loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Administrativa

Inzerce práce v administrativě, nabídka a poptávka zaměstnání. Hledáte práci nebo nového zaměstnace? To Vám pomůže zprostředkovat naše inzerce práce.

Inzeráty 1 až 2 z 2
Precizní překlady technické dokumentace a WEB stránek z ČJ/AJ do RJ, popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu. Překlady technické dokumentace v oborech strojírenské výroby (NC a CNC obráběcí stroje, výrobní linky, linky povrchové úpravy apod.), stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro výrobu čipů, zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace vnitřních prostor, VaK, ÚT atd.) vč. certifikátů, validačních protokolů a prohlášení o shodě, ET a elektroniky (ŘS, EPS, EZS, MaR a SW k nim), počítačové techniky apod.
cena: 280,- Kč
Hlavní město Praha
Nabízím přivýdělek z domu firmou kompletace různých druhů výrobků, např. součástek, šití domácích zajíčků, skládání prospektů. Není vyžadována žádná distribuce ani prodej! Hledám zájemce z celé ČR! V případě zájmu o nezávazné a podrobnější informace reagujte zasláním odpovědního dopisu do kterého vložte obálku se známkou a s Vaší adresou. Adresa pro vážné zájemce je: Petra Malačková, Na Špitálce 641, 696 81 Bzenec
cena: 0,- Kč