loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Kabelky, tašky, košíky

Inzeráty 1 až 4 z 4
Krásná dámská kabelka, která je postarší, ale svým elegantním tvarem, velmi kvalitním zpracováním zaujme. Kabelka má tři příhrádky a je uzavíratelná zipem. Vyrobena je ze žluté koženky s rozměry 30 x 20 cm.
cena: 190,- Kč
Plzeňský kraj
Pánská kožená aktovka v černé barvě na klasické aktovkové zapínání uzamykatelné klíčkem, který ovšem chybí. Uvnitř je aktovka členěna na 3 hlavní oddíly. Pod klopnou jsou dvě kapsy na zip. V prvním oddílu naleznete 3 úchyty na psací potřeby, 2 přihrádky na vizitky a 1 na kalkulačku. Z venku má aktovka jednu kapsu na kódový zámek. Do aktovky pohodlně umístíte dokumenty formátu A4. Kvalitní kožené zpracování, bezpečné zavírání, přehledně uspořádaný interiér. Rozměr 42 x 30 x 20 cm. Váha 1,2 kg, délka ucha 15 cm. Mírně ošoupané rohy, které zakryje černý fix či barva na kůži. Pořizovací cena téměř 8 tis. Kč. Kupující získá k aktovce cenný dárek.
cena: 1 990,- Kč
Plzeňský kraj
Zánovní uzavíratelná na zip s dvoukroužkovým mechanismem, 3 zásuvné kapsy na dokumenty formátu A4, 4 otevřené kapsy na vizitky a jiné prezentace, uzavřená kapsa na kalkulátor, poutko na psací potřebu. Barva černá, rozměry 36 x 27 x 4 cm.
cena: 339,- Kč
Plzeňský kraj
Pánská kožená aktovka v černé barvě na klasické aktovkové zapínání uzamykatelné klíčkem, který ovšem chybí. Uvnitř je aktovka členěna na 3 hlavní oddíly. Pod klopnou jsou dvě kapsy na zip. V prvním oddílu naleznete 3 úchyty na psací potřeby, 2 přihrádky na vizitky a 1 na kalkulačku. Z venku má aktovka jednu kapsu na kódový zámek. Do aktovky pohodlně umístíte dokumenty formátu A4. Kvalitní kožené zpracování, bezpečné zavírání, přehledně uspořádaný interiér. Rozměr 42 x 30 x 20 cm. Váha 1,2 kg, délka ucha 15 cm. Mírně ošoupané rohy, které zakryje černý fix či barva na kůži. Pořizovací cena téměř 8 tis. Kč.
cena: 2 490,- Kč
Plzeňský kraj