loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Zahradní technika

související kategorie inzerce: Pracovní stroje, Nářadí, nástroje

Inzeráty 1 až 3 z 3
Toto svítidlo se automaticky rozsvítí, zaznamená-li pohyb osoby ve svém zorném poli čidla. Čas je možno nastavit od 20 sec. do 12min. Vhodné pro zahrady, sklady, stavby a.j. Možnost výměny samotné lineární žárovky(15 Kč), která na rozdíl od LED zdrojů vydává ostřejší světlo za LED úspornou žárovku.
cena: 175,- Kč
Česká Lípa
Vřetenová sekačka stříhá trávu přesně a je šetrná k životnímu prostředí. Princip je jednoduchý: při tlačení se řezací válec a spodní nůž pohybují bez vzájemného dotyku. Trávu neseká, ale seřezává mezi dvěma ostřími. Pracovní záběr je 40 cm,regulace výšky střihu. Málo používaná.
cena: 500,- Kč
Nabízíme okružní pilu na dřevo typ HVP 60 A (cirkulárka s kolébkou) - víceúčelové hospodářské pily sloužící k běžnému řezání dřeva. Na stole je možno řezat příčně i podélně (fošny, trámy, desky) - vhodné pro stavební firmy, dřevosklady apod. Po odklopení stolu lze v kyvné kolébce řezat palivové dříví. Pracovní stůl má rozměry 1500 x 1000 mm. Pro snadný přesun je pila vybavena kolečky s možnosti aretace. Cena pily je 31.690,-Kč, včetně DPH. V ceně není pilový list ! Nabízíme také náhradní díly k těmto pilám – vypínač, motor 4kW, matici na hřídel, stůl, příložné pravítko, kolébku, řemenice, kryty, klíč 41, stojan pily, nebo samostatně silnější motor 5,5 kW, pilové listy. Dále nabízíme štípací zařízení k hospodářské víceúčelové pile HVP 60A. Štípací trn se namontuje na hřídel. Je poháněn motorem pily. Cena štípacího zařízení je 2.662,-Kč, včetně DPH. Nabízíme také všechny náhradní díly na cirkulárku. Rozvoz celá ČR. Zasíláme na dobírku, nebo platba předem na zálohovou fakturu. Případné dotazy volejte prodejci na tel. 604736807.
cena: 31 690,- Kč