loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Zvířata

Inzerce zvířat, inzerce psů, koček. Prodáváte nebo poptáváte štěňátka, kočičky, zakrslé králíčky, rybičky, želvy, koně, býky, krytí zvířátek? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce zvířat zdarma.

Inzeráty 1 až 12 z 30
Nabízím ke krytí psa německého boxera. Vynikající zlatý pes s bílými znaky. Spolehlivě kryje, dává početné vrhy. Více info a další foto na webu. Platí stále.
cena: 0,- Kč
Kolín
Svítící postroj pro psa udělá z Vašeho psa nepřehlédnutelného. Světlo je po celé délce postroje, bliká nebo svítí. Velikosti - obvod kšírů přes hrudník S_____________40 cm M_____________48 cm L_____________56 cm XL____________64 cm Baterie CR 2032 je snadno vyměnitelná, postroj obsahuje celkem 4 ks (2 ks baterie na každé straně).. Můžete přiobjednat náhradní baterie (4 ks) za zvýhodněnou cenu!
cena: 240,- Kč
Hradec Králové
Ferda je nádherný cca 6timěsíční kocourek s huňatou srstí. Pochází z nedaleké vesnice, kde žil spolu se svými 3 sourozenci u místní hospůdky. Jíst dostávali od hodné paní, která zde pracuje. Ostatními zde vítáni nebyli :-(. Ferda si rychle zvykl na slušné zacházení, ihned jak nás vidí, jde si pro pohlazení. Je odčervený, má první očkování a testy FELV a FIV negativní. Na nový domov čeká v dočasné péči na Dobříši. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 300,- Kč
Příbram
Gerald, 10 let, kříženec. Samostatný, pěkný, veselý pes. Bohužel se nesnáší dobře s dalším psem v rodině a majitelka se musí z důvodů životních škobrtanců přestěhovat do malého bytu, kam je nemůže vzít oba. Nachází se v Přívěticích u Plzně. x německý špic
cena: 0,- Kč
Rokycany

Prodám nepoužitý stan pro malé pejsky. Základna 60x60cm. Vnitřní čistá výška 43 cm, vstup 20x23 cm. Oranžovo hnědé barevné provedení. Stan je nový ještě zabalený. Shodný jako na fotografii. Možno zaslat na dobírku přes Českou poštu dle tarifu pošty.. V jednom balíku lze zaslat i více kusů za jednu dobírku.

