loading
Vyberte podkategorii:
Typ inzerce:
ID zakázky RK:
Prodávající:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Komereční objekty

Inzeráty 1 až 6 z 6
Majitel nabízí bez realitky ( bez RK ), bez kauce i bez provize levný pronájem nebytových prostor na rušné ulici v centru Brna u tramvajové zastávky s nevytíženější tramvajovou linkou v Brně č. 1. dobře viditelné z tramvají- 4. zastávka Šumavská z Moravského náměstí tramvají 1,6 směr Královo Pole = snadná navigace klientů. Před domem je parkování zdarma - značka bezplatného parkování přímo před vstupem do budovy. V přízemí nabízíme k pronájmu 22 m2- nebytové prostory jsou vhodné pro obchod např. obchod s oblečením - sekáč - second hand nebo outlet i opravnu půjčovnu oděvů, kancelář, obchod s vínem a vinotéku s konzumací v provozovně ( sociální zázemí dle norem). Možnost zahrádky + reklamy na domě. Cena 5 000 Kč/měs + ink. I SMS- zavoláme. V 1.poschodí nabízíme k pronájmu levné kanceláře, dílny, ateliéry a učebny. Místnosti o celkové výměře 269 m2 (jednotlivé neprůchozí místnosti od 26 m2 ) jsou vybaveny domácím tel. s otvíráním vstupních dveří. V ceně nájmu je zdarma reklamní plocha na domě dobře viditelná z tramvají. Prostory jsou vhodné např. pro kancelář ( bezpečnostní služba agentura , dispečink taxi taxislužby, autoškola, internetové obchody, fotoatelier, architektonický ateliér, studio, učebna atd. ) nebo dílnu s lehkou výrobou ( šicí dílna, kožedělná výroba, opravna oděvů obuvi, atd. ). Přístup do objektu noostop. Jednotlivé neprůchozí místnosti již od 26 m2 a již od 2808 kč/měs. Adresa: AKompas, Brno, Štefánikova 51 / vchod ze Šumavské /, po- pá: 9-12, 14- 17. Z Hlavního vlak. nádraží pojedete tram.č.1 směr Řečkovice na 6. zastávku (Šumavská) a vrátíte se 50m zpět k nádraží.
cena: 2 808,- Kč
Brno-město
Nabízím pronájem místnosti na Masarykově náměstí o výměře 35m2 který je možne využít jako kancelář, modeláž nehtu, prodejnu telefonu, butik, cestovní kanceleria .... nájemné činí 12000kč.
cena: 12 000,- Kč
Nabízím pronájem místnosti na Masarykově náměstí o výměře 25m2 který je možne využít jako kancelář, modeláž nehtu .... nájemné činí 6500kč + zálohy na energii je možnost aj bydlet v nom
cena: 0,- Kč
Pardubický kraj
Nabízíme k pronájmu místnost o velikosti 64 m2 v, Heřmanův Městec, ulice Masarykovo náměstí. Provozovna je vhodná jako pedikura, poradenství, modeláž nehtů, tetováni, kancelář, kadeřnictví pro psy.Prostory jsou volné již nyní. Nájemné činí 4800, - Kč/měsíc+ zálohy na energie
cena: 4 800,- Kč
Pardubický kraj
Nabízíme k pronájmu místnost o velikosti 55 m2 v Pardubicích, ulice Pichlova. Provozovna je vhodná jako kadeřnictví, kosmetika, ... Prostory jsou volné již nyní. Nájemné činí 4.000, - Kč/měsíc.
cena: 4 000,- Kč
Pardubický kraj
Nabízím k pronájmu nebytové prostory ve zvýšeném přízemí rodinného domu v Lázních Bohdanči o výměře cca 90 m2 v centru města (cca 50 m2 od náměstí) u frekventované hlavní silnice, v dosahu zastávky MHD. Cena k jednání je 6.000, - Kč/ měsíc + zálohy na energie (plyn, elektřina, voda - vše vlastní měření).
cena: 6 000,- Kč
Pardubický kraj