loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Práce z domu

Inzeráty 1 až 9 z 9
Práce s kosmetikou. Hledám kolegyni pro spolupráci při prezentacích produktů TianDe. Zajímavá práce, skvělé provizní ohodnocení. Napište, ráda vám podám podrobné informace.
cena: 0,- Kč
Jste šikovní a chcete si jednoduše přividělat i 10 000 - 15 000,- za měsíc z pohodlí domova. Jednoduchou a fyzicky nenáročnou prací. Máme pro Vás zajímavou nabídku hned několika výdělečných činností - placené online průzkumy, výdělek psaním dopisů, kompletace kuličkovývh per a psacích potřeb. V případě zájmů o podrobnější informace reagujte zasláním odpovědního dopisu, do kterého vložte obálku s poštovní známkou a s Vaší adresou. Adresu, na kterou dopis zašlete obdržíte na e-mailové adrese machatkova.martina@seznam.cz
cena: 0,- Kč
Umíte německy? Hledám obchodní partnery s kontakty v Německu nebo Rakousku. Využijte sociální sítě, podnikejte v oboru kosmetiky z domova a vybudujte si karieru. Nabízím zázemí velké firmy. Staňte se členem TianDe týmu.
cena: 0,- Kč
Chcete pracovat doma. Máme pro vás zajimávé nabídky. Mužete si vydělat až 25.000kč za měsíc. Více informací na dostalova-prace@seznam.cz
cena: 0,- Kč
Jezdíte rádi autem? Jako šofér si můžete vydělat až 26.000Kč za měsíc! Nepotřebuje te ani vlastní automobil. Stačí umět jezdit autem. Více informací na dostalova-prace@seznam.cz.
cena: 0,- Kč
Zajímavá práce z domova, vlastní plánování času, vysoké finanční ohodnocení, dárky bonusy a motivační soutěže, neomezená možnost výdělku, osobní růst, školení online zdarma. Vytvořte si s MLM vlastní podnikání. Práce nevyžaduje žádné vstupní investice. Registrace je zdarma. Možnost spolupráce jako přivýdělku, nebo jako hlavní zdroj příjmů. Chtějte pro sebe to nejlepší a udělejte změnu! Napište mi a staňte se členem TianDe týmu.
cena: 0,- Kč
Nabízím přivýdělek k mateřské/zaměstnání. Přivýdělek 8-12 tisíc měsíčně.
cena: 0,- Kč
Jihomoravský kraj
Krásný den přeji 🌸🌞 Ráda bych Vám nabídla hlídání Vašich DĚTIČEK🌸🌹 Je mi 31 let a jsem sama maminka 10.leté dcery . Abych se mohla dětem věnovat udělala jsem si rekvalifikační kurz . A praxi ve školce. Nastupuji v září do školky , abych s dětmi mohla být . Nabízím Vám své služby každé pondělí , středa , patek Od 13 hodin do večerních hodin, přes noc a víkendy . Cena je 80 Kč za hodinu. Hlídám u mě doma . Na víkendy jezdíme na zahradu , chodíme ven , dle počasí . S dětmi hrajeme hry , kreslíme , rozvíjíme motoriku, fantazii . Pokud budete mít zájem , klidne napište 🌞🌸🌹
cena: 80,- Kč
Ostrava-město
Je to velmi jednoduché.Jedná se o opisování předlohy reklamní jednotky bez vstupních poplatků.Kolik strávíte času je na vás a chuti si vydělat.Stačí se zaregistrovat a začít.Pokud vás nabídka zaujala, pošlu více info na email.
cena: 0,- Kč