loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Práce z domu

Inzeráty 1 až 9 z 9
Začněte pracovat doma! Hledáme spolehlivé pracovníky pro domácí výdělek. Kompletace menších výrobků podle vzorku pro zahraniční firmy, nebo skládání a adresování našich reklamních prospektů, které Vám zdarma dodáme. Vše zasíláno poštou v množství, které si sami zvolíte. Žádný vlastní prodej výrobků, odbyt zajištěn! Písemně garantováno a smluvně podloženo. Výdělek až 18.000 Kč měsíčně při zapracování!
cena: 18 000,- Kč
zaměstnavatel knauto.cz Hledáme samostatného prodejce autodílů z domova formou inzerce, reklamy, popř aktivního vyhledávání potencionálního zákazníka. Výplata přes náš věrnostní program Požadujeme... Uživatelská znalost PC, zejména MS Office, internetu Orientace v osobních automobilech Vlastní PC s přístupem na internet Vlastní telefon Příjemné vystupování pro telefonní hovory se zákazníky Nabízíme... Práci bez nutnosti opustit teplo domova. Výhody... Možnost nákupu pro vlastní spotřebu o již ponížené ceny. Vyřídíme vše za Vás. Možnost zřízení firemního telefonu s paušálem 180-/měs, s voláním rámci firmy a t-mobile zdarma a tím další odměny nebo neomezený s 2GB internetu 609kč bez závazků
cena: 0,- Kč
Nabízím brigádu Navíc možnost využívat akce například zájezd do Paříže zdarma. Navíc slevy na zboží a služby
cena: 0,- Kč
NAkupuji na našich partnerských eshopech vše do domácnosti, jako je česká drogerie, zdravá výživa, cukrovinky, potravinové doplňky, vše pro domácí mazlíčky, šperky i dětské potřeby. Výběr je velký, vybere si opravdu každý. Firma mne tak vyplácí za nákupy. Více info pošlu na PLATNÝ email
cena: 0,- Kč
Hledáme spolupracovníky na plnění doručených obálek. Jednoduchá práce. Vhodná i pro ženy na MD. Stačí tři hodiny denně. Lze si přivydělat až 11000Kč. Máte-li zájem, ozvěte se.
cena: 0,- Kč
Hledáme spolupracovníky na plnění doručených obálek. Jednoduchá práce. Vhodná i pro ženy na MD. Stačí tři hodiny denně. Lze si přivydělat až 11000Kč. Máte-li zájem, ozvěte se.
cena: 0,- Kč
Nabízíme skládání předmětů,výrobu výrobků,výdělek psaním dopisů,výdělek pro řidiče,šití.Další informace zašleme za zaslání nadepsané obálky Vaší adresou s nalepenou platnou platnou známkou,kterou nám zašlete na adresu Pavlína Lišková Újezdská 29 Plzeň 31200.
cena: 0,- Kč
Hledají se zájemci, kteří mají zájem pracovat doma. Máme pro vás zajímavou nabídku hned několika výdělečných činností – kompletace per, montáž výrobků, výroba šperků z titánu, šití domácích zajíčků a další možnosti výdělků, které jsou vhodné pro každého! Podrobnější a nezávazné informace zašleme za nadepsanou obálku vaší adresou a se známkou, kterou zašlete na adresu: Kateřina Sklenářová, Všehrdova 10, 118 00 Praha 1.
cena: 10 000,- Kč
Jste aktivní na sociálních sítích (Facebook, YouTube, Twitter)? Máte Blog, vlastní stránky, komunitu přátel a fanoušků? Jste to právě Vy, kdo si může vydělat s naším affiliate systémem.
cena: 0,- Kč
Olomoucký kraj