loading
Vyberte podkategorii:
Země:
Typ:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Zájezdy, dovolená, ubytování

Zájezdy, ubytování, dětské tábory..  Nabídky a poptávky zájezdů a ubytování v ČR i v zahraničí.

Inzeráty 1 až 12 z 12
Poznávací zájezd do oblasti Slovensko – Maďarského Podunají spojený s příjemným relaxem v termálních vodách má určitě co nabídnout. Tentokrát se zaměříme na prohlídku historicky nejzajímavějšího města regionu, Bratislavy. V případě zájmu „Účastníků zájezdu“ můžeme Bratislavu vyměnit za návštěvu majestátného skalního hradu Děvín tyčícího se přímo nad hladinou Dunaje. Ke koupání jsme vybrali následující dvojlístek přidunajských termálních vod. Kosti zotavíme v „mastném“ termálu v maďarském Mosonmagyárováru, který patří do pětice nejléčivějších vod v Evropě. A druhý v řadě nás přivítá od hord turistických koupalomilů ušetřený a trochu zastrčený slovenský Vincov Les. Jeho voda je unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus, srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Pokud by někdo toužil po bombastičtějších vodních atrakcích (vodní prolézačky, děla, tobogánky, …), můžeme Vincov Les vyměnit za Rotundu nového Thermalparku v Dunajské Strede
cena: 1 690,- Kč
Penzion Minor ubytování České Budějovice. Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro starší i méně pohyblivé osoby všech věkových kategorií, pro seniory, mládež, pro zamilované mladé a manželské páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, pro obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi penziony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám penzion poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice penzion Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení.
cena: 400,- Kč
České Budějovice
Azyl pro milence České Budějovice. Azyly pro milence jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte naše diskrétní ubytování, milenecký azyl je to pravé co hledáte, kde si můžete splnit i ty nejtajnější sny v příjemném prostředí. Azyl pro milence České Budějovice Vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního mileneckého ubytování není během tohoto dne již obsazován. Pokoj je pouze Váš, s nikým se nestřídáte. Pokoje Mileneckého azylu České Budějovice jsou vybaveny internetovým Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou, WC, minibarem, SAT - LCD televizí s plochou obrazovkou a rádiem. Přijeďte si do Mileneckého azylu do výborně dostupné a přesto velice diskrétní lokality v Českých Budějovicích, užít si a zapomenout na starosti všedních dnů, s možností zdarma a diskrétně zaparkovat uvnitř objektu mileneckého ubytování, na uzavíratelném parkovišti.
cena: 360,- Kč
České Budějovice
Hotýlek Hotel Minor České Budějovice. Hotýlek Hotel Minor České Budějovice je ve městě mezi hotely a penziony vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou. Ubytování České Budějovice levně, hotýlek Hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch. Hotýlek Hotel Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. Hotýlek Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště.
cena: 400,- Kč
České Budějovice
Penzion Ubytování České Budějovice. Penzion Ubytování České Budějovice je vhodný pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou, nachází se v tiché části, nedaleko centra, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost parkování na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti. Penzion České Budějovice je nekuřácké ubytování, pokoje jsou plně a kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu, v restauraci jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Penzion Ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst v okolí. Levné ubytování je vhodné nejen pro milovníky nedotčené jihočeské přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností v Českých Budějovicích a okolí v oblasti Jižní Čechy. Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem hotely a penziony v Českých Budějovicích bývá také na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Na výstaviště České Budějovice přijedete z ubytování během několika minut jízdy automobilem. Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích, v těchto termínech, penziony doporučují, zajistit si rezervaci pobytu s větším časovým předstihem.
cena: 400,- Kč
České Budějovice
Levné ubytování České Budějovice. Penzion Levné ubytování České Budějovice lze také využít pro levný víkendový pobyt nebo jako denní levné a diskrétní ubytování pro zamilované páry a milence. Levné ubytování České Budějovice nabízí mimosezónní víkendové ubytování s výraznou slevou. Využijte tuto výhodnou a atraktivní nabídku a prožijte v penzionu Levné ubytování České Budějovice příjemný a romantický víkendový pobyt. Pokud si během dne potřebujete odpočinout, odreagovat, nebo řešíte problém kam pozvat svou milou, či svého milého, levné ubytování České Budějovice Vám nabízí v denní době od 9 do 15 hodin levné diskrétní a kvalitní milenecké ubytování. Levné víkendové i denní ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města. Ubytování v penzionu je vhodné pro romantické ubytování zamilovaných párů a milenců v Českých Budějovicích.
