loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Ostatní jinde nezařazené

Inzerce pro co není rubrika..

Inzeráty 1 až 12 z 22
kdo poradí za finanční odměnu jak získat ze slunce energii.Nemyslím sluneční konventory které se prodávají.Ale jiny zpusob jak získat ze slunce rnergii . děkují
cena: 0,- Kč
Kladno
Fototisk na baner, oka po 50cm, základní cena za tisk z dodaného souboru (PDF, CDR, JPG) nebo grafická příprava 0,5 hodiny, při náročných grafických pracích bude cena následně spočítána. Možnost tekuté laminace baneru, která prodlouží barevnou stálost solventního tisku.
cena: 990,- Kč
Hradec Králové
Mám mužské a samice štěňátka Samoyed, které mají nabídnout. Jsou dobře vyškolené a velmi společenské. Oni byli ověřeni veterinářem, dewrmed a proud na jejich výstřely. kontaktujte nás na adrese:: alexismoore781@gmail.com pro více informací
cena: 5 000,- Kč
Potřebujete půjčit, protože chcete jet na dovolenou? U nás Vám vaše peníze za dovolenou zůstanou, protože každý třetí vyhrává dovolenou za 40.000Kč! Půjčíte si a ještě pojedete na dovolenou - u nás můžete mít obojí! Půjčky s vyplacení do 24hodin až do výše 250.000Kč s šancí vyhrát! Pracujeme po celé ČR! OSVČ, zaměstanci, důchodci MD!
cena: 1,- Kč
Prodám sbírku odznaků, cca 100 ks, převážně ČR, nabídněte cenu
cena: 0,- Kč
Prezervativy v krabičce s potiskem dle vašeho přání. Originální dárek pro vaše přátele nebo zákazníky. Plnobarevný potisk v ploše 50x50 mm je umístěn na přední straně krabičky. Uvnitř je originálně balený kondom,atestovaný a splňující všechny normy, rozměry 50x190mm. Výrobní série 50-100 ks. Příprava grafiky 61,- Kč.
cena: 20,- Kč
Hradec Králové
Ahoj holky! Hledáme mezi sebe kamarádky ve věku od 18-30 let, které chtějí vydělávat 5000 Kč - 15 000 Kč denně. Nabízíme ti nejlepší podmínky v Praze, do kterých patří plánování směn dle tvých potřeb, jistota výdělků, krásné moderní prostředí, skvělý a kamarádský přístup, naprostou diskrétnost, obrovskou reklamu, vlastní pokoj, peníze denně, možnost ubytování, žádné počáteční náklady (proplatíme ti cestu), žádné nesmyslné pokuty a mnoho dalšího. Práce je vhodná pro maminky na MD, studentky nebo i začátečnice (rády ti se vším pomůžeme a vše s ochotou vysvětlíme). Pokud nám stále nevěříš, přijdi na nezávazné kafčo a sama se přesvědčíš, že vše, co jsme výše napsaly je pravda :) Nástup možný ihned. V případě zájmu či bližších informací nás neváhej kontaktovat na tel.čísle 704 164 164 nebo prostřednictvím mailu privatlucerna@gmail.com
cena: 70 000,- Kč
Hlavní město Praha
Dluhová poradna Petry Ryšavé Vám pomůže. Vaše dluhy narůstají každý den. Nenechávejte proto řešení na poslední chvíli, zachraňte svůj zbývající majetek před exekutory a domluvte si bezplatnou konzultaci. Volejte na tel. čísla 725009796, 774222225.
cena: 1,- Kč
Liberecký kraj
Hrnek s Vaším potiskem SUBLIMACÍ DO GLAZURY. V ceně výrobku je bílý keramický hrnek pro sublimační potisk a samotný potisk vlastním motivem.
cena: 99,- Kč
Hradec Králové
Náhradní SPZ - třetí kus pro umístění na nosič kol. Plastová tabulka formátu SPZ, lze přímo umístit do podložky pro značku. Tabulka je pouze 3-tí kus, nenahrazuje ztracenou nebo zničenou originální značku.
cena: 300,- Kč
Hradec Králové
Pozor! Pozor! Prosperující společnost Butoja invest hledá šikovné a schopné spolupracovníky - jednotlivce i firmy - na prodej svých dluhopisů. Díky dlouhodobě velmi dobře fungujícímu projektu (s pronájmem luxusních rekreačních objektů) vám můžeme nabídnout až 10 - násobně vyšší provize jako naše konkurence... Pomocí dluhopisů (s výnosem až 9 % ročně) financujeme koupi, pronájem a provoz luxusních vil, které máme dlouho dopředu obsazené. Každý chytrý investor i spolupracovník od nás dostane příležitost a... taky možnost další odměny ve formě bezplatné dovolené v Mexiku. Email - info@caribedluhopisy.cz. Mobil - 730552050.
cena: 111 111,- Kč
Hlavní město Praha
Nabízíme finanční a dluhové poradenství. Pokud jste se dostaly do finančních potíží a nezvládáte dále splácet své závazky, hrozí Vám exekuce, nebo je Vaše nemovitost již v dražbě, dokážeme Vám poradit, jak Vaši tíživou finanční situaci co nejlépe vyřešit. Kontaktujte nás co nejdříve na tel. číslech 725009796, 774222225.
cena: 1,- Kč
Liberecký kraj
|<12>|