loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Práce z domu

Inzeráty 1 až 9 z 9
Jste aktivní na sociálních sítích (Facebook, YouTube, Twitter)? Máte Blog, vlastní stránky, komunitu přátel a fanoušků? Jste to právě Vy, kdo si může vydělat s naším affiliate systémem.
cena: 0,- Kč
Olomoucký kraj
Nabízím brigádu Navíc možnost využívat akce například zájezd do Paříže zdarma. Navíc slevy na zboží a služby
cena: 0,- Kč
zaměstnavatel knauto.cz Hledáme samostatného prodejce autodílů z domova formou inzerce, reklamy, popř aktivního vyhledávání potencionálního zákazníka. Výplata přes náš věrnostní program Požadujeme... Uživatelská znalost PC, zejména MS Office, internetu Orientace v osobních automobilech Vlastní PC s přístupem na internet Vlastní telefon Příjemné vystupování pro telefonní hovory se zákazníky Nabízíme... Práci bez nutnosti opustit teplo domova. Výhody... Možnost nákupu pro vlastní spotřebu o již ponížené ceny. Vyřídíme vše za Vás. Možnost zřízení firemního telefonu s paušálem 180-/měs, s voláním rámci firmy a t-mobile zdarma a tím další odměny nebo neomezený s 2GB internetu 609kč bez závazků
cena: 0,- Kč
Zajímáte se o zdravý životní styl a o prevenci vzniku chorob prostřednictvím zdravé životosprávy a správného životního stylu? Pak hledáme právě Vás!!! Jsme firma s mezinárodní účastí a více než 20ti letou tradicí na českém trhu a nabízíme možnost brigády či práce pro lidi, kteří se zajímají o zdraví nebo sport. Zabýváme se sestavováním individuálních programů na hubnutí či přibírání a vzděláváme klienty ve výživě. Pokud Vás baví práce s lidmi, mezi lidmi a jste komunikativní, napište nám.
cena: 0,- Kč
Jihomoravský kraj
Hledáme spolehlivé pracovníky, kteří mají zájem pracovat z domu pro naši českou firmu. Jedná se o kompletaci, balení a adresování reklamních prospektů, které Vám zdarma dodáme. Dále nabízíme možnost montáže menších výrobků pro zahraniční firmy. Druh výrobku záleží na momentální poptávce. Žádný vlastní prodej zkompletovaných výrobků, odbyt je zajištěn! Smluvně podloženo a písemně garantováno. Potřebné reklamní materiály ke kompletaci a součástky k montáži jsou dodávány v množství, které zvládnete a sami si určíte. Obdržíte podrobný návod, případně i zhotovený vzorek, který slouží jako předloha. Jako domácí pracovník obdržíte odměnu vždy za odvedenou práci. Měsíční výdělek může při zapracování dosahovat až 18.000 Kč! Záleží na Vašem úsilí a času, který chcete zvolené výdělečné činnosti věnovat.
cena: 0,- Kč
Chtěli by jste změnit práci, protože máte pocit, že v pracovním životě nepostupujete nebo za to nejste správně ohodnoceni? Potom vás rádi uvítáme v našem týmu a brzy se přesvědčíte, že u nás je to jinak! Podnikatelská příležitost v oboru wellness s využitím internetu je zárukou, že každý může být úspěšný v případě správného přístupu. Školící a podpůrný systém k dispozici.
cena: 0,- Kč
Olomoucký kraj
Už vás nebaví být odkázaní na někoho? Čekat, kdy dostanete výplatu či sociální dávky a každý měsíc řešit nelepšící se finanční situaci? Tak udělejte ten správný krok a přidejte se k nám. Podnikatelská příležitost (formou přivýdělku či kariéry)v oboru wellness s využitím internetu dává záruku, že každý může být úspěšný, pokud má ten správný přístup. Podpora perfektního týmu a kompletní zaškolení zaručeno.
cena: 0,- Kč
Karlovarský kraj
Žijete s pocitem, že lépe už bylo? A rádi byste to změnili? Potom Vás rádi uvítáme v našem týmu a brzy se přesvědčíte, že opak může být pravdou. Podnikatelská příležitost v oboru wellness s využitím internetu dává záruku, že každý může být úspěšný, pokud má ten správný přístup. Veškeré školení zajištěno.
cena: 0,- Kč
Jihočeský kraj
mám ověřený přivýdělek s Českou firmou která nabízí prodej cukrovinek za nízké ceny, dále pak vodní filtry, potravinové doplnky, vitamínové nápoje, a další výrobky. Nově Outlet PUMA, DISNEY A ŠPERKY. Při registraci dostanete vzorečky a katalogy. Více info zašlu na email
cena: 0,- Kč
Znojmo