loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Nádobí

Inzerce, bazarové nabídky a potávky nádobí.

Kupte si nebo naopak nabídněte  k prodeji jakékoli nádobí. Hrky, skleničky, příbory, podnosy..

Inzeráty 1 až 8 z 8
Pět mimořádných duhově keramických hrnků se symboly květin zlatavou lemovány. Výška 10 cm, průměr 8,5 cm. Prodám i jednotlivě k dekoraci, uvedená cena je za 1ks. Všechny se slevou 10%. Spolehlivě je mohu poslat i balíkovnou.
cena: 90,- Kč
Plzeňský kraj
Sada šesti nádherných skleniček na víno, broušené sklo dosud nepoužívané. Výška 12,5 cm, horní průměr 9 cm. Spolehlivě je mohu poslat i balíkovnou.
cena: 690,- Kč
Plzeňský kraj
Sada pěti mělkých skleniček na sekt i jiná vína, leptané sklo vinných hroznů. Výška 10,5 cm, horní průměr 10 cm. Spolehlivě je mohu poslat i balíkovnou.
cena: 490,- Kč
Plzeňský kraj
Šest těžkých skleněných pohárů s logem a korunou likérky Daněk. Zesílené těžké dno, na whisky aj. Výška sklenice 9 cm, průměr 8 cm. Nádhera.
cena: 900,- Kč
Plzeňský kraj
Keramický hnědý hrnek, průměr 120 mm, výška 100 mm.
cena: 149,- Kč
Plzeňský kraj
Láhev z českého olovnatého křišťálového skla. Krásný dárek pro milovníky skla. Výška s uzávěrem 25 cm, základna 9 x 9 cm. Česká kvalita.
cena: 490,- Kč
Plzeňský kraj
BERNADOTTE - mísa s otvorem na víku pro naběračku o objemu 2500 ml. Vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu s vysokým leskem. Barva bílá se zlatým dekorem. Uplatnění najde i při podávání různých salátů a jiných pochutin. Je bez jediné vady.
cena: 1 100,- Kč
Plzeňský kraj
Tmavě hnědá glazura oboustranně, průměr cca 16 cm, výška cca 8 cm. Výborný stav, krásné i jako dekorace bytu či rekreačního objektu.
cena: 149,- Kč
Plzeňský kraj