loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Servis, služby

Inzeráty 1 až 12 z 16
Hledáme nového kolegu. Požadujeme: úplné SŠ s maturitou, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, fyzickou zdatnost a odolnost vůči stresu. Nutný ŘP sk-B a znalost práce s počítačem (skladová evidence). Předchozí praxe v eshopu a zkušenost s programem Pohoda předností. Různorodá práce, příjemné prostředí, benefity, pracoviště Praha 7 kousek od tram. Životopisy posílejte e-mailem na prace@alfafit.cz, tel.: +420 776 470 092
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Náplň práce: - řídit se pokyny vedoucího směny - provádět práce spojené s manipulací s vrtným nářadím na pracovní plošině při vrtání, tažení a zapouštění nářadí - vykonávat pomocné práce při běžných jednoduchých opravách méně složitých mechanických částí strojů a zařízení - jednoduchá obsluha a údržba technologického zařízení soupravy - udržování pořádku a čistoty na pracovišti a jeho okolí Požadujeme: - vzdělání technického směru, případná maturita výhodou - schopnost práce v náročném provozu a prostředí - ochota cestovat a učit se novým věcem - manuální zručnosti a fyzická zdatnost - znalost cizího jazyka výhodou Nabízíme: - zajímavou, perspektivní práci - možnost seberealizace a profesního růstu - zázemí a stabilitu silné skupiny společností - motivující mzdové ohodnocení - nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
cena: 0,- Kč
Hodonín
Úklidová společnost přijme do svého týmu servisního pracovníka úklidových strojů. Jedná se o údržbu a drobné opravy úklidových strojů, evidenci strojů ,úklidové práce se stroji. Práce na HPP za mzdu 27.000/HM. Požadujeme : ŘP sk. B, fyzickou a technickou zdatnost, samostatnost, logické myšlení, schopnost spolupráce s kolektivem , schopnost vedení týmu, organizační schopnosti.... Nabízíme zázemí stabilní společnosti, vstřícný kolektiv, možnost profesního růstu.....
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme pracovníky na úklid bytových domů v Milovicích. Jedná se o úklid společných prostor bytových domů. Pracovní doba : 1-2 X TÝDNĚ. Práce na DPP za mzdu 100-110/HM.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme pracovníka na úklid skladových prostor. Místo výkonu práce : Plzeň, Univerzitní ulice. Práce na HPP, DPP,DPČ - dle domluvy. Pracovní doba : DLE DOMLUVY. Mzda: 100-110/HM.
cena: 0,- Kč
Plzeňský kraj
Přijmeme pracovníka na úklid haly, administrativy a soc.zařízení v Mladé Boleslavi Čejeticích. Práce na HPP,DPP,DPČ - dle domluvy. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 hod/denně. Mzda : 13.850/HM.
cena: 0,- Kč
Mladá Boleslav
pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na ranní úklidové práce kanceláří pondělí až pátek Požadujeme trestní bezúhonnost, pečlivost Nabízíme plat od 86 do 100,-Kč/h dle zařazení, firemní benefity
cena: 100,- Kč
Brno-venkov
Získejte financování - kredit (legera.claudexxl@gmail.com) Tyto úvěry nabízíme jednotlivcům nebo podnikům, které jsou:    Osobní půjčky    Komerční úvěry    Investiční úvěry    Půjčky na rozvoj    Konsolidační půjčky    studentská půjčka    Půjčky na auta    hypotečních úvěrů     půjčky     Investiční a rozvojové úvěry     Vánoční úvěr Podnikatelské úvěry a mnoho dalších: Pokud máte o úvěrové nabídky velký zájem, kontaktujte nás prosím emailem. níže poštou: E-mail Mail: (legera.claudexxl@gmail.com)
cena: 100,- Kč
Jindřichův Hradec
Úklidová společnost přijme pracovníka úklidu na úklid administrativy a soc. zařízení. Místo výkonu práce : Brandýs nad Labem. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 hod/denně. Práce na HPP,DPP,ŽL - dle domluvy. Mzda : 11.150-15.000/HM.
cena: 0,- Kč
Praha-východ
Úklidová společnost přijme pracovníka úklidu na úklid administrativy a soc. zařízení. Místo výkonu práce : Brandýs nad Labem. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 hod/denně. Práce na HPP,DPP,ŽL - dle domluvy. Mzda : 11.150-15.000/HM.
cena: 0,- Kč
Praha-východ
Úklidová společnost s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu pracovníky na úklid administrativy a soc. zařízení. Místo výkonu práce : Plzeň. Práce na HPP,DPP,ŽL - dle domluvy. Pracovní doba :4,6,a 8 hod. úvazky , ranní a odpolední. Lze víkendy za příplatek. Mzda : 104-115/HM.
cena: 0,- Kč
Plzeň-město
Přijmeme pracovníka na úklid administrativy v Milovicích. Pracovní doba : PO-PÁ 6 hod/denně. Práce na HPP,DPP,ŽL - dle domluvy. Mzda : 14.400/HM.
cena: 0,- Kč
|<12>|