loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Ostatní jinde nezařazené

Inzerce pro co není rubrika..

Inzeráty 1 až 9 z 9
AppUmbrella - spojujeme lidi. Lidi kteří chtějí, kromě denního využívání světa internetu a aplikací, na tomto prostředí i PROFITOVAT. Chcete přidat a být součástí tohoto celosvětového byznysu budoucnosti s obrovským potenciálem??? Stačí, když si zkopírujete tento odkaz - appumbrella.online/cz/registrace?CID=bcaezzzzky. Můžete se nejenom zaregistrovat, ale najdete tam taky všechny důležité a potřebné informace o možnosti pasivního příjmu, zhodnocení financí i práce z domova. A pro schopné a pracovité lidičky přidám ještě pár odkazů na další zajímavé projekty: 1. - finework.cz - naše poradenská firma - práce pro finanční poradce, manažery, tipaře. 2. - zlatarezerva.cz - investice do drahých kovů - práce obchodního zástupce. 3. - avian.cz - reality, investice - práce - brigáda obchodního zástupce . 4. - 1url.cz/iMgC4 - celosvětový online byznys budoucnosti - příležitost pro každého . 5. - (tento odkaz vám pošlu až na požádání) - úspora a výdělek v jednom. Žádné investice - šance pro úplně všechny..! 6. - 1url.cz/3zejB - investice a výdělek v zábavním a herním průmyslu. 7. - uplibra.io?refer=621068 - vydělejte si Libracoiny od Facebooku. Bez investic. - Hloupý, kdo nebere... Můj email - doktor.vrba.lubos@seznam.cz
cena: 77 777,- Kč
Šumperk
Dva zedníci nabízí své služby -kompletní i částečné rekonstrukce -hrubé stavby -sádrokartony,obklady a dlažby -novostavby -základové desky -fasády a další. V pripade zájmu nás prosim kontaktujte na emailu: Zednicke-prace-super@centrum.cz ,
cena: 0,- Kč
Znojmo
Nabízím nebankovní půjčky pro zaměstance, ženy na MD, podnikatele. Volejte nebo pište na tel.: 739 231 596. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost Profi Credit Czech a.s. má oprávnění k uzavíraní smluv o úvěru.
cena: 0,- Kč
Nádherný den všem hodným, schopným, šikovným, pracovitým a férovým lidem!!! Nabízím vám své služby a taky účast v projektech, ve kterých působím. Byznysu a podnikání se intenzivně a úspěšné věnuji od roku 1989… V současnosti jsem zaměstnaný jako manažer česko – americké společnosti ZLATÁ REZERVA, která má vysoké obraty a patří do horních 10 % českých firem. Působím i v její mateřské společnosti FINE WORK a taky v ambiciózní firmě AVIAN. Okrajově taky pomáhám kamarádům z úspěšných projektů DIAMANTOVÁ JISTOTA (odkaz pro info - 1url.cz/iMgC4), ONLINE PŘÍJEM a UPLibra - Libracoiny zdarma (odkaz pro registraci - uplibra.io?refer=142053). Ve všech těchto firmách a projektech mám pod sebou dohromady už více jak 300 parťáků, kteří mi věří a dostávají mojí pomoc a podporu. Od všech těchto společností a projektů mám pověření získávat klienty, investory i spolupracovníky. Pokud máte zájem o spolupráci, velmi zajímavé výdělky a slibnou kariéru, napište mi nebo zavolejte. Email – phdr.vrba.lubos@seznam.cz. Mobil – 730552050. Těším se na spolupráci a na nové, spolehlivé parťáky!
cena: 151 515,- Kč
Praha
My máme půjčku pro každého! Za zprostředkování půjčky nám nic neplatíte, využití našeho agregátoru půjček je pro vás zcela zdarma. Peníze můžete použít na cokoli, třeba na refinancování vašich nevýhodných půjček. Nabízíme půjčky pro fyzické osoby i OSVČ, bez ručení a bez ručitele, vše vyřídíte on-line a za pár minut. Platí pro celou Českou republiku. Půjčíme i se záznamem v registrech.
