loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Psi

Inzerce psů. Štěňata, psí inzerce, bazar se zvířaty.  Prodáváte či kupujete psa, štěnátko nového domácího mazlíčka? Inzerujte  zdarma na Minzerce.cz.

Inzeráty 1 až 12 z 28
Armínka, fenečka 1,5 - 2 roky stará, už začíná chodit do postele, zatím spíše za Brixinkou, ale občas už si užívá pohlazení a zapomene, že by měla utéct. :D Hlazení má moc ráda. Dopilováváme vodítko. Armínka má určitě šanci, jako každý pejsek na tomto světě. :) :) Je čipovaná, odčervená, očkovaná, kastrovaná. Hledáme pro ní klidný domov s druhým vyrovnaným a hravým psem. V domečku se zahrádkou a lidmi, kteří dál budou pracovat dále na její socializaci. :) Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.
cena: 0,- Kč
Příbram
Dasty je 3 letý kříženec ovčáka. Je mazlivý, má rád děti. Na vodítku netahá a chodí klidně. Je to závisláček a tak by byl vhodný k lidem, kteří mají hodně času na zvykání a nebo jsou doma. Může i ke starším lidem. Svůj pozemek si ohlídá, uvnitř domu je čistotný. Do nového domova půjde odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Nachází se zatím u majitelky u Dobříše. V případě zájmu volejte 777577376
cena: 0,- Kč
Příbram
Rony je 1,5 roku mladý pes, kříženec ovčáka. Má rád děti, s lidmi nemá problém. Potřebuje vyžití a výchovu. Vychází s kočkami. Bude to velmi vděčný pes, naučený je na zahradu i na byt. Rony půjde do nového domova odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Nachází se zatím u majitelky u Dobříše. V případě zájmu volejte 777577376
cena: 0,- Kč
Příbram
Ralf už je krásný, sebevědomý pes. Moc rád běhá, často svojí "kdysi" nemocnou nohu používá, už je prostě zdravá. :)Vycházky s ním jsou velmi příjemné, jak vidí vodu, je z něho kachna.:DMoc si přeje svoje fajn lidičky, potřebuje hodně drbat a mazlit se, ale také trochu důsledné výchovy. Rád běhá za tenisáky a přetahuje se o hračky.:) Ralfík je cca 8 měsíční štěndo, kříženec staforda a labradora. Je to pěkný puberťák a vykuk. Přišel k nám se špatně odoperovanou zlomeninou zadní nohy, která nesrostla. Bolest u Ralfa dosahovala takového stupně, že ve chvíli, kdy se k noze někdo přiblížil, byl velmi nepříjemný. Podstoupil reoperaci zlomeniny a resekci hlavice stehenní kosti, nohu už nikdy zatěžovat plně nebude, ale také by ho už po zákroku neměla bolet. Nohu začíná používat, postupně na vycházkách zvyšujeme zátěž a začali jsme plavat. Ralf je naprosto ze svobody pohybu nadšený a užívá si to. Rádi bychom pro něho prima lidičky na kratší výlety či procházky, klidně aktivní plavce. Doma je Ralf čistotný, nic neničí. Kvůli jeho strachu o nohu nedoporučujeme Ralfa k úplně malým dětem. Občas je tvrdohlavý a rádi bychom ho viděli v rukách lidí, co se psy pracují pozitivně, ale s pevně nastavenými hranicemi. Jinak je to obrovský mazel a hračička. Svojí váhu by měl kvůli zátěži ostatních končetin držet celý život tak, jak je teď nastavena, 22 kg. Do adopce půjde odčervený, naočkovaný, čipovaný, s podmínkou kastrace kolem 1,5 roku a po podpisu adopční smlouvy. Adopční příspěvek je 1 000,- Kč.
cena: 1 000,- Kč
Příbram
Přišla nám prosba o pomoc. Majitelka pejska umřela a rodina se od ledna snaží najít umístění, protože se v rodině se psy nesnese. " Jedná se o malého cca 13 roků starého křížence jezevčíka s něčím, je trochu rozmazlený a není zvyklý na děti. Vůbec však není konfliktní či útočný a pro starší osoby je velmi vhodný. Maminka jej měla celoročně doma. Rádi bychom, aby Ferda nemusel k nám a šel rovnou k někomu, kdo se o něho postará a vrátí mu radost ze života. " Pokud jste to právě vy, volejte p. Krček nebo pište. Pejsek se nyní nachází v Hříměždicích.
