loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Servis, služby

Inzeráty 1 až 6 z 6
Přijmeme na HPP pracovníka - expedienta. Jedná se o příjem a výdej zboží podle objednávek. Místo výkonu práce : Milovice , okres Nymburk. Práce na HPP za mzdu 20.000.- Kč/HM. Ptracovní doba : PO-PÁ, 7-8 HOD/DENNĚ.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme na HPP pracovníka /ci na úklid haly . Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Čejetice. Práce na HPP za mzdu 13.850.- kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 hod/denně.
cena: 0,- Kč
Mladá Boleslav
pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na ranní 7,5 h směny a odpolední 3 hodinové zkrácené úvazky. Práce je vhodná pro zdatné důchodce, ženy na MD, studenty, invalidní důchodce. Nabízíme 100,-Kč čistého na DPP, později možný nástup i na HPP. Firemní benefity, možnost týdenní výplaty . POžadujeme zodpovědnost, pečlivost, trestní bezúhonnost nástup co nejdříve, nejpozději od 1.10.2018
cena: 100,- Kč
Brno-venkov
Přijmeme na HPP pracovníka na údržbu strojů v Milovicích. Pracovní doba : PO-PÁ, 6-8 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 23.000- Kč/HM.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme pracovníka úklidu administrativy v Poděbradech. Pracovní doba : PO-PÁ, 4 hod/denně. Práce na HPP za mzdu 9.300.- Kč.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem v Nymburce. Pracovní doba : PO-PÁ, 6HOD/denně. Práce na HPP za mzdu 13.875.- kč/HM.
cena: 0,- Kč
Praha-západ