loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Průmysl, výroba

Inzeráty 1 až 3 z 3
Do podniku Associated Weavers se sídlem v Liberci - Vratislavice nad Nisou hledáme vhodné uchazečky na pracovní pozici DĚLNÍK VE VÝROBĚ. Jedná se o dvousměnný provoz, 95,-/h ve zkušební době, 105,-/h po zkušební době, Stravenky 100,-, Docházkový bonus 1000,-, Prémie 1240,-, Mimořádný výkon 1000,- , Ubytovna zdarma do 4500,-. Náplň práce: obšívání a balení koberců, manipulace a příprava materiálu, příprava palet, vedení výkazů. Nástup možný ihned.
cena: 0,- Kč
Liberec
Nabízím k převzetí zavedenou firmu s.r.o. zaměřenou na kovářsko-zámečnické práce. Přenechám veškeré vybavení firmy, vozový park, databázi dodavatelů i odběratelů. Zakázky jsou realizovány ve ZLK, JMK, Rakousko. Firma vykazuje zisky každý rok a je již 12 let na trhu. Doložím bezdlužnost, veškeré kontakty na stavební firmy, firma je plátce DPH, zakázky nasmlouvány na 6-8 měsíců do předu.
cena: 1 300 000,- Kč
Uherské Hradiště
Informace o pracovním místě - Příprava a normování práce - Sestavování technologických postupů pro nové produkty - Zodpovědnost za sestavování nových dílů pro sériovou výrobu - Návrh nových řešení včetně sledování efektivity - Spolupráce s oddělením technologie a kvality Požadujeme - SŠ technický směr či praxi v oboru - AJ mírně pokročilé úrovni - Základní znalost metod na měření efektivity - Technické a kreativní myšlení - Zodpovědnost - Samostatnost Nabízíme - Pracovní poměr na dobu neurčitou - Motivující finanční ohodnocení - Individuální osobní hodnocení - Příspěvky na dopravné - Jazykové kurzy a odborné vzdělávání - Stravenky
cena: 30 000,- Kč
Žďár nad Sázavou