loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Zprostředkovatelské služby

Inzeráty 1 až 4 z 4
Zajistíme Vám plné odškodnění újmy na zdraví způsobené dopravní nehodou, či pracovním úrazem na které máte nárok. Víte, že spousta poškozených – zraněných toto odškodnění vůbec neuplatňuje, jelikož to neví a pojišťovna jim toto, jako soukromý subjekt, nesdělí a případně, pokud i poškozený svoje nároky uplatní sám, příslušný pojistitel jej „ obere“ o 95% jeho zákonných nároků ? Nebuďte ten, na kom pojišťovny významně ušetří. Jedná se o vysoké finanční částky ! Uplatňujeme maximum možného ! Jsme profesionální společnost, která se na tento typ odškodnění specializuje. Pozor : Nejedná se o soudní uplatnění Vašich nároků. Nesoudíte se ! Vše je vyřízeno v krátkých zákonných dobách s příslušným pojistitelem. Řešte to dříve, než Vám uplyne promlčecí doba ! VÁŠ PŘÍPAD POSOUDÍME ZDARMA ! Kontaktujte prosím JUDr. Sylvu Dlubalovou, regionální ředitelku Právního centra odškodnění s.r.o.
cena: 0,- Kč
Nebankovní úvěr pro podnikatele, peníze do 24 hod od schválení, minimum dokladů, vyřízení po celé ČR.
cena: 0,- Kč
Uherské Hradiště
Nebankovní půjčky od prověřených společností pro zaměstnance, důchodce, OSVČ. Pracuji jako samostatný zprostředkovatel a spolupracuji s více věřiteli. Vyřízení po celé ČR.
cena: 0,- Kč
Zlínský kraj
Chcete zjistit možnosti, jak ušetřit, zhodnotit své prostředky, zlepšit životní úroveň, splnit si vlastní plány, zajistit budoucnost svým blízkým, nebo pomoci s finančními produkty? Společně nalezneme způsob, který bude vyhovovat Vašim potřebám. Pokud Vás nabídka zaujala, nebo chcete další informace, neváhejte mě kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem kdykoliv. Konzultace je zdarma, profesionální jednání a možnost schůzky v libovolný čas a místě Vašeho bydliště. Aktuální nabídku služeb naleznete na mém webu. Telefon: 728 640 945 E-mail: tinterova.ver@gmail.com Nabízím pomoc v těchto oblastech: • Nezávazné finanční poradenství a plánování • Životní pojištění • Neživotní pojištění se slevou (cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění vozidel, pojištění odpovědnosti) • Doplňkové penzijní spoření • Investice • Stavební spoření • Hypoteční úvěry (rekonstrukce, konsolidace, koupě, …) • Pro firmy: programy zaměstnaneckých benefitů, pojištění pro firmy • Další bankovní produkty (běžné účty, úvěry)
cena: 0,- Kč