loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Servis, služby

Inzeráty 1 až 12 z 21
-úklid kancelářských a společných prostor výrobního podniku -prac.doba 7:00-14.00 hod.PO-PÁ -pracoviště:Černovické terasy Tuřanka Nabízíme: - nástup možný IHNED - práce na HPP pro OZP,OZZ - příspěvek na dopravu při dojíždění - možnost domluvit zálohu před výplatním termínem Požadujeme: - praxe výhodou (ne podmínkou) - samostatnost - pečlivost
cena: 0,- Kč
Brno-město
Přijmeme pracovníka na úklid administrativy. Místo výkonu práce : Havrań 138, Most ( doprava z Mostu ). Práce na HPP za mzdu 14.500-15.530/HM. Pracovní doba : PO-PÁ: 7-7,5 hod/denně ) směnný provoz dle domluvy ).
cena: 0,- Kč
Most
Přijmeme pracovníka na úklid administrativy . Místo výkonu práce : Kozomín, okres Mělník. Práce na HPP,DPP - dle domluvy. Pracovní doba : PO-PÁ, 4 hod/denně. Mzda : HPP 7.800/HM, DPP 10.500/HM.
cena: 0,- Kč
Mělník
Přijmeme pracovníka na úklid administrativy. Pracovní doba dle domluvy. Místo výkonu práce : Kozomín, Kralupy nad Vltavou. Mzda : 10.500/HM. Práce na DPP,DPČ.
cena: 0,- Kč
Praha-východ
Přijmeme pracovníka na údržbu strojů. Jedná se o mycí stroje, jejich evidenci, údržbu a drobní nenáročné opravy. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Práce na HPP a mzdu 20.000/HM. Požadujeme ŘP sk B, fyzickou a technickou zdatnost. Nabízíme zázemí stabilní společnosti , vstřícný kolektiv, různorodou práci.
cena: 0,- Kč
Přijmeme na HPP pracovníka expedienta. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Jedná se o skladové práce, příjem a výdej zboží, e-shop ,příprava zásobování. Práce na HPP za mzdu 20.000/HM. Požadujeme ŘP. sk B, fyzickou zdatnost, práce na PC, logické myšlení. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, vstřícný kolektiv.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Úklidová společnost přijme do týmu servisního pracovníka úklidu. Místo výkonu práce : Milovice a okolí. Jedná se o úklidové práce hal, provozů, administrativy, škol, bytových domů, domácností... Práce na HPP za mzdu 25.000/HM. Požadujeme ŘP. sk B, fyzickou zdatnost, schopnost práce v týmu. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, vstřícný kolektiv.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Vhodné i pro starobní důchodce Úklid kanceláří,vynesení košů,vytírání chodby Úklid zázemí ve výrobě Pracovní doba: PO-PÁ 7:00-14:00 volné ihned /prac.doba se dá upravit dle dopravy/ Požadujeme: Zkušenosti s úklidem /není podmínkou/ Pečlivost Zodpovědnost Nabízíme: Hodinová mzda až 90Kč/hod. HPP pro Invalidu nebo OZZ,ostatní na DPP Příspěvek na dopravu v případě dojíždění Levnější volání a sms i pro členy rodiny Možnost zálohy před výpl.termínem
cena: 0,- Kč
Vyškov
Úklid kanceláří Úklid zázemí ve výrobě Pracovní doba: PO-PÁ 7:00-14:00 volné ihned /prac.doba se dá upravit dle dopravy/vhodné i pro čilé star.důchodce Požadujeme: Zkušenosti s úklidem /není podmínkou/ Pečlivost Zodpovědnost Nabízíme: Hodinová mzda až 90Kč/hod. HPP pro Invalidu nebo OZZ,ostatní na DPP Příspěvek na dopravu v případě dojíždění Levnější volání a sms i pro členy rodiny Možnost zálohy před výpl.termínem
cena: 0,- Kč
Vyškov
Přijmeme pracovníka - expedienta pro provozovnu Milovice. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Jedná se o práce ve skladě, na e-shopu, příjem a výdej zboží, příprava zboží na zásobování.... Práce na HPP za mzdu 20.000/HM , rozloženo na 15.000+ 5.000 osobní ohodnocení. Požadujeme : ŘP sk. B, fyzickou zdatnost, práce na PC, . Nabízíme : zázemí stabilní společnosti, vstřícný kolektiv.
cena: 0,- Kč
Přijmeme servisního pracovníka úklidu pro provozovnu v Milovicích. Jedná se o úklidy domácností, provozů, hal, administrativy, skladů, bytových domů. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, Středočeský kraj. Práce na HPP za mzdu : 25.000/HM. Požadujeme : ŘP sk. B, fyzickou zdatnost, schopnost pracovat v týmu. Nabízíme : zázemí stabilní společnosti, vstřícný kolektiv.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Úklidová společnost s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu pracovníka úklidu do servisního týmu. Jedná se o úklidy administrativy, BD, provozů, domácností... Místo výkonu práce : Milovice a okolí. Pracovní doba : po-pá, cca 8 hod/denně. Práce na HPP za mzdu 25.000/HM. Požadujeme - ŘP: sk B, fyzickou zdatnost, týmového ducha, smysl pro pořádek. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, vstřícný kolektiv.
cena: 0,- Kč
Nymburk
|<12>|