cena: 0,- Kč
Praha
Pryč jsou ty časy, kdy jsme dělali byznys tak, že jsme přes celou republiku cestovali celý den na osobní schůzky... Současnost i budoucnost patří online byznysu. Přizpůsobit se musíme i my - padesátníci... Já to taky dělám. A úspěšně! Vedle svého hlavnho zaměstnání jsem se zapojil do dvou velmi moderních výdělečných činností. A denně koukám, kam se svět byznysu posouvá! Chci vám všem doporučit dva projekty, které mně zaujali úplně nejvíc. Jde o časově nenáročnou, hodně výdělečnou činnost, kterou vedle zaměstnání, podnikání, studiu či rodičovské dovolené zvládne úplně každý!!! ODKAZ NA VELMI ZAJÍMAVÝ PROJEKT ČÍSLO 1: 1url.cz/iMgC4 ODKAZ NA VELMI ZAJÍMAVÝ PROJEKT ČÍSLO 2: ( tento odkaz vám pošlu jenom v případě vašeho doopravdy vážného zájmu ) Další možnosti velmi zajímavé spolupráce - Fine Work ( finework.cz ), Avian ( avian.cz ), Facebook + Calibra - Libracoiny zdarma - ( uplibra.io?refer=142053 ) a Zlatá rezerva ( zlatarezerva.cz ) Email - phdr.lubos.vrba@seznam.cz. Držím vám palce při rozhodování. Hlavně to zas neprováhejte!!!
cena: 112 233,- Kč
Jindřichův Hradec
Provádím rizikové kácení stromů, ošetření a ořezy stromu z vrchu, údržba ovocných stromů, sečení travin, křovin, omladků, údržba zeleně, velkých ploch i houževnatého porostu.V případě větších zakázek spolupracuji se specialisty, máme dlouholeté zkušenosti, dojíždíme i na větší vzdálenosti, seceni@post.cz, 604792455
cena: 0,- Kč
Vsetín
Velkoobchod a maloobchod s domácími chemikáliemi sestávajícími ze skutečně nejlepšího sortimentu z následujících kategorií zboží. Schválené mycí a čisticí prostředky do kuchyně a koupelny. Zboží pro domácnost ve velkém, levně od jednoduchých rukavic HB po odpadkové koše, koše nebo koše, košťata Chiy s dřevěnými řízky a domácí koště, plastové mopy s tryskami, latexové gumové rukavice, lopaty, sekery na led, odstraňování sněhu, olověná těsnění, lepenkové krabice, balicí páska, celofánová přilnavá fólie, škrabky a kartáče na čištění, toaletní potřeby, písty a lopatka na prach, železné houby, mycí houby, domácí hadry s mikrovlákny, hadry, gáza na roli, zásobníky, mokré ubrousky ki a papírové ručníky do kuchyně nebo toaletní papír.
cena: 1 000,- Kč
Praha
Internetový obchod OfficeTrade nabízí ke koupi nebo objednání všech kancelářských potřeb online. Kancelářské potřeby a doplňky za nízkou cenu se zárukou kvality. Certifikované kancelářské příslušenství a nejrůznější moderní řešení od drahých až po levné protějšky. Bezhotovostní a hotovostní platební systém pro nákupy pro fyzické nebo právnické osoby s poskytnutím úplného balíčku dokumentů. Výběrová řízení na vládních zakázkách Republiky Kazachstán a vytváření zajímavých obchodních nabídek. Populární kancelářské potřeby a papírnictví, jako je papír formátu A4 pod značkou SvetoCopy nebo Snegurochka, složky pro 5 a 7 centimetrů, kancelářské sponky, sponky na papír, zesílené děrovačky, sešívačky a sešívačky různých velikostí, psací kuličková a heliová pera, jednoduché tužky a mechanická pera pera, psací soupravy pro manažery a trenéry, organizéry s náplní, kalkulačky libovolné kapacity, gumy, zvýrazňovače, pravítka, permanentní a bílé tabule, účtenky a tepelné štítky, balicí páska vás a transparentní dobytek různých vinutí, poštovní obálky za peníze, drtiče, drtiče, laserové prezentační ukazatele.
cena: 1 000,- Kč
Praha