loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Psi

Inzerce psů. Štěňata, psí inzerce, bazar se zvířaty.  Prodáváte či kupujete psa, štěnátko nového domácího mazlíčka? Inzerujte  zdarma na Minzerce.cz.

Inzeráty 1 až 12 z 19
Brixie je krásná, klidná fenka, 1,5 - 2 roky stará, začala chodit ven, i když je to občas jen lekavé poskakování, tak často si to venku již užívá. K adopci je pro lidi, co s ní budou mít dostatek trpělivosti, ale i důslednosti a budou dál pracovat na její socializaci. Nezanedbají pokynů, které od nás dostanou, tak, aby byli spokojení všichni. Brixie je do adopce nabízena několikrát odčervená, čipovaná a kastrovaná. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu je vhodná pouze k lidem, kteří nadále budou mít snahu stav léčit a nebo se s tím smíří, protože stav Brixie je stále stejný a atb. bere již několik měsíců, bohužel bez úspěchu. Očkovaná bude v momentě vysazení atb. Rozhodly jsme se zkusit alternativní léčbu. Každopádně nový majitel musí být s tímto stavem, který je popsán v albu smířen. Je to prostě fenka s handicapem. Brixinka k nám přišla v prosinci 2016 s hodně ošklivou zelenou rýmou - po léčení ATB se rýma ztratila, pak se znovu objevila, byla nasazená "lepší" ATB, která doufámem že zaberou a bude vše OK, ale poškození plic a průdušek bude trvalé. Má hodně starých zranění, zřejmě od psů a měla drát v noze, tak jí má šitou. Podmínkou je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Fenka Bony je přibližně šestiletá fenka, vhodná na zahradu k domečku, umí hlídat, nejlépe jako psí jedináček nebo k většímu psovi, který by ukázal, kdo je chlap. Nesnese další fenky a ani kočičky pro ní nejsou vhodným kamarádem. K lidem je veliká mazlivka. Je kastrovaná, očkovaná, čipovaná. Nyní v dočasné péči u Berouna. x jezevčíkovitý brakýř x rhodéský ridgeback Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Beroun
Max je obrovský mazel, na svět už se začal smát, je velmi oddaný a vychovaný. Bezkonfliktní ke psům i k lidem. Také hračička, rád aportuje. Spaní pouze uvnitř. Vhodný k osamocenému člověku, zrovna tak, jako do velké rodiny, k aktivním i méně aktivním lidem. Max k nám přijel od Martinky, umřeli mu páníčci a zůstal sám, jsou mu 4 roky je to krásný jezevčíček. Je to fešák a je smutný, i když úsměv už začíná ukazovat. :) Má trošku vylysalý ocásek, ale to může být i z pobytu za mřížemi. Je čipovaný, očkovaný, byl na celkové prohlídce u veta, váží 8,2kg. Do adopce půjde kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku 1 000Kč.
cena: 1 000,- Kč
Příbram
Šmudlík je cca 5 měsíční štěndo křížence, pochází z kauzy Týnec. Je vykoupaný, odčervený, naočkovaný na vzteklinu a první dávkou trojkombinace, ošetřený tabletou Simparica a načipovaný. Váží 6,2 kg a bude maximálně střední velikosti. Vzhledem k tomu, že má mléčné i druhé špičáky, musí se mu první zoubky vytrhnout, zákrok ho čeká za cca 10 dní. Je to velmi mazlivý a milý klučina, jen zpočátku bázlivý. Musí se naučit chodit na vodítku a celkově i v novém domově se musí nadále socializovat. Velmi rád si hraje s hračkami, lidmi i pejsky, v tomto je to prostě klasické štěndo. Do adopce půjde po sepsání adopční smlouvy, kde je povinná kastrace, aby se zamezilo dalšímu návalu psů do přeplněných útulků a organizací a po uhrazení adopčního poplatku (1000Kč)!
cena: 1 000,- Kč
Příbram
Prodám štěňátka maltézáčka pejsky bez PP, očkovaná ,odčervená k odběru ihned.Nelínající plemeno vhodné do bytu i domku se zahradou .Pejsky vychováváme v rodinném prostředí jsou to mazlivá štěňátka zvyklá na děti a ruch domácnosti.
cena: 4 500,- Kč
Jihomoravský kraj
Prodám krásná štěňata s PP atraktIvního málopočetného plemene. Rodiče interšamp., multišamp., všechny zdravotní testy čisté. Štěnda vhodná pro výstavy, chov i jen jako bezvadný parťák všedních dnů.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Max je 9 letý kříženec labradora a vlčáka. Život strávil převážně přivázaný na 1,5 dlouhém řetězu. Podle majitelů byl i pouštěn a občas venčen mimo zahradu. Max je k cizím lidem velmi nedůvěřivý. Má silné teritoriální a ochranitelské pudy. Hledáme pro něj zkušeného pána, kterého by Max respektoval. Je to opravdu skvělý hlídač. Na děti z rodiny a feny je zvyklý, jak by se ale choval k cizím dětem nevíme. Kočky bohužel honí. Tipujeme, že se psy se nesnese. Kastrovaný není. Max je bohužel poznamenám letitým pohybovým deficitem. Pes takového vzrůstu potřebuje vybít energii a to mu nebylo umožněno.
