loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Servis, služby

Inzeráty 1 až 7 z 7
Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Poděbrady, Revoluční. Práce na HPP,DPP,DPČ- dle domluvy. Mzda : 11.500.- KČ/HM. Práce vhodná pro muže.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Pracovní doba : PO-PÁ / 8HOD. Práce na HPP. Mzda : 19.200.- Kč + příspěvek na dopravu.
cena: 0,- Kč
Mladá Boleslav
pro pracoviště v Kuřimi hledáme brigádníky na úklid kanceláří a ostatních provozu - zástup za dovolené - pracovní doba od 6 do 18 h, nebo od 15 do 18 h - zkrácený úvazek smlouva na DPP- vhodné pro studenty plat 88,-100,-Kč/h dle zařazení
cena: 100,- Kč
Brno-venkov
Přijmeme na DPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Brandýs nad Labem. Pracovní doba : PO-PÁ, 2,5 hod/denně. Práce na DPP za mzdu 6500.- Kč/HM.
cena: 0,- Kč
Mladá Boleslav
Přijmeme na HPP pracovníka na úklidové práce. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, Středočeský kraj. Práce na HPP. Mzda : 26000.- Kč/HM. Požadujeme ŘP sk B, fyzickou a technickou zdatnost, smysl pro týmovou práci, zodpovědnost. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, možnost profesního a finančního růstu.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme na červenec a srpen 2018 brigádníky na úklidové práce. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, Středočeský kraj. Pracovní doba dle domluvy. Práce na DPP. Mzda : 85-100.- kč/hod.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme na HPP pracovníka/ci na úklid administrativy a haly . Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Čejetice. Pracovní doba : PO-PÁ , 6 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 14.900.- Kč/HM.
cena: 0,- Kč
Mladá Boleslav