cena: 0,- Kč
Příbram
Štěňátka mají rodokmen a jedná se o nadstandardní štěňátka, černé pejsky, černé a hnědé fenečky s pálením. Otec: Rellaps Niconess, matka: Joni Halit Paša. Štěňátka mají kupírované ocásky. Oba rodiče mají aktuálně vyšetřené srdce, Joni 24 hodin Holter 0 VES, Doppler, Echo, Sono bez nálezu známek DCM. Oba rodiče Von Willebrand negativní. Niconess Doppler, Sono, Echo bez známek DCM. Mají velmi hezký exteriér, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Mají základní hygienické návyky a jsou zvyklá na pestrou stravu. Štěňátka jsou vychována v domě se stálým přístupem na zahradu. Cena 18.000,- Kč. Více na webu Halit Paša. Tel: 608209292
cena: 18 000,- Kč
Nymburk
Fenka Bony je přibližně šestiletá fenka, vhodná na zahradu k domečku, umí hlídat, nejlépe jako psí jedináček nebo k většímu psovi, který by ukázal, kdo je chlap. Nesnese další fenky a ani kočičky pro ní nejsou vhodným kamarádem. K lidem je veliká mazlivka. Je kastrovaná, očkovaná, čipovaná. Nyní v dočasné péči u Berouna. x jezevčíkovitý brakýř x rhodéský ridgeback Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Beroun
Brixie je krásná, klidná fenka, 1,5 - 2 roky stará, začala chodit ven, i když je to občas jen lekavé poskakování, tak často si to venku již užívá. K adopci je pro lidi, co s ní budou mít dostatek trpělivosti, ale i důslednosti a budou dál pracovat na její socializaci. Nezanedbají pokynů, které od nás dostanou, tak, aby byli spokojení všichni. Brixie je do adopce nabízena několikrát odčervená, čipovaná a kastrovaná. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu je vhodná pouze k lidem, kteří nadále budou mít snahu stav léčit a nebo se s tím smíří, protože stav Brixie je stále stejný a atb. bere již několik měsíců, bohužel bez úspěchu. Očkovaná bude v momentě vysazení atb. Rozhodly jsme se zkusit alternativní léčbu. Každopádně nový majitel musí být s tímto stavem, který je popsán v albu smířen. Je to prostě fenka s handicapem. Brixinka k nám přišla v prosinci 2016 s hodně ošklivou zelenou rýmou - po léčení ATB se rýma ztratila, pak se znovu objevila, byla nasazená "lepší" ATB, která doufámem že zaberou a bude vše OK, ale poškození plic a průdušek bude trvalé. Má hodně starých zranění, zřejmě od psů a měla drát v noze, tak jí má šitou. Podmínkou je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Šmudlík je cca 7 měsíční štěně křížence, pocházející z nevhodných podmínek. Na začátku léta byl adoptován, ale v září bohužel vrácen. Je to velmi mazlivý a milý klučina, některé vjemy dosud nezná a trochu se bojí, ale jeho přátelská povaha vždy zvítězí. Je to prostě mladý štramák, který by rád bydlel u fajn rodinky jako správný člen domácnosti a naučil se, jak fungovat. Vypadá jak dobrman křížený s jezevčíkem :-) Je menší až střední velikosti. Je vykoupaný, odčervený, naočkovaný na vzteklinu a první dávkou trojkombinace, ošetřený tabletou Simparica a načipovaný. Do adopce půjde po sepsání adopční smlouvy, kde je povinná kastrace, aby se zamezilo dalšímu návalu psů do přeplněných útulků a organizací. Adopční příspěvek činí 1 000,- Kč
cena: 0,- Kč
Příbram
Nabízím vážným zájemcům hezká černá štěňátka tohoto středního plemene očkovaná odčervená stáří 4,5 měsíce zvyklá v bytě i na zahradě.
cena: 0,- Kč
Strakonice
Rhodéský ridgeback - chov. stanice Czech Paradise Ridges nabízí k prodeji ELROYE z Vrhu E narozeného 9. 6. 2017. M: Patony Katama King (Julie Katama King X Lihuntra Amabhele) . O: C´hevalier Finn by Borana (Cherrli z Oklikova X multiCh. ICh. GrandCh. Écaille Anunnaki) . Elroy je čipovaný, očkovaný 2x a odčervený. Odběr štěňátek ihned.
cena: 0,- Kč
Liberecký kraj
Renomovaná chovatelská stanice Turovští psi přijímá rezervace na štěňata matka: Orion Valatheca - velice klidná a dobromyslná fenečka. Základní výcvik a má kurz canisterapie. Miluje děti a svojí rodinu. otec: Herkules vom Försterrain dovoz Německo!! Pes má za sebou základní výcvik. Zkoušky ZZO, BH, CANISTERAPIE a chystáme se na další. Velice mohutný, chytrý a nadaný pes. Výborný hlídač.Zabýváme se rodinným chovem VŠSP (Velký švýcarský salašnický pes). Možnost sledování vývoje šťěněte!! Vlastníme psa i fenku. Klademe důraz na zdravé klouby!!!!DKK 0/0 DLK 0/0. Kvalitní odchov. Pejskové mají velice hodnou a vyrovnanou povahu. Je jak obranář tak i spolehlivý kamarád. Milují svojí rodinu a hlavně malé děti. Má krásné zbarvení a široké využití. Snažíme se pejska učit všem sportům, aby byl socializovaný a ničeho se nebál :). Štěňata budou v době odběru očkovaná, čipovaná s výbavičkou.
cena: 0,- Kč
|<123>|