cena: 0,- Kč
Příbram
Jack je 8mi měsíční pejsek střední velikosti, kříženec ovčáka. Dosud žil s bratry a matkou jen na zahradě, bez jakékoli socializace. Přesto je to milý a mazlivý pes, lidi má moc rád, i děti. Když se ocitnul poprvé na vodítku, na rozdíl od svých brášků ihned chodil, je velmi vnímavý a učenlivý. :) Je to klidný pejsek, ale se zájmem o vše, co ho budete učit, velký milovník pamlsků, za ty by šel světa kraj. Hodí se i k druhému psu, spíše fence. Jeho noví páníčci se budou muset nadále věnovat jeho socializaci a Jack jim to oplatí svojí věrností. :) K vidění u Berouna, v Azylu Tylda. K adopci po sepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 800Kč, s podmínkou kastrace v dospělosti.
cena: 800,- Kč
Beroun
Riky je 8mi měsíční štěndo křížence, trochu připomíná australského honáckého psa s netopýrem. :D Donedávna krom zahrady, svojí mamky a brášků nic neznal. Momentálně ale zvládá chůzi na vodítku a dále se socializuje. Byl by vhodný třeba jako parťák ke psí kámošce a do akční rodiny. Bude i velmi dobře cvičitelný na různé psí sporty. Je to akčňáček. Pouze zodpovědným lidem, co mu dají čas. Vhodný spíše na zahrádku, uvnitř zatím nikdy nebyl, ale to je vše o výchově a záleží na zkušenostech a času nového majitele. Je to veliký mazel. :) K vidění u Berouna, v Azylu Tylda. K adopci po sepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 800Kč, s podmínkou kastrace v dospělosti.
cena: 800,- Kč
Beroun
Jack je asi tříletý kříženec střední velikosti, váží 15 kilo. V mládí si prožil krušné chvíle, jeho původní majitel byl drogově závislý a fyzicky mu ubližoval. To na něm zanechalo stopy, je zdrženlivý před cizími lidmi. Když se s ním člověk seznamuje moc rychle, tak se ožene. Pravděpodobně je křížencem nějakého loveckého plemene, má energie na rozdávání a pořád by chtěl něco dělat. Vyžaduje denně procházky, mimo to by uvítal proběhnutí v oplocené zahradě. Nejprve si musí ale zvyknout, jinak má tendenci utíkat. Na druhou stranu je velký mazel a vyžaduje společnost lidí i mazlení, nyní je zvyklý spávat v posteli. Určitě by se mu líbil nějaký parťák, možná lépe parťačka, kterého by bral jako vzor, je nerad sám. Samotný v domě zůstávat neumí, povely také moc neovládá (přivolání není 100%), ale pokud se mu bude někdo věnovat, je to bystrý pes. Je kastrovaný, očkovaný, odčervovaný a bude čipovaný. Na cizí psy štěká, k dětem moc vhodný není. Nyní je v dočasné péči, kde se vyřešily jeho zdravotní problémy a kde se naučil základy, neuměl ani chodit na vodítku. Je možné se na něho přijet podívat, nachází se v Oslavanech, více info na uvedeném tel. čísle nebo na FB Kristýna Zaklová. x ohař x kooikerhondje Do adopce půjde na adopční smlouvu za poplatek 1.000 Kč!
cena: 1 000,- Kč
Jihomoravský kraj
Beník je 12 let starý, švarný pejsek. Zpočátku je bázlivý a nedůvěřivý. Pokud ale dostane šanci a Beníka si přivezete domů, budete mít brzo oddaného parťáka. Nepotřebuje už dlouhé procházky a ze všeho nejraději si hřeje svoje tělíčko v teple domova. :) Ukažte Beníkovi, že psí podzim života může být krásný ♥ dejte mu šanci ♥ x jezevčík x kokršpaněl Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Beroun
Dax je kříženec německého ovčáka po zemřelém majiteli. Věk odhadujeme na 6 - 7 let. Dax většinu života prožil na malém dvorku a teď by rád všechno dohnal. Umí hlídat, učí se mazlit, rychle objevil kouzlo procházek. Samým nadšením z pohybu na začátku procházky hodně táhne ale to se určitě odnaučí. Po kastraci bude bezva kámoš i pro fenku. Adopční poplatek: 500Kč x německý ovčák Nyní se nachází v azylu Tylda u Berouna. !Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení základních veterinárních výdajů (tj.500Kč)!
cena: 500,- Kč
Beroun
|<12>|