loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Manuální brigády

Inzeráty 1 až 4 z 4
Úklidová spol. přijme na prázdniny brigádníky na úklidové práce BD, administrativy, provozů. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, okres Nymburk. Věk : min. 16 let . Práce na DPP. Mzda : 70-85.- KČ/hod/ČM + příspěvek na dopravu. Brigádník s ŘP. sk B - výhodou.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Instalace nových a opravy stávajících rozvodů a zařízení v oblasti slaboproud a silnoproud do 400V. Domácí audio video systémy, zabezpečovací zařízení, inteligentní domácí elektroinstalace ... Silnoproudé rozvody - hlavně bytové, komerční. Montážní a přípravné práce s tím spojené. Základní znalost a orientace v oboru, v případě potřeby proškolím a doučím. Vaší výhodou je : vlastní vybavení - drobné osobní nářadí, ŘP B, vlastní vůz, vyhláška 50. Ochota pracovat i mimo obvyklou pracovní dobu tj. víkendy, svátky, po 17hod. Po zapracování možnost trvalé spolupráce. Pracovní ohodnocení dohodou o provedení práce, nebo hodinová mzda v závislosti na znalostech a povaze zakázky, případně náklady na provoz vozidla. Práce na zakázkách v Praze a okolí. Mzda od 120,-Kč/hod nebo dle dohody o dílo. Záleží na přístupu a znalostech.
cena: 0,- Kč
Praha-východ
Hledáme ke spolupráci pracovníky na úklidové práce o víkendech. Místo výkonu práce : Plzeň, Univerzitní Pracovní doba : sobota/neděle, cca 6 hod/denně. Práce na DPP. Mzda : 95.- KČ/HM.
cena: 0,- Kč
Ahoj holky :) Do nejnavštěvovanějšího privátku v Praze hledáme spolehlivé,pohledné kamarádky ve věku 18-30 let, které mají zájem vydělávat 5000 Kč-15 000 Kč každý den. Nabízíme ti nejlepší podmínky v Praze a to: Super kolektiv, nádherné prostředí, obrovskou reklamu, naprostou diskrétnost,volnou pracovní dobu, peníze denně, možnost ubytování, nejpočetnější klientelu na úrovni, žádné počáteční náklady ( i dopravu k nám klidně uhradíme). Práce je vhodná pro studentky,maminky na MD. Začátečnicím rády pomůžeme a vše vysvětlíme :) Mimořádná šance skvělého výdělku je tu pro Vás na dosah, tak neváhejte !! Pokud nevěřite,přijděte na kafčo a samy se přesvědčíte,že to, co jsme napsaly je pravda :) Mail: lolitasprivat@gmail.com Telefon: 601282828
cena: 70 000,- Kč
Praha