loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Dílna, stavba, zahrada

Bazar, kategorie inzerce dílna, stavba, zahrada.

 

související kategorie inzerce: Světelná technikaBydlení, nábytek

Inzeráty 1 až 12 z 12
PROVÁDÍM TYTO PRÁCE-BOURACÍ PRÁCE, PRÁCE SE DŘEVEM (ŠTÍPÁNÍ A ÚKLID),ÚPRAVY ZAHRAD, SEKÁNÍ TRÁVY, POMOCNÉ A ÚKLIDOVÉ PRÁCE DOKSY A OKOLÍ TELEFON-735 856 193
cena: 160,- Kč
Liberecký kraj
Prodám použitý výměník pro plynovou karmu Mora 371 (370). Cena 990,-Kč. tel. 603718711
cena: 990,- Kč
Praha
Spis na nahradni dily,Zavady spatne tahne pruzina starteru,ulomena lopatka setrvacniku,ulomeny kloboucek na zatce palivove nadrze asi vadna zapalovaci civka,Ostatni co se tyka motoru jsou v poradku.Jen osobni prevzeti,po prohlidce moznost i slevy.Mam ho 4 roky stary.jsem z Moravske Trebove
cena: 1 300,- Kč
Svitavy
Nepoužitý mechanický chromový přepínač pro panelákovou kombinovanou baterii s ramínkem. Na dobírku nezasílám. Balík Na poštu za 99,- Kč.
cena: 300,- Kč
Plzeňský kraj
Nový nepoužitý z výběrového bukového dřeva pro vysokou tvrdost a pevnost. Vysoce odolný ochranný lak proti oděru. Povrch žlutý, stupnice mm/cm, s oboustranným potiskem, počet segmentů 10.
cena: 90,- Kč
Plzeňský kraj
Tradiční sedlářský nůž s širokou, půlkruhovou čepelí z vysoce kvalitní oceli. Používá se k seřezávání kůže anebo krájení kůže. Rukojeť z naolejovaného třešňového dřeva, půlměsíc 150 mm, stará vídeňská práce ostrá jak břitva jako dědictví po sedláři opatrována jak oko v hlavě.
cena: 990,- Kč
Plzeňský kraj
SH 1200 laser s jedním kotoučem. Odvod pilin mimo pracovní plochu do výfukového kanálku. Technické informace: napětí/frekvence 230V/50 1200 W, otáčky 5000/min, průměr kotouče 185 mm, max. prořez 65 mm, max. úhel řezu 45°, naklopitelný stůl až 45°, hmotnost: 3,3 kg.
cena: 1 100,- Kč
Plzeňský kraj
Vyrobeno z barikového sudu od vína za účelem repre využití do vaší zahrady, terasy, obytné haly a jiných prostor, kde určitě zvedne pozornost. Dubové dřevo, které se k výrobě sudů používá společně s povrchovou úpravou Vám zaručuje velmi dlouhou životnost těchto květináčů. Lze dodat bez nátěru stejně jako s nátěrem dle vámi požadovaném odstínu a množství. vnitřní strana květináčů se neošetřuje. Rozměry prezentovaného 70 x 55 x 46 cm ( Horní průměr x výška x spodní průměr ). Do 30-ti km přivezu za 100 Kč.
cena: 2 790,- Kč
Plzeňský kraj
Vše jako celek redukce pro montáž baterií, kulaté chromové krytky, kryty potrubí. Celkem 11 kusů. Na dobírku nezasílám. Balík Na poštu za 99,- Kč.
cena: 290,- Kč
Plzeňský kraj
Díky této ojedinělé nabídce budete moci prispet k životu na Marsu. Cena zahrnuje i dopravu semena a cena je pouhých 35000kc. V případě zájmu kontaktujte SMSKOU na číslo 702964569
cena: 35 000,- Kč
Vyrobená z barikového sudu od vína za účelem vícerého využití nejen do vaší zahrady, kde určitě zaujme. Prezentovaná udírna je multifunkční a umožňuje proto uzení, douzování či jen ohřev potravin. Třešničkou na dortu je mimo jiné i to, že neslouží jen jako udírna, ale je drobným zásahem s doplňkem tím, co můžete využívat od jara do podzimku jako zcela něco jiného, což u jiných udíren nelze a při potřebě udit (což není tak časté) zase stav vrátit. Uvnitř jsou křížově 2 tyče k závěsu uzení spolu s roštem, který lze snadno vyjmout, nebo snížit na požadovanou hloubku. Komínek udírny je vyroben z nerezu, má regulační klapku tahu a lze snadno sejmout pro případnou přepravní manipulaci. K udírně není standardně dodáváno topeniště pro častou volbu vlastního, ale je možné jej rovněž vyžádat. Teploměr a výše zmiňovaný doplněk je dodáván odděleně pro výhradní požadavek k poloze umístnění. Při požadavku dodání jej, konzultuji konkrétní volbu předem včetně kouřovodu.
cena: 17 000,- Kč
Plzeňský kraj

Koupím plastovou dlažbu Ecoraster 50. Potřebuji celkem cca 100m2,Koupím i po částech co Vám zbylo. Pouze černá nebo zelená barva a typ 50 mm na výšku - nostnost 250t. Nabídněte, děkuji

na SMS zavolám zpět

cena: 0,- Kč
Benešov