loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Galanterie

Inzeráty 1 až 9 z 9
Nabízím starší manžetové knoflíčky. Uvedená cena je za každý pár. Výběr dle obrázku. Více nákupů z mé nabídky za jedno poštovné.
cena: 135,- Kč
Plzeňský kraj
Doplněk, který Vám pomůže udržet Vaši kravatu celý den na správném místě - s kravatovou sponou budete vypadat stále dokonale. Vybírat můžete ze 2 různých provedení dle obrázku. Uvedená cena je za každý kus. Více nákupů z mé nabídky za jedno poštovné.
cena: 190,- Kč
Plzeňský kraj
FOOTJOY WeatherSof nová pánská na levou ruku vel. L. Kromě syntetiky je na dlaň a palec použitá měkká Cabretta kůže a vršek rukavice je kombinovaný prodyšnou síťovinou. Zaručuje tím příjemný pocit a všechny požadavky při hře.
cena: 250,- Kč
Plzeňský kraj
Nový elegantní kožený opasek ve světle hnědé zdobené barvě. Spona je velká 5,5 x 4,5 cm, šířka opasku je 3,5 cm a délka 120 cm. Speciálně upravený rub pásku zaručuje, že nedojde k zabarvení oděvu. Pásek je možné libovolně zkrátit.
cena: 450,- Kč
Plzeňský kraj
Zánovní luxus kravaty do obleku prodám i jednotlivě. Prezentuji zde ještě i jiné vzory v neméně dobré kvalitě. Cena dohodou. Množstevní sleva a jedno poštovné.
cena: 1,- Kč
Plzeňský kraj
RAGMAN - slabý svetřík v barvě vínové, u krku do V. Délka 73, prsa 125, pas 120, spodní délka rukávu 50 cm, zakončení pružnou manžetou. 100 % merino wool. Stav nového bez jediné vady.
cena: 190,- Kč
Plzeňský kraj
Slušivé luxus kravaty do obleku prodám i jednotlivě. Prezentuji zde ještě i jiné vzory v neméně dobré kvalitě. Množstevní sleva a jedno poštovné. Dohodou.
cena: 1,- Kč
Plzeňský kraj
Slušivé luxus kravaty do obleku prodám i jednotlivě. Prezentuji zde ještě i jiné vzory v neméně dobré kvalitě. Množstevní sleva a jedno poštovné. Dohodou
cena: 1,- Kč
Plzeňský kraj
Opasek s jednoduchou sponou Uraim šedé barvy. Jednoduché zapínání s libovolným nastavením potřebné délky. Opasek je široký 4 cm a dlouhý 120 cm.
cena: 65,- Kč
Plzeňský kraj