cena: 290,- Kč
Středočeský kraj
Vlašáček - černý lesklý kocourek s obrovskýma očima a Brusinka - jeho věrná společnice, černohnědá drobná kráska. Oba jsou nádherní. Jsou narozeni v červenci 2017, oba jsou 3x odčerveni a jsou 2x přeočkovaní, testy FELV a FIV negativní. Oba jsou čistotní - umí na záchůdek. Bohužel jejich kamarádství s človíčkem trvá déle, potřebují hodně času. Vlašáček začal dělat velké pokroky, díky kontaktní kočičce přichází až k nám a nechává se hladit - moc si to užívá, pak zase uteče si hrát. Je to taková malá pumička, která vás stále pronásleduje po celém domě :-) Hledáme pro ně hodně trpělivé páníčky, kterým nebude vadit, že to prostě bude chvíli trvat, než se budou kamarádit :-) Rádi bychom je umístili společně nebo každého k další kočičce, která jim ukáže, že člověk je kámoš :-) Jsou k vidění na Dobříši - do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 300,- Kč
Příbram
Olinka je krásná cca 6ti měsíční kočička, odrostlé kotě s huňatým kožíškem. Rychle si zvyká na lidskou přítomnost a užívání si hlazení. Je odčervená, očkovaná, testy FELV a FIV negativní. Pokud chcete Olinku za nového člena rodiny, neváhejte nás kontaktovat. Olinka se nachází v dočasné péči u Dobříše - do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku (300,- Kč).
cena: 300,- Kč
Příbram
Rex je 9-10 let starý kříženec ovčáka. Bývalý majitel mu pravděpodobně vymlátil oko a tak nedůvěřuje lidem, hlavně mužům. Byl by vhodný k někomu na zahrádku, kdo mu dá čas, protože stálým krmením a vycházkami si získává vztah k člověku, který se o něj stará. Dnes už poměrně dobře reaguje přes pamlsky i na cizí lidi, chlapy. Vždy bude mít svoje hranice, a tak je vhodný pro někoho, kdo chce jen tak psa na hlídání zahrady, nepotřebuje s ním nic dělat a dá mu čas. Nebo pro člověka, který se bude dále zabývat jeho převýchovou, opět s přihlédnutím, že je to pes, který potřebuje čas. V útulku je už skoro 3 roky a k lidem, co se o něho starají, je někdy až vtíravý, chce si hrát s míčky, chodit ven na procházky, pomazlit se. Dá mu někdo šanci? Rex si jí jistojistě zaslouží! Je úžasný, ale potřebuje opravdu zkušené ruce ♥ x německý ovčák
cena: 0,- Kč
Příbram
Karamelka je asi roční kočička odchycená v Osovci. Nechá se už hladit a moc se jí to líbí. Sice už není koťátko, ale duší pořád kotě je – velmi rychle si zvykla na člověčí přítomnost a vyhledává další kočičí kámoše na hraní :-) Hledáme jí domov pěkně v teplíčku, buď v bytě, nebo v domečku s bezpečným výběhem. Je očkovaná, odčervená, kastrovaná a testovaná na FELV a FIV – negativní. Pokud můžete dát Karamelce domov, neváhejte nás kontaktovat - nachází se v dočasné péči na Dobříši. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 500,- Kč
Příbram
Rózinka je nádherná kočička, narozená asi v květnu 2017. Zatím si zvyká na lidskou společnost, potřebuje více času. Ošetřena přípravkem Advocate, čeká jí očkování. Testována na FELV a FIV – negativní. Nachází se v dočasné péči u Dobříše. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.
cena: 300,- Kč
Příbram
Ralfík je cca 11 měsíční pejsek, kříženec staforda a labradora. Je z něj už krásný, sebevědomý pes. Přišel k nám se špatně odoperovanou zlomeninou zadní nohy, která nesrostla. Bolest u Ralfa dosahovala takového stupně, že ve chvíli, kdy se k noze někdo přiblížil, byl velmi nepříjemný. Podstoupil reoperaci zlomeniny a resekci hlavice stehenní kosti. Noha ho už po zákroku nebolí a také ji už často používá. Postupně na vycházkách zvyšujeme zátěž a začali jsme plavat. Ralf je naprosto ze svobody pohybu nadšený a užívá si to. Vycházky s ním jsou velmi příjemné, jak vidí vodu, je z něho kachna :-) Moc si přeje svoje fajn lidičky, potřebuje hodně drbat a mazlit se, ale také trochu důsledné výchovy. Rád běhá za tenisáky a přetahuje se o hračky. Doma je Ralf čistotný, nic neničí. Občas je tvrdohlavý a rádi bychom ho viděli v rukách lidí, co se psy pracují pozitivně, ale s pevně nastavenými hranicemi. Jinak je to obrovský mazel a hračička. Svojí váhu by měl kvůli zátěži ostatních končetin držet celý život tak, jak je teď nastavena, 22 kg. Do adopce půjde odčervený, naočkovaný, čipovaný, s podmínkou kastrace kolem 1,5 roku a po podpisu adopční smlouvy. Adopční příspěvek je 1 000,- Kč.
cena: 1 000,- Kč
Příbram
Dax je kříženec německého ovčáka po zemřelém majiteli. Věk odhadujeme na 7-8 let. Dax většinu života prožil na malém dvorku a teď by rád všechno dohnal. Umí hlídat, učí se mazlit, rychle objevil kouzlo procházek. Samým nadšením z pohybu na začátku procházky hodně táhne, ale při správném vedení se to odnaučí. Po kastraci bude bezva kámoš i pro fenku. x německý ovčák Nyní se nachází v azylu Tylda u Berouna. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení základních veterinárních výdajů (tj.500Kč).
cena: 500,- Kč
Beroun
|<123>|