loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Kočky

Inzerce koček, bazar se zvířaty. Prodáváte nebo poptáváte kočky a koťátka? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce koček zdarma.

Inzeráty 1 až 12 z 14
Kate a Perry jsou cca 6ti týdenní rakeťácká koťátka (koťátka odchycená od divoké kočky Rakety, kterou se v blízké vesnici už nějaký čas snaží intenzivně odchytit a vykastrovat). Koťátka jsou již týden v dočasné péči, učí se poznávat život s lidmi :-). - naučily se používat záchůdek, mazlit se (menší už nemá žádný problém, větší se snaží dělat to samé, ale stále je ostražitá) mají za sebou první odčervení. Do adopce bychom je velmi rádi umístili společně - neb "větší" je plně na "malé" závislá. Nachází se v dočasné péči na Dobříši - do adopce půjdou s podmínkou kastrace v dospělosti!
cena: 0,- Kč
Příbram
Máme serval, savana, ocelot a caracal koťata k dispozici pro své nové domovy. Jsou dobře vyškoleni zkrocení a milují hrát si s jinými domácími mazlíčky, jako jsou psi, kočky apod. Dáváme jim za velmi krásnou rodinu, která bude připravena pečovat o tyto děti. Kontaktujte další informace. Duboi.jane@gmail.com
cena: 1,- Kč
Praha
Medie je půvabná kočičí slečna. Je jí cca 7 měsíců. Je stále velmi aktivní, hravá a zvídavá. Medie je krásná čtyřměsíční - extrasupermazlivá kočenda :-) :-) Je velmi aktivní - ráda by kočičího parťáka, se kterým by se mohla pořádně vyřádit. Umístění nejlépe do bytu nebo do domku s bezpečným výběhem. Nyní má za sebou první očkování Medie se nachází v azylu u Dobříše - do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacením adopčního příspěvku.
cena: 0,- Kč
Příbram
BEJBINKA - cca 4měsíční krásná kočička - má malý neurologický problém, potíž s rovnováhou. To jí však nevadí. Je to radostná, zvídavá, milá a roztomilá kočička. Ráda chodí ven. Léčíme očíčko, které si poranila, bude naštěstí bez následků. Z minulosti: Odchycená, původně divoká kočka, která žila nad Hutí a měla jít na kastraci, ale už byla před porodem, má koťátko Bejbinku, Bejbinka se zatím jeví, jako koťátko možná s nějakým neurologickým problémem, to se postupně ukáže a vyšetří, zatím je malinká. Její maminka Bertička (foto brzo dodáme) se vzorně stará i o Ramba (kotě z letiště) a Mrňouska (kotě přijaté od útulku na Dobříši). Bohužel zatím jsou všichni pořád ještě v kritickém věku, tak nezbývá než držet všechny palečky a tlapky. :) Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Nabízím ke krytí britského kocoura s PP , spolehlivě kryje , Bendová , Mírov, magda23@seznam.cz , 721 110 083
cena: 1 500,- Kč
Olomoucký kraj
Mourovaný 11 měsíční Artík pochází z jedné vesnice u Berouna. Zřejmě se jedná o kocourka narozeného venkovní kočičce. Artík je hodně společenský vůči ostatním kočkám a rád si s nimi hraje - je přitom veselý a šťastný. Ve vztahu k člověku zatím trochu tápe, neví přesně, jak se sblížit s člověkem. Je mladý, sotva odrostlé kotě, tak se všemu novému teprve učí. A dělá velké pokroky. Již se nechá pohladit, vítá mě při příchodu hlasitým mňoukáním a přede na dálku. Je na té nejlepší cestě stát se mazlíkem. A tak hledá své trpělivé lidi, kteří by Artíka přesvědčili o přednostech mazlení, chování a celkovém přítulnění. Nabízím ho do klidnější domácnosti, pouze do bytu a tam, kde už jeden přátelský kocourek či kočička je. Artík je ideálním společníkem k druhé mazlivé kočce v domácnosti. Artík je kastrovaný a plně očkovaný. !Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Budínek je nádherný cca 5 měsíční kocourek :-) Je mírně bázlivý, potřebuje pořádně vymazlit :-) Má za sebou první odčervení. Zatím žije ještě se 2 sourozenci a maminkou u jedné hodné paní ve vedlejší vesnici, kam se jejich březí maminka před létem přitoulala :-(. