loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Psi

Inzerce psů. Štěňata, psí inzerce, bazar se zvířaty.  Prodáváte či kupujete psa, štěnátko nového domácího mazlíčka? Inzerujte  zdarma na Minzerce.cz.

Inzeráty 1 až 12 z 13
Gerald, 10 let, kříženec. Samostatný, pěkný, veselý pes. Bohužel se nesnáší dobře s dalším psem v rodině a majitelka se musí z důvodů životních škobrtanců přestěhovat do malého bytu, kam je nemůže vzít oba. Nachází se v Přívěticích u Plzně. x německý špic
cena: 0,- Kč
Rokycany
Rex je 9-10 let starý kříženec ovčáka. Bývalý majitel mu pravděpodobně vymlátil oko a tak nedůvěřuje lidem, hlavně mužům. Byl by vhodný k někomu na zahrádku, kdo mu dá čas, protože stálým krmením a vycházkami si získává vztah k člověku, který se o něj stará. Dnes už poměrně dobře reaguje přes pamlsky i na cizí lidi, chlapy. Vždy bude mít svoje hranice, a tak je vhodný pro někoho, kdo chce jen tak psa na hlídání zahrady, nepotřebuje s ním nic dělat a dá mu čas. Nebo pro člověka, který se bude dále zabývat jeho převýchovou, opět s přihlédnutím, že je to pes, který potřebuje čas. V útulku je už skoro 3 roky a k lidem, co se o něho starají, je někdy až vtíravý, chce si hrát s míčky, chodit ven na procházky, pomazlit se. Dá mu někdo šanci? Rex si jí jistojistě zaslouží! Je úžasný, ale potřebuje opravdu zkušené ruce ♥ x německý ovčák
cena: 0,- Kč
Příbram
Ralfík je cca 11 měsíční pejsek, kříženec staforda a labradora. Je z něj už krásný, sebevědomý pes. Přišel k nám se špatně odoperovanou zlomeninou zadní nohy, která nesrostla. Bolest u Ralfa dosahovala takového stupně, že ve chvíli, kdy se k noze někdo přiblížil, byl velmi nepříjemný. Podstoupil reoperaci zlomeniny a resekci hlavice stehenní kosti. Noha ho už po zákroku nebolí a také ji už často používá. Postupně na vycházkách zvyšujeme zátěž a začali jsme plavat. Ralf je naprosto ze svobody pohybu nadšený a užívá si to. Vycházky s ním jsou velmi příjemné, jak vidí vodu, je z něho kachna :-) Moc si přeje svoje fajn lidičky, potřebuje hodně drbat a mazlit se, ale také trochu důsledné výchovy. Rád běhá za tenisáky a přetahuje se o hračky. Doma je Ralf čistotný, nic neničí. Občas je tvrdohlavý a rádi bychom ho viděli v rukách lidí, co se psy pracují pozitivně, ale s pevně nastavenými hranicemi. Jinak je to obrovský mazel a hračička. Svojí váhu by měl kvůli zátěži ostatních končetin držet celý život tak, jak je teď nastavena, 22 kg. Do adopce půjde odčervený, naočkovaný, čipovaný, s podmínkou kastrace kolem 1,5 roku a po podpisu adopční smlouvy. Adopční příspěvek je 1 000,- Kč.
cena: 1 000,- Kč
Příbram
Dax je kříženec německého ovčáka po zemřelém majiteli. Věk odhadujeme na 7-8 let. Dax většinu života prožil na malém dvorku a teď by rád všechno dohnal. Umí hlídat, učí se mazlit, rychle objevil kouzlo procházek. Samým nadšením z pohybu na začátku procházky hodně táhne, ale při správném vedení se to odnaučí. Po kastraci bude bezva kámoš i pro fenku. x německý ovčák Nyní se nachází v azylu Tylda u Berouna. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení základních veterinárních výdajů (tj.500Kč).
cena: 500,- Kč
Beroun
Armína je asi 2letá drobnější fenka, pocházející z nevhodných podmínek. Nic neznala, po těle měla spoustu ran, zřejmě od druhých psů. Sice to trvalo delší dobu, ale Armínka udělala velké pokroky. Přijde pro pohlazení a to i k návštěvám, pohlazení si občas i užívá a zapomene, že by měla utéct :-) Hlazení má moc ráda. Nechá už si v klidu nandat košík a vodítko a nést se v náručí. Jen ta chůze na vodítku byla dlouho velký stres, stále dopilováváme. Hledáme pro ni klidný domov s druhým vyrovnaným a hravým psem. V domečku se zahrádkou a lidmi, kteří dál budou pracovat dále na její socializaci. Armínka je čipovaná, odčervená, očkovaná, kastrovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku.
cena: 0,- Kč
Příbram
Jack je roční pejsek (narozen v září 2016), kříženec ovčáka, ale jen střední velikosti. Je vhodný do rodiny, jak ke starším lidem, tak ke sportovcům nebo do rodiny s většími dětmi. Líbilo by se mu v baráčku, který ohlídá, se spaním v teple. Procházkami, výlety, sedí mu více procházky přírodou, než městem, tam je zatím strach z lidí větší než on. Zprvu je bázlivý, ale za člověka, ke kterému přilne, by dal život. Umí pár povelů a rád se učí. Nezůstává rád sám doma. Společnost hravé fenky by mu vyhovovala. :) Je kastrovaný. K adopci po sepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1000,-kč.
