loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Práce přes internet

Inzeráty 1 až 3 z 3
Práce MLM vhodná hlavně pro ženy, které si najdou denně 2 hodinky času a milují kosmetiku spojenou s přírodou. Studujete nebo jste na mateřské dovolené, práci zvládnete i při zaměstnání nebo v důchodu. Práce v pohodlí domova, kterou jsem si zamilovala. Práce, při které mohu uplatnit kreativní nápady v propagaci. Ráda vás přivítám v týmu. Ptejte se, na všechny vaše dotazy odpovím.
cena: 0,- Kč
Přijmu do svého rozrůstajícího týmu několik šikovných lidí, kteří chtějí mít do pár měsíců zajímavý příjem. Spolupracuji s firmou, která má výjimečný a vysoce kvalitní sortiment a spravedlivý marketing-dárky, akce, soutěže, provize z vlastních objednávek i provize z týmu. Nabízíme: školení zdarma přes internet-neomezené výdělky, dárky, odměny. Pomoc v začátku i podporu týmu. Těším se na vás. Máte-li zájem o více informací, napište mi.
cena: 0,- Kč
Ahoj holky! Hledáme mezi sebe kamarádky ve věku od 18-30 let, které chtějí vydělávat 5000 Kč - 15 000 Kč denně. Nabízíme ti nejlepší podmínky v Praze, do kterých patří plánování směn dle tvých potřeb, jistota výdělků, krásné moderní prostředí, skvělý a kamarádský přístup, naprostou diskrétnost, obrovskou reklamu, vlastní pokoj, peníze denně, možnost ubytování, žádné počáteční náklady (proplatíme ti cestu), žádné nesmyslné pokuty a mnoho dalšího. Práce je vhodná pro maminky na MD, studentky nebo i začátečnice (rády ti se vším pomůžeme a vše s ochotou vysvětlíme). Pokud nám stále nevěříš, přijdi na nezávazné kafčo a sama se přesvědčíš, že vše, co jsme výše napsaly je pravda :) Nástup možný ihned. V případě zájmu či bližších informací nás neváhej kontaktovat na tel.čísle 704 164 164 nebo prostřednictvím mailu privatlucerna@gmail.com
cena: 50 000,- Kč
Kraj Vysočina