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, povinná kastrace v budoucnu a po uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Bílomourek je nádherný cca 5 měsíční kocourek :-) Je mírně bázlivý, potřebuje pořádně vymazlit ... Má za sebou první odčervení. Zatím žije ještě se 2 sourozenci a maminkou u jedné hodné paní ve vedlejší vesnici, kam se jejich březí maminka před létem přitoulala... Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, povinná kastrace v budoucnu a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Trampík (8let), kocourek z jedné vesnice u Berouna, přijatý v červnu v zoufalém stavu do depozita k Haničce. Hanička ho vrátila do života. Byl kostrou, bez masa, beze svalů. Z nejhoršího se u Hanky dostal a potom jsem ho začátkem července přijala do péče já. Byl hubený, ale jedl. Měl zvýšené ledvinové hodnoty. A byl moc hodný, vděčný, přítulný, miloval lidi. V polovině července dostal rýmu, vysokou teplotu (39,9 st.) a přestal jíst. Pan doktor mu předepsal antibiotika. Vážil 3,2 kg, velmi málo. Antibiotika zabrala, Trempík začal opět jíst. Začal se spravovat. Začátkem srpna se situace opakovala. Měl opět vysokou teplotu, nejedl, váha šla opět rychle dolů. Dostal jiná, silnější antibiotika, bála jsem se o něho. Antibiotika ale zabrala i podruhé. Celé léto jsem mu dávala účinný lék na ledviny, Semintru. Dávala jsem mu i Epatopastu a vitamín B na játra. Pak dostal Trempík plíseň, vypadávala mu srst po velkých částech těla. Škrábal si to, opět dostal léky. Začaly působit. Místa s vypadanou srstí začínají pomalu zarůstat. Trempík přibral, váží 4 kg. Trochu se už přestávám bát. Trempík je živější, chutná mu jídlo, mazlí se jako o život. Má rád život. Zažil bídu hladu, zimy, strádání. Jeho organismus málem podlehl, ale Trempík nechtěl umřít, vracel se zpět z nemoci do života. Tak doufám, že má už nejhorší za sebou. Nějaký čas bude ještě u mě nabírat síly, ale věřím, že jednoho, snad nepříliš vzdáleného dne, se Trempík rozhlédne a mňoukne si - "tak kde jste? ... jdu k vám bydlet a mazlit se s vámi..." Těším se, spolu s ním, na ten den... Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Praha
Britská Whiskas koťátka - chov. stanice Z Lipového náměstí nabízí k zadání britská čistokrevná stříbřitě mramorová koťátka - Whiskas z Vrhu D s PP - kočičky, nar. 01. 04. 2017. Do nového domova půjdou na 12 týdnech-konec června. Budou naučena na kočičí WC, plně socializována, 2x očkována a 3x odčervena. Zvyklá na děti a psy. Kupní smlouva je samozřejmostí a dostanou výbavičku na cestu. Lokalita: Česká Lípa - Severní Čechy. Nezávazná návštěva koťátka je vítaná. Kontakt cslipovenamesti@seznam.cz.
cena: 8 000,- Kč
Česká Lípa
Lojzík je asi roční, nyní už kastrovaný kocourek. Je velmi kontaktní a mazlivý. Byl odchycen se svými polodivokými sourozenci Aninkou a Amálkou. Lojzík je vhodný do bytu nebo do domečku s přístupem dovnitř. Na nový domov čeká v azylu u Dobříše. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Sisinka je asi roční kočička, je velmi jemná, klidná kočička - hledáme pro ní velmi trpělivé páníčky, kteří jí dají čas :-) Je vhodná do bytu nebo do domečku s bezpečným výběhem - ráda se bude držet doma. Je kastrovaná, odčervená a plně očkovaná - tak už jen ten skvělý domov zbývá najít. Byla odchycena spolu s dalšími pěti bezprizorními kočičkami na Kozích Horách - byla plachá a přijali jsme jí jako vysoce březí, bohužel o všechna svá koťátka přišla. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
|<12>|