loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Zdraví, kosmetika

Parfémy, Sauny, Solária, Zdravotnické potřeby..

Inzeráty 1 až 12 z 36
Náplasti se hojně využívají v Tradiční čínské medicíně. Jejich účinek je založen na principu transdermální terapie (terapie přes pokožku). V současnosti je tím nejvhodnějším a nejšetrnějším způsobem podání chybějících přírodních látek do našeho organismu, protože nezatěžuje žaludek a játra. Umožňuje tak téměř 100 % vstřebání přípravku. Základem této terapie v tianDe jsou detoxikační, protibolestivé a protizánětlivé produkty. Léčivé náplasti napomáhají rovnoměrnému rozložení aktivních složek po celé ploše problémové zóny. Následkem toho se zvyšuje elasticita tkání, zvyšuje se rozsah kloubní pohyblivosti, léčebný efekt nastupuje rychleji než při užívání tabletek. Bližší informace najdete na mých FB stránkách-viz.odkaz. Cena od 109,- do 164,- Kč.
cena: 164,- Kč
Dámské bylinné vložky jsou legendárním produktem v nabídce TianDe. „Nefritová svěžest“ DENNÍ super – ženské zdraví – komfort a ochrana pro zvláštní dny jsou nová generace hygienických produktů s patentovaným fytokomplexem, "Nefritová svěžest" NOČNÍ super – pro váš nerušený spánek, když máte „své dny“. Dámské bylinné vložky Nefritová svěžest - slipové vložky, s kterými se budete cítit komfortně a sebejistě každý den. Denní slipové vložky s aloe Nefritová svěžest pro denní nošení. Protizánětlivé a antibakteriální. Slipové vložky s aniontovým čipem Nefritová svěžest - Ženské zdraví: každodenní ochrana s anionty. Katalogová cena od 139,- do 177,- Kč Podrobné info najdete na mých FB stránkách-viz.odkaz
cena: 139,- Kč
Náplast na páteř a klouby Wutong TianDe zmírňuje bolesti kloubů a svalů, odstraňuje otoky, působí protizánětlivě. Lepíme ji přímo na bolestivou oblast. Rychle působí přes kůži, nezatěžuje trávení. Výtažky z léčivých bylin rychle působí tam, kde je nalepíme. Účinné látky z náplasti se uvolňují postupně, po dobu 8-12 hodin. Náplast obsahuje skořicový olej, pálivou papričku, nať kopytníku, světlici barvířskou, myrhu, dračí krev, mentol. Více informací o přírodní kosmetice TianDe zjistíte na webu. Tváří webu je herečka paní Eva Hrušková.
cena: 0,- Kč
Poradím Vám, kde je možné spolehlivé elektrické skútry v bezvadném stavu zakoupit a na co si dát pozor. Jsem vozíčkář, již mnoho let používám elektrický skútr a mám možnost zkoušet a testovat různé typy.
cena: 0,- Kč
Tlakoměr na zápěstí pro přesné měření krevního tlaku. Tlakoměr měří systolický tlak, diastolický tlak a tep.
cena: 300,- Kč
SLAVITON příjemně chladí a pomáhá zbavit se pocitu únavy. Jeho účinky jsou okamžité a dobře se usíná. Gel má nelepivou texturu, snadno se roztírá a rychle se vstřebává. Pomáhá odstranit kosmetické vady způsobené křečovými žilami. Mohou ho používat i těhotné a kojící ženy.
cena: 295,- Kč
Vaše ideální obočí s tužkou od TianDe. Cesta k dokonalé vizáži. Díky odolné textuře se nerozteče v průběhu celého dne. Ve složení je kandelilový vosk, který správnou křivku přirozeně zafixuje. Pohodlný tvar tužky pomůže dosáhnout dokonalé přesnosti nanášení a praktický kartáček z druhé strany dá obočí jednoduše do pořádku. Dvě barevná provedení: hnědá a grafit.
cena: 262,- Kč
Spojují výhody tužky (pohodlné použití dokonce i pro nováčky) a tekutých linek (přesnost a trvanlivost výsledných linek). Aplikátor linek ve fixu má optimální tloušťku, díky čemuž snadno vykreslí dokonce i linku mezi řasami. Dobrý přívod barvy umožňuje snadnou regulaci šířky linek změnou intenzity přítlaku. Linky rychle schnou a neotiskují se na víčko, nerozmazávají se, nepraskají, ani se nerozpíjí během dne. Máte zájem stát se VIP klientem TianDe a nakupovat se slevou o 1/3 nižší, než je katalogová cena? Pište si o info, ráda vyřídím slevovou kartičku na Vaše nákupy.
cena: 147,- Kč
Chcete mít pevné zdraví? Chcete mít klid, pohodu, úspěch...? Známý léčitel Antonín Javora právě v těchto dnech přináší na český trh svůj vlastní výrobek - energetický zářič Quardian. Pomůže vám a ochrání vás od všeho zlého. Je vyrobený z ryze přírodního materiálu, nepotřebuje žádný zdroj energie, nevyžaduje údržbu ani servis a funguje nonstop. Je vyzkoušený v praxi... Lidem, co ho vlastní, zlepšuje spánek, uklidňuje napětí, aktivuje čakry, chrání jejich domovy, kanceláře, firmy... V současnosti náš energetický zářič nabízíme v šesti barevných vyhotoveních - oranžová, fialová, bílá, černá, zelená a červená. Akční startovací cena výrobku je zatím 3388 Kč (plus poštovné a balné). Objednávky nám můžete posílat na náš email - doktor.vrba.lubos@seznam.cz. Mobil - 730552050.
cena: 3 388,- Kč
Český Krumlov
Hitem letošního roku je šnečí mucín. Výjimečné produkty z kosmetické řady SNAIL SECRET obsahují velké množství cenných kosmetických prvků, napomáhají regeneraci, vyhlazení a změkčení pokožky. Naprosto fantastická řada produktů s hlemýždím mucínem je určena i na extrémně citlivou nebo atopickou pokožku. Podporuje také tvorbu kolagenu a elastinu. Výrazně redukuje jizvy, což ocení zejména lidé trpící silným akné. V nabídce vícefunkční krém na obličej, krém na oči, regenerační tonikum, maska na obličej a omlazující krém na ruce. Doporučuji omlazující krém na ruce - okamžitě se vstřebává, tvoří neviditelný ochranný film. Krém má příjemné rostlinné aroma, je vhodný pro ženy i muže.
cena: 177,- Kč
Pro malé princezny je vytvořen dětský balzám na rty MALINOVÝ SORBET. Holčičky se rády podobají maminkám a malují si rty rtěnkou. Balzám navíc přináší malým modelkám zdraví. Chrání dětskou pokožku, ale také dodává lehce růžový tón a příjemnou vůni zralých malin. Balzám je vytvořen speciálně pro péči o jemnou a citlivou pokožku dětských rtů. Díky skvělému složení balzám výborně zjemňuje, vyživuje a hydratuje pokožku rtů, chrání ji proti větru, slunci, mrazu a jiným negativním vlivům vnějšího prostředí.
cena: 109,- Kč
Pokožka dětských rtů je jemná, citlivá a zranitelná ve srovnání s pokožkou dospělých. Nemá tak silnou tukovou vrstvu a daleko jednodušeji může dojít k jejímu poškození. Proto vyžaduje zvláštní péči. Děti potřebují speciální dětské produkty, které budou co nejpřírodnější a nejbezpečnější. BUBBLE GUM je přesně takový. Je to univerzální produkt vhodný pro kluky i pro holky.
cena: 109,- Kč
|<123>|