loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády, přivýdělky

Brigády a přivýdělky. Hledáte nebo nabízíte brigádu, přivýdělek nebo jednorázovou výpomoc? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce.

 

Nábídky a poptávky stálého zaměstání naleznete v kategorii Práce, zaměstnání.

Inzeráty 1 až 8 z 8
Vítejte, mám pro Vás zajímavou příležitost domácího výdělku až 15 000Kč/měs. Nevěříte? Uvidíte! Nejedná se o nic nelegálního, namáhavého, danou práci můžete vykonávat z pohodlí domova a jen pár hodin. A proto neváhejte a obratem mě kontaktujte na emailovou adresu spundaa.m@seznam.cz, kde Vám sdělím bližší informace. POUZE VÁŽNÍ ZÁJEMCI, ANO? Já Vám děkuji za pozornost a těším se na případnou spolupráci!
cena: 15 000,- Kč
V zastoupení společností FINE WORK a ZLATÁ REZERVA vám chci nabídnout pozici externího online obchodního zástupce pro spoření ve zlatě. S tím, že můžete svobodně, bez jakýhkoliv povinností získávat klienty i spolupracovníky. Bez nějakých limitů. Za velmi zajímavou finanční odměnu. Je to jednoduché. S klienty se nemusíte ani potkávat. Na konci tohoto inzerátu najdete video i link a online objednávku. Co k tomu potřebujete? Jenom chuť do práce a napsat mi nebo zavolat, abych Vás zaregistroval. Po registraci dostanete přístup do našeho systému a svůj vlastní odkaz. Nemusíte nikde jezdit na školení. Nemusíte nic investovat ani kupovat. Každý človek, který si přes váš odkaz objedná spoření ve zlatě bude navždy Váš klient se všemi provizemi, meziprovizemi i následnými provizemi. Takže neváhejte a kontaktujte mě (phdr.lubos.vrba@seznam.cz)! Jednodušší byznys neexistuje...!!! Videoklip Zlatá rezerva - youtu.be/q56pSYVK2D4 Online objednávka - 1url.cz/HzEMk Odkazy na další zajímavé možnosti spolupráce (i home office) - *** 1url.cz/azvnf *** avian.cz *** 1url.cz/nz0Gv *** uplibra.io?refer=621068 *** 1url.cz/3zejB *** appumbrella.online/cz/registrace?CID=bcaezzzzky *** Facebook.com/lubko.vrba.9 *** twitter.com/VrbaPhdr *** linkedin.com/in/hlasnik-hlasnik-37332a170/
cena: 44 444,- Kč
Praha
Zajimavá příležitost domácího výdělku až 15.000 Kč/měs. za kompletaci různých druhů výrobků, např. součástek, případně ozdobných a upomínkových předmětů. Není vyžadována žádná distribuce ani prodej! V případě zájmu o nezávazné a podrobné tiskové materiály se prosím ozvěte na naši emailovou adresu: pracezdomu11@gmail.com Těšíme se na spolupráci!!
cena: 0,- Kč
AVIAN - ambiciózní česká společnost přichází na trh s garantovaným investičním vkladem. Společnost vlastní zajímavé nemovitosti, které provozuje a generuje tak pravidelný zisk z nájmů. Avian nabízí možností spoluinvestování všem vážným zájemcům. Vysoký roční výnos - 7, 5 procenta vyplácí čtvrtletně (po dohodě i měsíčně...). Vedení společnosti zároveň nabízí spolupráci schopným prodejcům, obchodním zástupcům, realitním makléřům i poradenským společnostem. Zveřejním tady taky pár odkazů pro další možnou spolupráci... Jestli vás něco z toho zaujme, ozvěte se mi. Můžeme být parťáci.Rád vám pomůžu. Stejně jako svým 400 stávajícím spolupracovníkům, které mám pod sebou...: 1. - finework.cz - naše poradenská firma - práce pro poradce, manažery, tipaře. 2. - youtu.be/q56pSYVK2D4 - Zlatá rezerva - 1url.cz/HzEMk - investice do drahých kovů - práce obchodního zástupce. 3. - 1url.cz/iMgC4 - celosvětový online byznys budoucnosti - příležitost pro každého. 4. - 1url.cz/3zejB - investice a výdělek v zábavním a herním průmyslu. 5. - appumbrella.online/cz/registrace?CID=bcaezzzzky - pasivní příjem s obrovským potenciálem. 6. - (1url.cz/yzFyN) - férová cena za plyn a elektřinu + slušný výdělek. HLAVNĚ TO ZAS NEPROVÁHEJTE ! Můj email - phdr.lubos.vrba@seznam.cz
cena: 33 333,- Kč
Praha
Inspirace na vánoční dárky a spolupráci ,kde máte možnost rychlého výdělku. Spolupracujeme již cca ve 40 zemích světa.
cena: 0,- Kč
HOME OFFICE= práce z domova Hledáte příjem na víc ? Klidnou a skvělou práci z domova. Chcete zajistit sebe i své blízké v této nejisté době? Zlepšit své zdraví a pomoci ostatním? Máte zavřenou provozovnu .....? Co tak plán B? Po otevření provozovny si tohle určitě přidáte k své činnosti, stačí ti počítač či chytrý telefon. Nabízíme propracovaný systém práce, rostoucí finanční ohodnocení při 2-3 hod. práce denně. Práce po celé ČR..a EU. Vynikající příležitost - pro maminky na mateřské dovolené - pro studenty - důchodce, přivýdělek pro kohokoliv - vysoké provize - registrace zdarma.
cena: 0,- Kč
Kdyby jste věděli, že už nikdy nebudete muset řešit nedostatek peněz, ztrátu zaměstnání, nedostatek času, dokázali by jste realizovat svůj potenciál? Napište sevcikova.jirina@seznam.cz
cena: 68 801,- Kč
Jedná se o kompletaci (skládání) různých druhů výrobků, např. součástek. případně ozdobných a upomínkových předmětů, pro zahraniční firmy. Kompletní pracovní činnost je možné vykonávat přímo z domova. Jde o předměty menších rozměrů, se kterými se dobře manipuluje. Práci lze vykonávat jako hlavní činnost, je vhodná i jako přivýdělek pro nezaměstnané, důchodce, matky na MD nebo pro studenty. Váš výdělek může dosáhnout až 15.000,-Kč! Výše výdělku závisí na vynaloženém úsilí a času, stejně jako při vykonávání každé jiné samostatné činnosti. Podrobné tiskové materiály s informacemi Vám zašleme za ofrankovanou obálku nadepsanou Vaší adresou. Pro vážné zájemce přikládáme kontaktní e-mail, přes který Vám oznámíme na jakou adresu obálku zaslat.
cena: 0,- Kč