loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Práce přes internet

Inzeráty 1 až 4 z 4
Hledám pár žen do svého týmu. Výdělek podle vnitřní motivace - zpravidla, kdo opravdu chce tak ve 3-5 měsíci má kolem 6000,- 15.000,- Budete pracovat z pohodlí vašeho domova a budete se věnovat práci kdy to vyhovuje právě vám - ale samozřejmě každý den 1. výše výdělku záleží jen na vás a čase co práci věnujete 2. práce je vhodná při rodičovské dovolené i při zaměstnání 3. získáte online vzdělávací podporu zcela zdarma - já po vás chci nadšení, nehledám lidi co nechtějí pracovat, ale co chtějí něco dokázat a nebojí se zkoušet nové věci.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Nabízím přivýdělek, kde si můžete vydělat měsíčně navíc k platu, důchodu nebo k mateřské. Stačilo by Vám např. 1000-3000Kč měsíčně jako přilepšení? Časem se dá vydělat ještě víc. Práce z domu na PC, vhodná spíše pro ženy. Napište si o info. Celá ČR.
cena: 0,- Kč
Hledám dva schopné a práce chtivé lidi, jde o spolupráci s firmou Karatbars. Prodej zlata. Účet vedený ve zlatě, několik Vašich webových stránek, Váš vlastní e-shop a další podpora. To vše během cca 5 minut. A můžete začít vydělávat s nejrychleji expandující společností v oblasti investičního zlata na světě. Více než 110 zemí světa. Akceptační místa, kde můžete své zlato vyměnit na papírové peníze a zpět v nejlepších kurzech a se slevami na zboží.
cena: 0,- Kč
Hledáte nenáročnou práci s nadprůměrným ohodnocením⁇Nabízíme výdělky až 100.000,-CZK měsíčně.Podmínky ː věk nad 18 let,vlastní bankovní účet,žádné exekuce.Ihned.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha