loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Psi

Inzerce psů. Štěňata, psí inzerce, bazar se zvířaty.  Prodáváte či kupujete psa, štěnátko nového domácího mazlíčka? Inzerujte  zdarma na Minzerce.cz.

Inzeráty 1 až 11 z 11
Prodám krásná štěňátka německého ovčáka s PP – fenky, černé se znaky. O: Artuš Scania Hof, výborný, 1.tř. Chovnosti, 5JX1/P, zkoušky: ZVV1. M: Qurien Bri-Jack, 1 tř. Chovnosti, 5JX1/P, zkoušky: ZVV1, BH, SPR3, ZPO1. Oba rodiče rtg negativní. Předpoklad výborných povah a exteriéru. Štěňátka jsou velmi temperamentní a jsou zvyklá venku v kotci. Ihned k odběru. Tel. +420 608 856 420
cena: 0,- Kč
Olomouc
Stenatka jsou mazliva, pritulna, radne ockovana a odcervena.
cena: 0,- Kč
Mladá Boleslav
Čivava štěňata připravená na nové domovy. Jsou hravé a milující malí samec a žena s nádhernou dispozicí. Aktuální na všech záběrech a odčervení, přihlaste se s registrací, zdravotním certifikátem, očkovacím protokolem a zdravotní zárukou.
cena: 0,- Kč
Česká Lípa
Štěňata mají všechny záběry, mají vynikající temperamenty, dobré rodokmeny, odstavené, očkované, upravené, rozbité. Všechny papíry jsou připojeny. Jsou AKC a CKC registrováni s roční vrozenou zdravotní zárukou.
cena: 13,- Kč
Trutnov
Máme dvě krásné Pomeranské štěňata k dispozici. Všichni měli první záběry a jsou AKC. Proveďte schůzku, abyste je mohli vidět. Kontakt pro více informací a fotografií.
cena: 10,- Kč
Mops - prodám kvalitní béžová štěňata s PP - volný 1 pejsek, po výborných a zdravotně vyšetřených rodičích. Odběr bude možný kolem 9. 12. Štěňátka jsou vhodná pro zájemce o výstavy a chov, ale i jako domácí mazlík a člen rodiny. Oba rodiče na výstavách výborní, oba vyšetření luxace pately 0/0, oba vyšetření PDE - N/N (clear). Otec - Gold Pug Helza, výborný, CAJC, BOJ, PDE N/N, luxace pately 0/0, matka - Naomi Istako, výborná, PDE N/N, luxace pately 0/0. Štěňátka budou v době odběru očkovaná, odč
cena: 1,- Kč
Chovateľská stanica Rose of Nordic ponúka k rezervacii šteniatka sibirsky husky s PP-rodokmeňom.V ponúke sú dvaja psikovia.Viac nfo na
cena: 2,- Kč
K adopci máme k dispozici dvě Shih Tzu štěňata , oba 11 týdnů. Muž a žena odešla z vrhu 6. Narodila se a zvedla v našem domě. Jsou AKC registrováni a přijdou se všemi svými dokumenty.
cena: 1,- Kč
Hodonín
Německý ovčák štěňata po výborných rodičích RTG neg.DNA gpr.Více info a foto na webu Rhodopy. tel.723420918
cena: 13 000,- Kč
Plzeňský kraj
Prodám 15 měsíců starou fenku s PP velice milé vyrovnané povahy Je nekonfliktní a má základy poslušnosti. Je vhodná na jakýkoli sport nebo jako bezva parťák rodiny....Nebo pro nějakého mládežníka ,který by se rád věnoval kynologii.JE NEVHODNÁ DO CHOVU.JEN DO VYNIKAJÍCÍCH PODMÍNEK!!!
cena: 0,- Kč
Louny
Nabízím krásná štěňátka dl. čivavy. Jsou očkovaná, odčervená, vymazlená, zvyklá i na kočku.
cena: 6 500,- Kč
Rokycany