loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Zvířata

Inzerce zvířat, inzerce psů, koček. Prodáváte nebo poptáváte štěňátka, kočičky, zakrslé králíčky, rybičky, želvy, koně, býky, krytí zvířátek? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce zvířat zdarma.

Inzeráty 1 až 12 z 49
Ketty je přibližně 6 letá kříženka ovčáka. Je to moc milá fenka. Ohlídá vaši zahradu, ale nikomu neublíží. :D Miluje procházky, jen zvěř by teda lovila, není vhodná ani k jiným domácím nezabezpečeným zvířatům. Jinak je to přesně typ psa jak k aktivním lidem s dětmi, tak ke starším lidem. Zvyklá na zahradu, ale uvítá i spaní uvnitř. Je to prostě společenský pes. :) Odčervená, očkovaná, kastrovaná. x kelpie x německý ovčák Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Beroun

Rex je 8-9 let starý kříženec ovčáka. Bývalý majitel mu pravděpodobně vymlátil oko a tak nedůvěřuje lidem, hlavně mužům. Byl by vhodný k někomu na zahrádku, kdo mu dá čas, protože stálým krmením, vycházkami, si získává vztah k člověku, který se o něj stará. Dnes už poměrně dobře přes pamlsky i na cizí lidí, chlapy. Vždy bude mít svoje hranice a tak je vhodný pro někoho, kdo chce jen tak psa na hlídání zahrady, nepotřebuje s ním nic dělat a dá mu čas. Nebo pro člověka, který se bude dále zabývat jeho převýchovou, opět s přihlédnutím, že je to pes, který potřebuje čas. V útulku je už skoro 3 roky a k lidem, co se o něho starají je někdy až vtíravý, chce si hrát s míčky, chodit ven na procházky, pomazlit se. Dá mu někdo šanci? Rex si jí jistojistě zaslouží! Je úžasný, ale potřebuje opravdu zkušené ruce ♥

cena: 0,- Kč
Příbram
Beník je 12 let starý, švarný pejsek. Zpočátku je bázlivý a nedůvěřivý. Pokud ale dostane šanci a Beníka si přivezete domů, budete mít brzo oddaného parťáka. Nepotřebuje už dlouhé procházky a ze všeho nejraději si hřeje svoje tělíčko v teple domova. :) Ukažte Beníkovi, že psí podzim života může být krásný ♥ dejte mu šanci ♥ x jezevčík x kokršpaněl Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Beroun
Dax je kříženec německého ovčáka po zemřelém majiteli. Věk odhadujeme na 6 - 7 let. Dax většinu života prožil na malém dvorku a teď by rád všechno dohnal. Umí hlídat, učí se mazlit, rychle objevil kouzlo procházek. Samým nadšením z pohybu na začátku procházky hodně táhne ale to se určitě odnaučí. Po kastraci bude bezva kámoš i pro fenku. Adopční poplatek: 500Kč x německý ovčák Nyní se nachází v azylu Tylda u Berouna. !Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení základních veterinárních výdajů (tj.500Kč)!
cena: 500,- Kč
Beroun
Na Julinku se do dnešního dne nikdo neozval, proto jí hledáme nový domov. Kočička se nacházela na silnici z Dobříše směrem na Budínek - dle místního občana se tam pohybovala od rána. Byla vyčerpaná a hladová. Je velmi přátelská, kontaktní a přede jak motůrek. Je to zdravá kočičí holčička. Nachází se v dočasné péči Srdcových záležitostí. Pokud někomu scházela nebo o ní měl někdo zájem, kontaktujte prosím Srdeční záležitosti - tel: 604105492. Jinak podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku + kastrace v budoucnosti.
cena: 0,- Kč
Příbram
Rousinka je velmi milá a mazlivá fenečka. Miluje procházky, běh a blbnutí s tenisákem, s tím si vydrží hrát i hodiny sama. :) Doma je čistotná, nic neničí, jen má tendence vydávat se na výlety, klidně i oknem. :D Hodí se do bytu nebo do baráčku s dobře zajištěným plotem a spaním uvnitř. Vhodná i k malým dětem, či druhému psu. S Rousie se nebudete nudit a získáte skvělou parťačku, nezklame na treku, ani u telky. :) Kastrace 23.8.2017. x jezevčík x malý entlebušský salašnický pes Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, uhrazení adopčního poplatku (1000Kč).
cena: 1 000,- Kč
Příbram
Šmudlík je cca 6ti týdenní kocourek - zatím je vyjukaný, ale jakmile ho máte v náručí, je to megamazel :-). Je tak trochu upovídaný, není rád sám :-) - vhodný k další kočičce. Zatím má za sebou první odčervení. K vidění u Dobříše - tel: 604105492 Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy - (povinná kastrace, jak to věk dovolí) + zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 0,- Kč
Příbram
Prodám štěnátka PP, erdelteriéra.Rodiče mají několik titulů.Je to plemeno které se výborně hodí k dětem ale i k lidem kteří rádi chodí do společnosti z pejskem.
cena: 0,- Kč
Karviná
prodame stenatko jezevcika volny zatim pejsek bez pp cisty ockovany odcerveny odber 28-29.8 2017
cena: 3 000,- Kč
Prachatice
Bílomourek je nádherný cca 5 měsíční kocourek :-) Je mírně bázlivý, potřebuje pořádně vymazlit ... Má za sebou první odčervení. Zatím žije ještě se 2 sourozenci a maminkou u jedné hodné paní ve vedlejší vesnici, kam se jejich březí maminka před létem přitoulala... Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, povinná kastrace v budoucnu a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Budínek je nádherný cca 5 měsíční kocourek :-) Je mírně bázlivý, potřebuje pořádně vymazlit :-) Má za sebou první odčervení. Zatím žije ještě se 2 sourozenci a maminkou u jedné hodné paní ve vedlejší vesnici, kam se jejich březí maminka před létem přitoulala :-(. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, povinná kastrace v budoucnu a po uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram
Mourovaný 11 měsíční Artík pochází z jedné vesnice u Berouna. Zřejmě se jedná o kocourka narozeného venkovní kočičce. Artík je hodně společenský vůči ostatním kočkám a rád si s nimi hraje - je přitom veselý a šťastný. Ve vztahu k člověku zatím trochu tápe, neví přesně, jak se sblížit s člověkem. Je mladý, sotva odrostlé kotě, tak se všemu novému teprve učí. A dělá velké pokroky. Již se nechá pohladit, vítá mě při příchodu hlasitým mňoukáním a přede na dálku. Je na té nejlepší cestě stát se mazlíkem. A tak hledá své trpělivé lidi, kteří by Artíka přesvědčili o přednostech mazlení, chování a celkovém přítulnění. Nabízím ho do klidnější domácnosti, pouze do bytu a tam, kde už jeden přátelský kocourek či kočička je. Artík je ideálním společníkem k druhé mazlivé kočce v domácnosti. Artík je kastrovaný a plně očkovaný. !Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku!
cena: 0,- Kč
Příbram