cena: 360,- Kč
České Budějovice
Nabízím Vám osobní dopravu 16 místným minibusem. Zabezpečujete přepravu pro Vaše zaměstnance ,školu, školku. Organizuji výlety či zájezdy pro sportovce zájmové kluby .Přeprava rodinných a společenských akcí. Jezdím po celé ČR i do zahraničí. Josef Kadlec tel:776611211 Most
cena: 0,- Kč
Most
Nabízíme Vám již XIV. ročník letního tábora v malebné oblasti Beskyd, u obce Ostravice. Zahájení pobytu je v sobotu 4.8. 2018 obědem, ukončení pak v sobotu 11.8. 2018 snídaní. Po celou dobu pobytu bude běžet táborová hra na motivy knihy a filmu PÁN PRSTENŮ: NÁVRAT KRÁLE. UBYTOVÁNÍ: Chata Svoboda, 739 14 Ostravice 906, 2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna + WC), velká jídelna, 3 klubovny, herna na stolní tenis, víceúčelové antukové hřiště, ohniště, ruské kuželky, šipky, fotbálek, kulečník. Akce probíhá v rekreačním středisku vyhrazeném výlučně pro pobyt dětí našeho tábora. U dětí je vždy stálý dozor oddílových vedoucích a instruktorů. Naši vedoucí mají dlouholeté zkušenosti v organizaci dětských aktivit a práci s dětmi, po celou dobu pobytu je přítomen zdravotník. STRAVA: 5x denně pestrá, vyvážená a chutná strava s možností přídavků, pitný režim po celý den. CENA: 3.600,- Kč za dítě Vážíme si Vaší přízně, a proto jsme pro děti, které s námi již byly na táboře v loňském roce, příp. se loni zúčastnily našich víkendových pobytů, připravili slevu ve výši 100 Kč, tj. 3.500,- Kč za dítě s nárokem na slevu. Tento bonus platí také v případě přihlášení více sourozenců na stejný tábor pro každé z dětí. Slevy se nesčítají. V ceně pobytu je zahrnuto: doprava autobusem na tábor a zpět, příprava a zajištění programové náplně pobytu, strava a ubytování, náklady na dozor vedoucích a zdravotníka, věcné odměny pro výherce soutěží, veškerý materiál pro rukodělné činnosti a hry, projížďky na huculských koních (v případě příznivého počasí), nízké překážky v lanovém centru, výlety, správa táborového webu. DOPRAVA: Doprava je zajištěna po trase Fulnek náměstí – Klimkovice městský úřad – Ostrava Poruba Tesco – Ostravice chata Svoboda a zpět objednaným autobusem. Nástupní místo Fulnek a Klimkovice bude zajištěno vždy pouze v případě, že z něj pojede alespoň 10 dětí (po uzávěrce přihlášek budete včas vyrozuměni, jak to vypadá a odkud se jede). Místa srazu účastníků a přesná doba ranního odjezdu a poledního návratu budou upřesněny mailem všem přihlášeným do 30.6.2018.
cena: 3 600,- Kč
Frýdek-Místek
Nabízíme Vám již XIV. ročník letního tábora v malebné oblasti Beskyd, u obce Ostravice. Zahájení pobytu je v sobotu 28.7. 2018 obědem, ukončení pak v sobotu 4.8. 2018 snídaní. Po celou dobu pobytu bude běžet táborová hra na motivy knihy a filmu HARRY POTTER A PRINC DVOJÍ KRVE. UBYTOVÁNÍ: Chata Svoboda, 739 14 Ostravice 906, 2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna + WC), velká jídelna, 3 klubovny, herna na stolní tenis, víceúčelové antukové hřiště, ohniště, ruské kuželky, šipky, fotbálek, kulečník. Akce probíhá v rekreačním středisku vyhrazeném výlučně pro pobyt dětí našeho tábora. U dětí je vždy stálý dozor oddílových vedoucích a instruktorů. Naši vedoucí mají dlouholeté zkušenosti v organizaci dětských aktivit a práci s dětmi, po celou dobu pobytu je přítomen zdravotník. STRAVA: 5x denně pestrá, vyvážená a chutná strava s možností přídavků, pitný režim po celý den. CENA: 3.600,- Kč za dítě Vážíme si Vaší přízně, a proto jsme pro děti, které s námi již byly na táboře v loňském roce, příp. se loni zúčastnily našich víkendových pobytů, připravili slevu ve výši 100 Kč, tj. 3.500,- Kč za dítě s nárokem na slevu. Tento bonus platí také v případě přihlášení více sourozenců na stejný tábor pro každé z dětí. Slevy se nesčítají. V ceně pobytu je zahrnuto: doprava autobusem na tábor a zpět, příprava a zajištění programové náplně pobytu, strava a ubytování, náklady na dozor vedoucích a zdravotníka, věcné odměny pro výherce soutěží, veškerý materiál pro rukodělné činnosti a hry, projížďky na huculských koních (v případě příznivého počasí), nízké překážky v lanovém centru, výlety, správa táborového webu. DOPRAVA: Doprava je zajištěna po trase Fulnek náměstí – Klimkovice městský úřad – Ostrava Poruba Tesco – Ostravice chata Svoboda a zpět objednaným autobusem. Nástupní místo Fulnek a Klimkovice bude zajištěno vždy pouze v případě, že z něj pojede alespoň 10 dětí (po uzávěrce přihlášek budete včas vyrozuměni, jak to vypadá a odkud se jede). Místa srazu účastníků a přesná doba ranního odjezdu a poledního návratu budou upřesněny mailem všem přihlášeným do 30.6.2018.
