loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Práce z domu

Inzeráty 1 až 9 z 9
Profesionální překlady technické dokumentace pro vyřízení stvavebního povolení a zpracování technicko-ekonomického odůvodnění stvby z ČJ/AJ do RJ a popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu 2010. Komplexní překlady TD pro zpracování podníkatelských záměrů a výřízení dotací z fondů EU a půček u EBRD v oborech strojírenské výroby (průmyslová automatizace, obráběcí stroje, výrobní linky, autodíly, čerpadla apod.), stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace vnitřních prostor, VaK, ÚT atd.) vč. certifikátů, validačních protokolů a prohlášení o shodě, ET a elektroniky (ŘS, EPS, EZS, MaR), PC HW a SW k nim), zdravotnické přístroje, vybavení operačních salů, ARO, JIP, počítačové techniky apod.
cena: 250,- Kč
Jihomoravský kraj
Jste šikovní, schopní a ovládáte sociální sítě? Z důvodu expanze našich nových online produktů potřebujeme pomoc. Potřebujeme precizně propracovaný byznys rozšířit prostřednictvím sociálních sítí mezi lidi... Dokážete to? Chcete vydělat doopravdy veliké peníze? Chcete být mezi prvními? Potřebujeme získávat klienty i spolupracovníky (telefonicky, emailem, přes sociální sítě, osobně, inzercí, písemně...) Tato práce, přivýdělek, byznys, brigáda... je vhodná pro všechny zájemce. Je to skvěle zaplacený výdělek budoucnosti. Je jen na vás, jestli tuto příležitost chytíte za pačesy nebo necháte někomu jinému... A tady jsou odkazy, které stačí zkopírovat a dozvíte se vše potřebné k tomu, aby byl váš start úspěšný. První odkaz - 1url.cz/oMgC3. Druhý odkaz - 1url.cz/iMgC4
cena: 88 888,- Kč
Chrudim
Ahoj, narazil jsem na super způsob, jak vydělávat peníze online. Klikni na odkaz a shlédni 2 minutové video ve kterém to je vysvětlený. Je to fakt mazec
cena: 27 000,- Kč
Nabízím domácí práci, např.kompletaci různých druhů součástek, příp. ozdobných a upomínkových předmětů. Není vyžadována žádná distribuce ani prodej!
cena: 0,- Kč
Hledají se zájemci, kteří mají zájem pracovat doma. Máme pro vás zajímavou nabídku hned několika výdělečných činností – kompletace per, montáž výrobků, výroba textilních hraček, šití domácích zajíčků a další možnosti výdělků, které jsou vhodné pro každého zájemce z celé ČR. Máte-li zájem o podrobnější a nezávazné informace napište mi na email pracenadoma@volny.cz.
cena: 0,- Kč
Hledají se zájemci,kteří mají zájem pracovat doma! Máme pro vás zajímavou nabídku hned několika výdělečných činností - kompletace per, montáž výrobků, výroba textilních hraček, šití domácích zajíčků a další možnosti výdělků, které jsou vhodné pro každého zájemce z celé ČR! V případě zájmu o více informací mě kontaktujte na email: luciehavranova@email.cz
cena: 0,- Kč
Pokud hledáš práci z domova, která Tě bude bavit a zároveň Ti ušetří čas a zlepší finanční situaci, tak tato nabídka je určena právě pro Tebe. Nabízíme několik výdělečných činností, jako: kompletace per, výroba textilních hraček, montáž jednoduchých výrobků, roznášení letáků ve Tvém okolí a mnoho dalšího. Pokud máš zájem a chceš vědět více, zašli ofrankovanou a nadepsanou obálku s Tvou adresou na adresu: Linda Klapšťová, Pplk.Sochora 3, Praha 7, 170 00 a my Ti zašleme detailní a nezávazné informace. Budeme se Těšit!
cena: 0,- Kč
Chcete velmi slušně, jednoduše a moderně vydělávat? Máte počítač, notebook, tablet, chytrý telefon, připojení k internetu a pár hodin času? Tak můžete začít hned. Nepotřebujete žádné investice na začátek. Všechno je už precizně vymyšleno!!! O co jde? O moderní, ambiciózní projekt - NOVINKU s jedinečnou příležitostí online výdělku z domova. Ve vašem volném čase... Všechny potřebné informace najdete a hravě pochopíte ve video prezentaci na odkazu, který tady bohužel není dovoleno publikovat, ale rádi vám ho pošleme.
cena: 55 555,- Kč
Tábor
Zajímavá příležitost domácího výdělku až 15.000Kč/měs.za kompletaci různých druhů výrobků,např.součástek,případně ozdobných a upomínkových předmětů. Není vyžadována žádná distribuce ani prodej!V případě zájmu o nezávazné a podrobné materiály reagujte na náš email. Pošleme vám adresu kam zašlete prázdou obálku se známkou v hodnotě 19,- a vyplněnou zpáteční adresou, pak si stačí pouze vybrat co vám vyhovuje a můžete začít.
cena: 15 000,- Kč