cena: 1 000,- Kč
Příbram
Brixie je krásná, klidná fenka voříška, asi 2 roky stará, odebraná z nevhodného prostředí. Už začala chodit ven, i když je to občas jen lekavé poskakování, tak často si to venku již užívá. K adopci je pro lidi, co s ní budou mít dostatek trpělivosti, ale i důslednosti a budou dál pracovat na její socializaci. Nezanedbají pokynů, které od nás dostanou, tak, aby byli spokojení všichni. Brixie je do adopce nabízena několikrát odčervená, čipovaná a kastrovaná. Očkovaná bude v momentě vysazení atb. Rozhodly jsme se zkusit alternativní léčbu. Každopádně nový majitel musí být s jejím stavem, který je popsán níže, smířen. Je to prostě fenka s handicapem. Brixinka k nám přišla v prosinci 2016 s hodně ošklivou zelenou rýmou - po léčení ATB se rýma ztratila, pak se znovu objevila… Momentálně je v péči odborníka na respirační trakt, léčba bude trvat určitě ještě několik měsíců. Má hodně starých zranění, zřejmě od psů a měla drát v noze, tak jí má šitou. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu je vhodná pouze k lidem, kteří nadále budou mít snahu stav léčit. Podmínkou je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.
cena: 0,- Kč
Příbram
Jack je pejsek střední velikosti, váží 15 kilo, jsou mu asi tři roky a pravděpodobně je křížencem münsterlandského ohaře. Původní majitel ho týral, neměl to v životě jednoduché. Jedná se o veselého, temperamentního, aktivního a inteligentního psa. Je učenlivý, z povelů umí: sedni, lehni, ke mně (přivolání však není na 100 %, je potřeba vypilovat). Má rád společnost, sám ze zahrady by mohl utéct, potřebuje si zvyknout na nového pána a být v jeho blízkosti, nyní je zvyklý spávat se mnou v pokoji na svém pelíšku. Samotný v domě zůstávat neumí. Je kastrovaný, očkovaný a odčervovaný. S cizími psy se musí seznamovat postupně, vzhledem k jeho krušnému dospívání je zdrženlivý, k dětem moc vhodný není. Nyní je v dočasné péči, kde se kompletně vyřešily jeho zdravotní problémy a naučil se zde základy jako chodit na vodítku a mít denní režim. Vítáme nezávazné návštěvy, nachází se v Oslavanech. x ohař x kooikerhondje Do adopce půjde na adopční smlouvu za poplatek 1.000 Kč!
cena: 1 000,- Kč
Jihomoravský kraj
Beník je 13 let starý, švarný pejsek. Zpočátku je bázlivý a nedůvěřivý. Pokud ale dostane šanci a Beníka si přivezete domů, budete mít brzo oddaného parťáka. Nepotřebuje už dlouhé procházky a ze všeho nejraději si hřeje svoje tělíčko v teple domova. :) Ukažte Beníkovi, že psí podzim života může být krásný ♥ dejte mu šanci ♥ x jezevčík x kokršpaněl Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Beroun
Rasty je 3 letý kříženec ovčáka. Je mazlivý, má rád děti. Na vodítku netahá a chodí klidně. Je to závisláček a tak by byl vhodný k lidem, kteří mají hodně času na zvykání a nebo jsou doma. Může i ke starším lidem. Svůj pozemek si ohlídá, uvnitř domu je čistotný. Do nového domova půjde odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Nachází se v útulku Voříškov. V případě zájmu volejte 777577376
cena: 0,- Kč
Příbram
Ketty je přibližně 7 letá kříženka ovčáka. Je to moc milá fenka. Ohlídá vaši zahradu, ale nikomu neublíží. :D Miluje procházky, jen zvěř by teda lovila, není vhodná ani k jiným domácím nezabezpečeným zvířatům. Jinak je to přesně typ psa jak k aktivním lidem s dětmi, tak ke starším lidem. Zvyklá na zahradu, ale uvítá i spaní uvnitř. Je to prostě společenský pes. :) Odčervená, očkovaná, kastrovaná. x kelpie x německý ovčák Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Beroun
Štěňátka z chovatelské stanice Halit Paša mají rodokmen a jedná se o nadstandardní štěňátka, černé pejsky, černé a hnědé fenečky s pálením. Otec: Rellaps Niconess, matka: Joni Halit Paša. Štěňátka mají kupírované ocásky. Oba rodiče mají aktuálně preventivně vyšetřené srdce, Joni 24 hodin Holter 0 VES, Doppler, Echo, Sono bez nálezu známek DCM. Oba rodiče Von Willebrand negativní. Niconess Doppler, Sono, Echo bez známek DCM. Mají velmi hezký exteriér, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Mají základní hygienické návyky a jsou zvyklá na pestrou stravu. Štěňátka jsou vychována v domě se stálým přístupem na zahradu. Cena 18.000,- Kč. Více na webu Halit Paša. Tel: 608209292
cena: 18 000,- Kč
Nymburk
|<12>|