loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Kočky

Inzerce koček, bazar se zvířaty. Prodáváte nebo poptáváte kočky a koťátka? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce koček zdarma.

Inzeráty 1 až 3 z 3
Moc ráda bych koupila kotě Ragdoll s PP nebo bez PP za nabídky budu moc ráda. Cítím se strašně sama chybí mi nějaký malý zvířátko, abych se měla o koho starat.Nedávno jsem pochovala kocourka bylo mu už 10 let tak se mi moc stýská. Děti mě už nepotřebuji, tak se cítím moc sama.Dostala jsem už nějaké nabídky ale bohužel dost často se jednalo o podvodníky. Snad se najde někdo poctivý.
cena: 8 000,- Kč
Mladá Boleslav
Moc ráda bych koupila kotě Ragdoll s PP nebo bez PP nebo Birmu a nebo mainskou mývalí s PP a na pohlaví nezáleží.Zn. za nabídky budu moc ráda. Cítím se strašně sama chybí mi nějaký malý zvířátko, abych se měla o koho starat. Děti mě už nepotřebuji, tak se cítím moc sama.Dostala jsem už nějaké nabídky ale bohužel dost často se jednalo o podvodníky. Snad se najde někdo poctivý.
cena: 12 000,- Kč
Mladá Boleslav
Chovatelská stanice SILVER VELVET nabízí britská koťata s průkazem původu z kvalitního testovaného chovu. Více o nás na našem webu. Cena dohodou.
cena: 0,- Kč
Jindřichův Hradec