loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Foto, kamery

Bazar, inzerce kategorie foto, kamery a příslušenství. Kompakty, blesky, baterie, brašny, objektivy, stativy ..

Inzeráty 1 až 8 z 8
Dobový stativ výška 29 cm až 115 cm. Lze použít na většinu fotoaparátů a upevnění příkladně Mikroma, Flexaret, Milona a dalších. Má standardní stativový závit a stativovou redukci (malý/velký závit). Dědictví v super stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 550,- Kč
Plzeňský kraj
V koženém pouzdře o rozměrech cca 9 x 8 cm s prezentací obsahu viz foto. Dědictví pro sběratele nebo nadšence.
cena: 490,- Kč
Plzeňský kraj
Analogový kompakt z roku 1991. Patří do oblíbené série SureShot, disponuje zoomem, silným vestavěným bleskem, samospouští a světelný objektivem s f3.8. Výhodou je velký a přehledný hledáček. Jedná se o kompletně automatický kompakt. Objektiv Canon 38 - 76 mm, f/4,2 - 7,8, zakládání a posouvání filmu automatické, interní blesk spouštěn automaticky při nízké úrovni osvětlení, bez baterie a kabelu. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 1 490,- Kč
Plzeňský kraj
Minitec Super s objektivem 33 mm 1: 3,5, Vintage 90.léta. foťák jako sběratelský předmět v provozuschopném stavu v černé barvě. Automatická expozice, vestavěný blesk, vestavěný měřič světla, vkopírování data, elektrický pohon, lomografická kamera, redukce červených očí. Kožené originální pouzdro a řemínek. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 3 500,- Kč
Plzeňský kraj
Ruský dálkoměrný foťák jako sběratelský předmět v provozuschopném stavu vyrobený v roce 1967. Stav zachování tohoto aparátu je dobrý, optika je čistá a bez škrábanců, závěrka je přesná ve všech časech, dálkoměrné ostření je seřízené; samospoušť i synchronizace blesku fungují. Přístroj je vybaven závěrkou s širokým rozsahem expozičních časů a režimem B pro dlouhotrvající expozice. Natahuje se rychlonatahovací páčkou. Kožené originální pouzdro, řemínek, krytka objektivu. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 890,- Kč
Plzeňský kraj
Ruský retro fotoaparát, vyráběný v letech 1965 až 1981. Celokovové tělo přístroje je těžké pro neodlehčenou ocel. Je v mimořádně vynikajícím stavu s mimořádnou a čistou optikou, s plynulým chodem mechanických částí ikdyž bez koženého pouzdra. Dědictví ve velmi slušném stavu, pro sběratele nebo nadšence. Vzhledem ke stáří prodávám bez záruky.
cena: 1 900,- Kč
Plzeňský kraj
Vyráběn od roku 1971 do 1976 na Taiwanu. Jedná se o levnější verzi o něco slavnějšího a pokročilejšího dálkoměru QL 17. Přístroj 40 mm objektivem Canon f 2.8 (5 čoček ve 4 vybavenosti) s listovou, programem plně řízenou závěrkou Copal s rychlostí expozice od 1/30 do 1/600 s. Na objektivu je nad čočkou umístěn CdS senzor pro elektronické měření expozice pro film od 25 do 400 ASA. Kožené originální pouzdro dědictví ve velmi slušném stavu, pro sběratele nebo nadšence. Vzhledem ke stáří prodávám bez záruky.
cena: 2 900,- Kč
Plzeňský kraj
Sběratelská rarita No 175763 ERNST LEITZ WETZLAR 1939. Objektiv Leitz Elmar sumar f=5cm, 1:2, clony 3,5 - 18. Závěrka funguje, natahování je funkční, clona funguje - jde lehce a je suchá, ostření jde zlehka, optika bez poškození, dálkoměr funguje bezvadně, hledáček je čistý, zavírání funkční bez problémů, kožené originální pouzdro dědictví sběratele ve velmi slušném stavu, vzhledem ke stáří prodávám bez záruky.
cena: 13 900,- Kč
Plzeňský kraj