loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Obrana, bezpečnost

Nabídka práce, zaměstnání. Kategorie zaměstnání Obrana a bezpečnost.

Inzeráty 1 až 8 z 8
Místo výkonu práce Praha. Přijmeme nové zaměstnance na D/N 12hod. směny. Mzda dle objektu a zařazení až 23.000.-Kč v čistém.Nabízíme dlouhodobě stabilní práci, možnost záloh,kompletní uniformu.Pracovní pozice obnáší: Zajištění klidu a pořádku v objektu. Preventivní obchůzková činnost. Požadujeme spolehlivost,bezúhonnost,zdravotní způsobilost.
cena: 23 000,- Kč
Praha
Pro objekt v Plzni hledáme nové kolegy na D/N 12hod. směny. Noční směna s vlastním psem. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, možnost vyplácení záloh, pracovní oděv. Požadujeme trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, samostatnost. Nástup dohodou.
cena: 0,- Kč
Plzeň-město
Místo výkonu práce Plzeň. Přijmeme nové zaměstnance na D/N 12hod. směny. Mzda dle objektu a zařazení až 23.000.-Kč v čistém.Nabízíme dlouhodobě stabilní práci, možnost záloh,kompletní uniformu.Pracovní pozice obnáší: Zajištění klidu a pořádku v objektu. Preventivní obchůzková činnost. Požadujeme spolehlivost,bezúhonnost,zdravotní způsobilost.
cena: 23 000,- Kč
Plzeň-město
Pro objekt v Sokolově. Vhodné pro muže i ženy. Přijmeme nové zaměstnance na D/N 12hod. směny. Nabízíme dlouhodobě stabilní práci, možnost záloh,kompletní uniformu.Pracovní pozice obnáší: Zajištění klidu a pořádku v objektu. Preventivní obchůzková činnost. Požadujeme spolehlivost,bezúhonnost,zdravotní způsobilost.
cena: 0,- Kč
Sokolov
Náplň práce: - ochrana a střežení prodejny - zajištění ochrany osob a majetku v rámci prodejny - pohyb po prodejně celou pracovní dobu - pracovní doba: PO-PÁ 9:00-21:00, SO-NE 9:00-21:15 - pracoviště: prodejna nábytku v prodejním centru Olympia Modřice Požadujeme: - fyzickou zdatnost - trestní bezúhonnost,věk na 18 let - příjemný a upravený vzhled Nabízíme: - reprezentativní firemní oblečení - fin. ohodnocení 90Kč/hod. + příplatky - HPP pro invalidní důchodce nebo DPP brigádně - možnost získat osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný
cena: 0,- Kč
Brno-město
Místo výkonu práce Buštěhrad - Dříň. Nástup dohodou. D/N 12hod.směny. Motivační finanční ohodnocení, možnost vyplácení záloh, kompletní uniformu. Pracovní pozice obnáší: zajištění klidu a pořádku v objektu, preventivní obchůzková činnost. Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování Zdravotní způsobilost, čistý TR.
cena: 80,- Kč
Kladno
Hledáme pracovníky ostrahy maloobchodních prodejen po celé ČR - mobilní výjezdová skupina. Firemní auto, NB, mobilní telefon. PRAXE NUTNÁ! Náplň práce: Zajištění ostrahy maloobchodních prodejen po celé ČR. Dodržování interních manuálů a instrukcí. Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost. Komunikace s klienty a policií. Nabízíme: Plat Kč 25.000 - 35.000,- Práci ve stabilní společnosti. Nadstandardní mzda a výkonnostní odměny. Bohatý sociální program společnosti. Firemní vozidlo, notebook, mobilní telefon. Požadujeme: ŘP sk. B Věk min. 21 let Bezúhonnost Fyzickou zdatnost Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu Schopnost samostatné i týmové práce Prace v civilu i uniformě NUTNÁ PRAXE v oblasti ostrahy obchodních domů a v oblasti CCTV.
cena: 35 000,- Kč
Hledáme pracovníky ostrahy pro prodejny Kaufland a Tesco v Praze. Ubytování zajištěno, doprava hrazena, náborový příspěvek, týdenní zálohy. 110-140/hod. Náplň práce: Zajištění ostrahy a ochrany majetku na prodejnách. Dodržování daných bezpečnostních předpisů. Spolupráce s Policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost. Nabízíme: Práci v silné a stabilní společnosti, finanční benefity. Možnost ubytování na firemní ubytovně. Hrazené jízdné do Prahy z místa bydliště. Příspěvek na MHD. Odpovídající platové hodnocení. Náborový příspěvek Kč 2.000,-. Věrnostní bonus Kč 1.000,-. Možnost týdenních záloh na mzdu. Možnost profesního i platového růstu. Nástup možný ihned, na HPP nebo DPP. Stravenky (plně hrazeny zaměstnavatelem). Karta Multisport, vstupenky na kulturní akce. Požadujeme: Dobrou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, dochvilnost.
cena: 140,- Kč