loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Řemeslné práce

Inzerce práce zdarma. Kategorie: řemeslné práce.

Inzeráty 1 až 8 z 8
Práce poptávka - žena s praxí hledá práci na pozici zlatník - FASER - fasr - fasování drahých kamenů - klenotník. Vystudovala jsem střední školu s maturitou obor: Rytec kovů. V současné době pracuji ve zlatnictví na pozici FASER. T: 739 789 935
Kvalitně vybrousím, zrenovuji dřevěnou podlahu. Praxe, kvalita, poradenství. orientační cena za 1m2/350Kč včetně 3. vrstvev kvalitního laku na akrylátové bázi.
cena: 350,- Kč
Hlavní město Praha
Provedu kvalitně celoplošnou renovaci parket, pokládku, poradenství. Orientační cena za renovaci 350Kč/m2 včetně 3vrstev lakování. 20 let praxe.
cena: 350,- Kč
Hlavní město Praha
Přijmeme pracovníka na úklid haly . Místo výkonu práce : Plzeň, Univerzitní ulice. Pracovní doba : směnný provoz, 8-12 hodin Práce na HPP,DPP - dle domluvy. Mzda : 110-120.- Kč/HM /hod.
cena: 0,- Kč
Plzeňský kraj
Přijmeme na HPP pracovníka/ci na úklid haly . Místo výkonu práce : Mochov - Praha východ. Práce na HPP za mzdu 14.000.- Kč/HM + příspěvek na dopravu. Pracovní doba : PO-PÁ, 7 hod/denně.
cena: 0,- Kč
Praha-východ
Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Práce na HPP. Mzda : 19.200.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ /8 hod/denně.
cena: 0,- Kč
Mladá Boleslav
Přijmeme servisního pracovníka úklidových prací. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, okres Nymburk. Práce na HPP. Mzda : 26.000.- Kč/HM. Požadujeme ŘP. sk.B, fyzickou zdatnost, technickou zdatnost - práce s mycími stroji, smysl pro zodpovědnost.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme pracovníka na údržbu strojů na provozovně v Milovicích. Práce na HPP. Pracovní doba : PO-PÁ. Mzda : 23.000.- Kč/HM. Požadujeme ŘP. sk.B, fyzickou, technickou zdatnost, smysl pro zodpovědnost. Nabízíme zázemí stabilní společnosti.
cena: 0,- Kč
Nymburk