cena: 3 600,- Kč
Frýdek-Místek
Příjemný, dobrý - a tady na Kapverdských ostrovech - i slunečný den všem! Prostřednictvím tohoto oznamu chceme poděkovat mladé paní Lindě Šimerové z cestovní kanceláře Exim tours za profesionální přístup k zajištění našeho pobytu na Kapverdských ostrovech. Děkujeme taky lidem z mezinárodního projektu caribedluhopisy.cz za to, že nám umožnili, abychom náš vydařený africký pobyt zaplatili v bitcoinech. PhDr. Luboš Vrba - obchodní manažer firmy Zlatá rezerva s.r.o. a Lucka Jeřábková - regionální manažerka společnosti Pentia consulting.
cena: 88 888,- Kč
Byt se nachází jen pár kroků od písečné pláže nejkrásnějšího bulharského letoviska Slunečné pobřeží.  Nachází se v centru letoviska Slunečné pobřeží, vedle supermarketů, restaurací, lunapark. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC a dvou balkonů, z nichž jeden má krásný výhled na pláž a moře,  další s výhledem na bazén a lunární park. V pokoji je kabelová TV, internet. K dispozici jsou prostorné klimatizované pokoje, dva balkony - jeden s výhledem na moře, druhý s výhledem na hory a lunapark, satelitní TV, kuchyň, koupelnu a lednici. Pro pohodlí našich hostů nabízíme pronájem automobilů a transfery z letiště. Hosté mohou relaxovat u bazénu. V bazénu se nachází speciální dětská část a jacuzzi. K dalším zařízením patří dětské hřiště. Bulharská kuchyně se podává uvnitř nebo na sluneční terase. Každé ráno si hosté mohou vychutnat snídani. Komplex nabízí mnoho dalších služeb a různorodé vybavení pro každý vkus. K dispozici je venkovní bazén pro dospělé,  dětský bazén, jacuzzi, lobby bar a bezplatné hlídané parkoviště. Hotel se nachází jen 2 minuty chůze od centra letoviska, na nábřeží, 10 minut jízdy od starého Nessebaru a 32 km od mezinárodního letiště v Burgasu. Vynikající umístění apartmánu umožňuje snadný přístup k veškerému vybavení resortu - restaurace, restaurace, tenisové kurty, minigolf,  supermarkety, dětský lunární park, stejně jako malebná centrální ulice komplexu s mnoha moderními restauracemi a zábavou Autobusová zastávka, odkud autobusy odjíždějí do nedalekého města Nessebar, se nachází 300 metrů od hotelu. Vodní park Paradise je vzdálený 4,5 km. Toto je oblíbená část města Sluneční pobřeží mezi našimi hosty podle nezávislých recenzí. Pro pohodlí našich hostů nabízíme pronájem automobilů a transfery z letiště. Páry se obzvlášť podobají umístění. Zde je nejlepší hodnota za peníze v Sunny Beach! Ve srovnání s jinými možnostmi v tomto městě získávají hosté za stejné peníze. Ceny od 01.05 do 31.05-60E eur Ceny od 1.06 do 30.06 -100 EUR Ceny od 1,07 do 30,08 -130Euro Ceny od 1,09 do 15,10 -80E
cena: 1 560,- Kč
Praha
В доме имеются 14 двухместных номеров, 4 двухместных (2 +1 человек) и 2 номера студио (с два балкона). Все стильно и современной мебелью, санузел,кабельное телевидение, кондиционер, холодильник и собственный балкон. Часть зала видно море. Это в тихом районе недалеко от центра Равда, в 150 м от моря и пляж. С 2007 года является открытым парк развлечений "Аква-парк, который расположен в 150 метрах от пансиона огни с бесплатным транспортом от центра Равда! Дом имеет четыре этажа и работает с 2007 года. Черноморское побережье Болгарии, протянувшееся на 378 км, предлагает Вам с мая до октября умеренные температуры воздуха и много солнечных дней. Черное море у болгарского берега теплое и чистое, песок - золотой, грязь - лечебная. Пляжный сезон длится пять месяцев, а зноя почти никогда не бывает из-за постоянных бризов. Семейный отдых на море в Болгарии привлекает, прежде всего, семьи с совсем маленькими детишками. Одна из причин этому – мягкий климат и богатая природа. Даже в июле-августе жара здесь не бывает столь нестерпимой, как, например, в Турции, а сам курорт утопает в зелени. Второй аргумент – особое, «детское» море. Болгарское побережье Черного моря с его широкими песчаными пляжами, живописными заливами, минеральными источниками и виноградниками протянулось на 378 километров. Дети будут в полной безопасности на чистых, плавно спускающихся в море песчаных пляжах. А всевозможные детские площадки, водные горки и другие аттракционы доставят им большую радость. Здесь не водятся опасные рыбы, а дно пологое и песчаное. Совсем маленькие путешественники, вооруженные ведерками и лопатками могут проводить у моря хоть целый день.
cena: 300,- Kč
Praha