loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Ostatní jinde nezařazené

Inzerce pro co není rubrika..

Inzeráty 1 až 12 z 22
Kvalitní kovový rám české výroby. Jemná kontura rámu pro moderní rámování. Závěsy jsou variabilní, rám se dá zavěsit na výšku i na šířku. Rám obsahuje kvalitní antireflexní plexisklo tl. 1,6 mm. K dispozici jsou 2 ks, nebo jiné barvy.
cena: 249,- Kč
Plzeňský kraj
dobrý den, prosím vás, byl by někdo ochotný nabídnout jakoukoliv nemovitost k ručení úvěru, múže být i v exekuci, případně zadlužena hypotékou atd.. můžeme: a) nabídnout provizi 5-10% z hodnoty nemovitosti. /nutno řešit individuálně/, +pojištění rizik. b) nabídnout budoucí akcionář. podíl na připravovaném investič. fondu. (velikost podílu je daná výší vkladu vzhledem k ostatním akcionářům). 90% aktiv bude pocházet ze zahr. invest. bank. (Kontrolu nad činností bude mít Výbor, zvolený z řad podílníků- kteří si jej sami zvolí.).
cena: 0,- Kč
Zlín
od 5000 do 3000000 Kč Pro mnohé žadatele k vysvětlení pojmu. Prezentujeme vybrané společnosti poskytující finanční poradenství a služby klientům z řad fyzických osob, podnikatelů a osob právnických. Každý z potenciálních klientů si následně volí sám vybranou společnost na našem webu a z přímého vstupu řeší možné zajištění financování, které reflektuje jeho potřeby s ohledem k situaci a společností nabízeného veškerého servisu s tím souvisejícího. Více na našich webových stránkách.
cena: 1,- Kč
Plzeňský kraj
AFFILIATE - přehledně k nejlevnějšímu nákupu vámi poptávaného. V prezentaci jsou mimo jiné třeba pneumatiky, elektronika, hračky pro dospělé, sportovní potřeby, ale i finanční produkty, kosmetika a další. Možnost nakupování, nebo spolupráce z pohodlí domova se každopádně vyplatí.
cena: 1,- Kč
Plzeňský kraj
Mnohdy nevěřícně i dospělí si rádi hrají. Možná právě vy byste si rádi nějakou takovou hračku pořídili. Uvidíte a zejména následně ucítíte. Hrajte si a zjišťujte, co se líbí vašemu tělu i protějšku. Až si doma svou nově zakoupenou hračku rozbalíte a použijete, dostaví se vzrušení, nadšení a euforie. Nabídka hraček pro dospělé je nepřeberná a rád vám nezávazně pošlu celou. Napište si o jejich plný klobouk.
cena: 1,- Kč
Plzeňský kraj
Nedovolte exekutorovi prodat Vaši nemovitost za zlomek její hodnoty. Vaši situaci vyřešíme.
cena: 1 000 000,- Kč
Prostějov
Začněte znovu a lépe. Vyřešíme Vaše zadlužení i hrozící ztrátu domova.
cena: 1 000 000,- Kč
Prostějov
Začněte znovu a lépe. Vyřešíme Vaše zadlužení i hrozící ztrátu domova.
cena: 1 000 000,- Kč
Prostějov
Výkup nemovitostí s nájemní smlouvou na pět let. Vyplatíme Vám veškeré dluhy. V nemovitosti můžete nadále bydlet. Neváhejte nás kontaktovat.
cena: 1 000 000,- Kč
Získejte peníze bez zbytečného čekání a řešení komplikovaných situací.
cena: 1 000 000,- Kč
Keramický na syndrom vyhoření průměr 10 cm. Lucia z roku 2007.
cena: 770,- Kč
Plzeňský kraj
Nová kožená v kombinaci látky na dokumenty formátu A4. Uzavíratelná na zip, čtyřkroužkový mechanismus, 3x otevřené zásuvné kapsy na dokumenty formátu A4,1 zásuvná kapsa na zip, kapsa na tablet, přihrádka na vizitky, 2 poutka na psací potřeby. Je vybavena kalkulátorem a linkovaným blokem A4. Barva černá, rozměry 37 x 28 x 4 cm.
cena: 490,- Kč
Plzeňský kraj
|<12>|