezavobílý a bíločerný. Ihned k odběru.
cena: 0,- Kč
Prostějov
Rádi bychom vám představili Princeznu :-). Cca 1-2 letá kráska stříbrno-šedivého zbarvení. Vymazlená, líbí se jí pozornost lidí :-). Hledáme pro ní domov klidně jako jedináčkovi či k další hodné kočičce. Nachází se v dočasné péči na Dobříši, tel: 604105492. Příběh: Je další kočičkou po zemřelé majitelce z Obořiště. Byla odchytnuta spolu se třemi koťátky. Bohužel byla tak vysílena a unavena, že se o koťátka nezvládala starat.... proto jsme jí od nich oddělili a nechali v klidu samotnou nabírat síly.... ale problémy pokračovaly dále... Princezna už byla opět březí... Jelikož byla velká pravděpodobnost, že už další porod nezvládne, byla ihned objednaná na kastraci, ale i zde bylo riziko :-(. Moc tímto chceme poděkovat paní veterinářce Štorkové za skvělou práci... Princezna vše skvěle zvládla a nyní už opravdu nabírá síly. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Grace je nádherná stříbrnošedá kočenka - dcera Princezny. Je jí cca 8-10 týdnů. Zatím je odčervena Advocate, čeká jí očkování. Tato kráska se nachází v dočasné péči u Dobříše, pokud ji chcete adoptovat, neváhejte nás kontaktovat: 602855435, pokud se nedovoláte, zanechte prosím SMS, ozveme se zpátky. Grace půjde do adopce po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 0,- Kč
Příbram
Kiky je nádherná kotěcí slečinka narozena 29.4.2017 - zatím má za sebou odčervení, čeká jí očkování. Pokud máte o Kiky zájem - neváhejte nás kontaktovat - nachází se u Dobříše. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouva (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku - tel: 602855435 - pokud se nedovoláte, zanechte prosím SMS - ozveme se zpátky :-).
cena: 0,- Kč
Příbram
Leontýnka (černá) a Kájinka (mourinka) jsou cca 10ti týdenní kočičí slečinky a pomalu si zvykají na kontakt lidí :-) Leontýnka je více kontaktní, Kájinka bude potřebovat více času. Nyní mají za sebou první odčervení. Pokud máte zájem kteroukoliv z nich adoptovat, neváhejte nás kontaktovat. Holky se nachází v dočasné péči u Dobříše. Podmínkou adopce bude podpis adopční smlouvy - povinná kastrace v dospělosti.
cena: 0,- Kč
Příbram
Miuška je nádherná kotěcí slečinka narozena 29.4.2017, zatím má za sebou odčervení, čeká jí očkování. Pokud máte o Miušku zájem - neváhejte nás kontaktovat - nachází se u Dobříše. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouva (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku. Pokud se nedovoláte, zanechte prosím SMS - ozveme se zpátky :-).
cena: 0,- Kč
Příbram
Lojzík je asi roční, nyní už kastrovaný kocourek. Je velmi kontaktní a mazlivý. Byl odchycen se svými polodivokými sourozenci Aninkou a Amálkou. Lojzík je vhodný do bytu nebo do domečku s přístupem dovnitř. Na nový domov čeká v azylu u Dobříše. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Maurinka je jediná holčička z vrhu. Je taková jemná a něžná, je na ní zkrátka poznat, že jde o holčičku. :) Má zajímavou kresbu a působí mile. Miluje drbání na bříšku, je hodně fotogenická. :D Strašně ráda si hraje v krabicích a pobyt venku zbožňuje. Je o něco drobnější než její sourozenci. Nachází se ve Staré Huti u Dobříše, v případě zájmu volejte v odpoledních hodinách nebo pište. Kočička je 3x odčervená a čeká jí očkování. Podmínka adopce je kastrace v dospělosti, podepsání adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.
cena: 0,- Kč
Příbram
|<12>|