loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Kočky

Inzerce koček, bazar se zvířaty. Prodáváte nebo poptáváte kočky a koťátka? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce koček zdarma.

Inzeráty 1 až 12 z 19
Ferda je nádherný cca 6timěsíční kocourek s huňatou srstí. Pochází z nedaleké vesnice, kde žil spolu se svými 3 sourozenci u místní hospůdky. Jíst dostávali od hodné paní, která zde pracuje. Ostatními zde vítáni nebyli :-(. Ferda si rychle zvykl na slušné zacházení, ihned jak nás vidí, jde si pro pohlazení. Je odčervený, má první očkování a testy FELV a FIV negativní. Na nový domov čeká v dočasné péči na Dobříši. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 300,- Kč
Příbram
Vlašáček - černý lesklý kocourek s obrovskýma očima a Brusinka - jeho věrná společnice, černohnědá drobná kráska. Oba jsou nádherní. Jsou narozeni v červenci 2017, oba jsou 3x odčerveni a jsou 2x přeočkovaní, testy FELV a FIV negativní. Oba jsou čistotní - umí na záchůdek. Bohužel jejich kamarádství s človíčkem trvá déle, potřebují hodně času. Vlašáček začal dělat velké pokroky, díky kontaktní kočičce přichází až k nám a nechává se hladit - moc si to užívá, pak zase uteče si hrát. Je to taková malá pumička, která vás stále pronásleduje po celém domě :-) Hledáme pro ně hodně trpělivé páníčky, kterým nebude vadit, že to prostě bude chvíli trvat, než se budou kamarádit :-) Rádi bychom je umístili společně nebo každého k další kočičce, která jim ukáže, že člověk je kámoš :-) Jsou k vidění na Dobříši - do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 300,- Kč
Příbram
Olinka je krásná cca 6ti měsíční kočička, odrostlé kotě s huňatým kožíškem. Rychle si zvyká na lidskou přítomnost a užívání si hlazení. Je odčervená, očkovaná, testy FELV a FIV negativní. Pokud chcete Olinku za nového člena rodiny, neváhejte nás kontaktovat. Olinka se nachází v dočasné péči u Dobříše - do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku (300,- Kč).
cena: 300,- Kč
Příbram
Karamelka je asi roční kočička odchycená v Osovci. Nechá se už hladit a moc se jí to líbí. Sice už není koťátko, ale duší pořád kotě je – velmi rychle si zvykla na člověčí přítomnost a vyhledává další kočičí kámoše na hraní :-) Hledáme jí domov pěkně v teplíčku, buď v bytě, nebo v domečku s bezpečným výběhem. Je očkovaná, odčervená, kastrovaná a testovaná na FELV a FIV – negativní. Pokud můžete dát Karamelce domov, neváhejte nás kontaktovat - nachází se v dočasné péči na Dobříši. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 500,- Kč
Příbram
Rózinka je nádherná kočička, narozená asi v květnu 2017. Zatím si zvyká na lidskou společnost, potřebuje více času. Ošetřena přípravkem Advocate, čeká jí očkování. Testována na FELV a FIV – negativní. Nachází se v dočasné péči u Dobříše. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 300,- Kč
Příbram
Nikolas, cca 6ti měsíční bílomourek s krásným huňatým kožíškem. Je již očkovaný a testy FELV a FIV negativní. Když jsme ho přijímali, byli jsme upozorněni, že špatně chodí. Jelikož jsme nevěděli původ, raději s námi hnedka vyrazil na veterinu. Nejde o žádný neurologický problém, evidentně si ho někdo spletl s míčem :-(. Dle paní veterinářky to ale není nic, co by Nikolase nějak obtěžovalo, postupem času by mělo úplně odeznít. Nikolas je velmi kontaktní hodný kocourek, který vyhledává mazlení. Hledáme pro něj bezpečný domov. Nachází se v dočasné péči na Dobříši, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 300,- Kč
Ládík je cca 4 měsíční kocourek odchycený v Praze v tržnici. Je to moc milý kocourek, který si zvyká na lidskou společnost, potřebuje čas a bude to mazlík rodiny. Je odblešený, odčervený, očkovaný, testy FELV a FIV negativní. Pokud chcete Ládíka adoptovat neváhejte nás kontaktovat :-) Nachází se v dočasné péči u Dobříše. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 300,- Kč
Příbram
Bětuška k nám přišla se 4 koťátky (Aničkou a Jiříkem, Honzíkem a Románkem). Anička už skvělý domov našla, klucí už pomalu také vyhlížejí :-) a na řadě bude i skvělá mamka :-) Je to 2 -3 letá kočička s obrovskýma očima. Milá, nenáročná. Chybí jí několik předních zoubků, dle veterináře způsobeno pravděpodobně úrazem. Bětuška je již vykastrovaná, očkovaná, odčervená. Bude hledat klidný domov - nejlépe domeček s bezpečným výběhem. Nachází se v dočasné péči u Dobříše. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 500,- Kč
Příbram
Bobeš je dojemný kocour, je veliký, nesmírně nesmělý, hledající lidské přátelství a náklonost. Rád by se mazlil, ale neví, jak na to. Rád by byl s člověkem, ale bojí se ho. Hledá a tápe, ale je na dobré cestě. Potřebuje kvalitní trpělivé majitele, kteří vědí, že bázeň se léčí časem a vlídným zacházením. Kočky má Bobeš rád a je zvyklý i na staršího klidného ovčáckého psa. Nabízíme ho zkušeným chovatelům, pouze do bezpečí bytového prostředí, do klidné domácnosti. Bobeš – asi 5 letý, kastrovaný, očkovaný. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Mourovaný 2letý Artík pochází z jedné vesnice u Berouna. Zřejmě se jedná o kocourka narozeného venkovní kočičce. Artík je hodně společenský vůči ostatním kočkám a rád si s nimi hraje - je přitom veselý a šťastný. Ve vztahu k člověku zatím trochu tápe, neví přesně, jak se sblížit s člověkem. Je mladý, odrostlé kotě, tak se všemu novému teprve učí. A dělá velké pokroky. Již se nechá pohladit, vítá mě při příchodu hlasitým mňoukáním a přede na dálku. Je na té nejlepší cestě stát se mazlíkem. A tak hledá své trpělivé lidi, kteří by Artíka přesvědčili o přednostech mazlení, chování a celkovém přítulnění. Nabízím ho do klidnější domácnosti, pouze do bytu a tam, kde už jeden přátelský kocourek či kočička je. Artík je ideálním společníkem k druhé mazlivé kočce v domácnosti. Artík je kastrovaný a plně očkovaný. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Grace je nádherná stříbrnošedá kočenka - dcera Princezny. Je jí cca 8-10 týdnů. Zatím je odčervena Advocate, čeká jí očkování. Tato kráska se nachází v dočasné péči u Dobříše, pokud ji chcete adoptovat, neváhejte nás kontaktovat: 602855435, pokud se nedovoláte, zanechte prosím SMS, ozveme se zpátky. Grace půjde do adopce po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 0,- Kč
Příbram
Sisinka je asi roční kočička, je velmi jemná, klidná kočička - hledáme pro ní velmi trpělivé páníčky, kteří jí dají čas :-) Je vhodná do bytu nebo do domečku s bezpečným výběhem - ráda se bude držet doma. Je kastrovaná, odčervená a plně očkovaná - tak už jen ten skvělý domov zbývá najít. Byla odchycena spolu s dalšími pěti bezprizorními kočičkami na Kozích Horách - byla plachá a přijali jsme jí jako vysoce březí, bohužel o všechna svá koťátka přišla. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
|<12>|