loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Práce v zahraničí

Inzeráty 1 až 4 z 4
Ihned přijmeme spolehlivou, zodpovědnou ženu na pozici barmanky do night clubu ve Španělsku. Požadujeme dobrou znalost španělštiny a praxi v oboru. Ubytování v clubu zajištěno zdarma. Smluvní pracovní poměr. V případě zájmu pište pro bližší informace na: espbar@seznam.cz
cena: 0,- Kč
Praha
Hledám spolehlivého mechanika pro LKV, bagr, kamion na HPP v Nemecku v malé firmě cca 260 km od Karlovych Varu (Eichsttat) Prosím o zaslání životopisu na email: tamgmbh@t-online.de obratem zašlu veškeré podrobnosti o práci a výdělku. Životopis prosím zaslat v německém jazyce.
cena: 0,- Kč
Okamžitě přijmeme spolehlivou, komunikativní ženu s dobrou znalostí němčiny a organizačními schopnostmi do prosperujícího erotického privátu v Německu. Pracovní náplň: vyřizování telefonátů, vítání klientů, organizace plynulého provozu privátu. Zaručujeme: vstřícné vedení, vysoké finanční ohodnocení, příjemné a pohodové pracovní prostředí. Možnost práce na turnusy nebo nastálo. Ubytování zdarma zajištěno! Podrobné informace získáte na: pracevprivatech@seznam.cz nebo WhatsApp +420608060830.
cena: 50 000,- Kč
Praha
Pokud máte chuť pracovat v zahraničí, mám pro Vás šanci. V okolí Gera / Německo. Jedná se o práci zdravotní sestry. Jedná se o stationární zaměstnáni ve zdravotnickém zařízení-žádný mobilní servis. /Ortopedie a popáleniny/ Požadujeme VŚ v oblasti zdravotnictvi - min.Bc,NJ aktivní,praxe v oboru,práce na 3 směny, 4 noční za měsíc,vysoká pracovní odpovědnost, dobré znalosti na PC-MS OFFICE, bezúhonnost a loajalita. Plat od 3000 Eur/Brutto + příplatky + vánoční odměny.Až 30dní dovolené. Pracovní smlouvu podle německého pracovního práva na dobu neurčitou. Osobní asitence a kvalifikovaného poradenství v ČJ. Česky hovořící asistent.
cena: 0,- Kč