loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Brigády z domu

Inzeráty 1 až 5 z 5
Vítejte, mám pro Vás zajímavou příležitost domácího výdělku až 15 000Kč/měs. Nevěříte? Uvidíte! Nejedná se o nic nelegálního, namáhavého, danou práci můžete vykonávat z pohodlí domova a jen pár hodin. A proto neváhejte a obratem mě kontaktujte na emailovou adresu spundaa.m@seznam.cz, kde Vám sdělím bližší informace. POUZE VÁŽNÍ ZÁJEMCI, ANO? Já Vám děkuji za pozornost a těším se na případnou spolupráci!
cena: 15 000,- Kč
Zajimavá příležitost domácího výdělku až 15.000 Kč/měs. za kompletaci různých druhů výrobků, např. součástek, případně ozdobných a upomínkových předmětů. Není vyžadována žádná distribuce ani prodej! V případě zájmu o nezávazné a podrobné tiskové materiály se prosím ozvěte na naši emailovou adresu: pracezdomu11@gmail.com Těšíme se na spolupráci!!
cena: 0,- Kč
AVIAN - ambiciózní česká společnost přichází na trh s garantovaným investičním vkladem. Společnost vlastní zajímavé nemovitosti, které provozuje a generuje tak pravidelný zisk z nájmů. Avian nabízí možností spoluinvestování všem vážným zájemcům. Vysoký roční výnos - 7, 5 procenta vyplácí čtvrtletně (po dohodě i měsíčně...). Vedení společnosti zároveň nabízí spolupráci schopným prodejcům, obchodním zástupcům, realitním makléřům i poradenským společnostem. Zveřejním tady taky pár odkazů pro další možnou spolupráci... Jestli vás něco z toho zaujme, ozvěte se mi. Můžeme být parťáci.Rád vám pomůžu. Stejně jako svým 400 stávajícím spolupracovníkům, které mám pod sebou...: 1. - finework.cz - naše poradenská firma - práce pro poradce, manažery, tipaře. 2. - youtu.be/q56pSYVK2D4 - Zlatá rezerva - 1url.cz/HzEMk - investice do drahých kovů - práce obchodního zástupce. 3. - 1url.cz/iMgC4 - celosvětový online byznys budoucnosti - příležitost pro každého. 4. - 1url.cz/3zejB - investice a výdělek v zábavním a herním průmyslu. 5. - appumbrella.online/cz/registrace?CID=bcaezzzzky - pasivní příjem s obrovským potenciálem. 6. - (1url.cz/yzFyN) - férová cena za plyn a elektřinu + slušný výdělek. HLAVNĚ TO ZAS NEPROVÁHEJTE ! Můj email - phdr.lubos.vrba@seznam.cz
cena: 33 333,- Kč
Praha
HOME OFFICE= práce z domova Hledáte příjem na víc ? Klidnou a skvělou práci z domova. Chcete zajistit sebe i své blízké v této nejisté době? Zlepšit své zdraví a pomoci ostatním? Máte zavřenou provozovnu .....? Co tak plán B? Po otevření provozovny si tohle určitě přidáte k své činnosti, stačí ti počítač či chytrý telefon. Nabízíme propracovaný systém práce, rostoucí finanční ohodnocení při 2-3 hod. práce denně. Práce po celé ČR..a EU. Vynikající příležitost - pro maminky na mateřské dovolené - pro studenty - důchodce, přivýdělek pro kohokoliv - vysoké provize - registrace zdarma.
cena: 0,- Kč
Jedná se o kompletaci (skládání) různých druhů výrobků, např. součástek. případně ozdobných a upomínkových předmětů, pro zahraniční firmy. Kompletní pracovní činnost je možné vykonávat přímo z domova. Jde o předměty menších rozměrů, se kterými se dobře manipuluje. Práci lze vykonávat jako hlavní činnost, je vhodná i jako přivýdělek pro nezaměstnané, důchodce, matky na MD nebo pro studenty. Váš výdělek může dosáhnout až 15.000,-Kč! Výše výdělku závisí na vynaloženém úsilí a času, stejně jako při vykonávání každé jiné samostatné činnosti. Podrobné tiskové materiály s informacemi Vám zašleme za ofrankovanou obálku nadepsanou Vaší adresou. Pro vážné zájemce přikládáme kontaktní e-mail, přes který Vám oznámíme na jakou adresu obálku zaslat.
cena: 0,- Kč