loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Chovatelské potřeby

Inzerce zvířat, potřeby pro chovatele.

Inzeráty 1 až 3 z 3
Podestýlka ProBioBED 550l je bezprašná. Kvalitní přírodní stelivo je vyrobeno ze smrkových hoblin, které jsou lisovány pod vysokým tlakem bez použití jakýchkoliv pojiv či aditiv. Podestýlka z hoblin je ekologický a mimořádně hygienický produkt vyráběný z čistého dřeva. Má výbornou savost a nezatěžuje životní prostředí. Je určená pro drobné hlodavce, morčata, křečky, myši, ježky, plazy, králíky, činčily, potkany, činčily, ale i pro hospodářská zvířata jako jsou koně, kachny, kačeny, krůty, slepice, prasata a mnoho dalších. Lze zakoupit i balení po 18 kusech za výhodnější cenu.
cena: 242,- Kč
Bezprašná sterilní podestýlka ProBioBED CLASSIC 18 ks. Podestýlka má vynikající nasákavost a je bezprašná. Struktura, délka a síla hoblin vytváří pružnou vrstvu a chrání končetiny a pokožku zvířat při pohybu i odpočinku. Pro nastlání jednoho boxu je potřeba, - 2 balíky na první podestlání, tj. 1,1 m3 steliva (výška podestýlky cca 10 cm v boxu 10 m2) - 1 balík týdně na dosypání - jednoduché a rychlé čištění - snadná a rychlá manipulace
cena: 3 980,- Kč
Vyškov
Krásně voňavé hobliny ze smrkového dřeva obohacené o speciálně vyvinutou probiotickou kulturu, která je speciálně vyvinuta zvířátkům přímo na míru. Je schopná v podestýlce stabilně přežívat a pozitivně působit na přirozené imunitní procesy u zvířat. Doporučujeme ji používat jak pro drobné hlodavce, morčata, křečky, myši, ježky, plazy, králíky, tak pro hospodářská zvířata jako jsou koně, kachny, kačeny, krůty, slepice a mnoho dalších. Struktura, délka a síla hoblin vytváří pružnou vrstvu a chrání končetiny a pokožku zvířat při pohybu i odpočinku. Vlhkost nepřesahuje 12 %. Hmotnost balíku je 15 kg. Rozměr balení je 80 x 40 x 30 cm. Hrubost hoblin je do 1,2 mm.
cena: 299,- Kč
Vyškov