loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Ostatní sběratelství

Inzeráty 1 až 12 z 15
Plně funkční, nese drobné známky stáří a používání. Krajka a opálové sklo jsou původní. S originálním koženým pouzdrem. Závod "Vibrátor", Leningrad, SSSR. Dědictví pro sběratele nebo nadšence.
cena: 250,- Kč
Plzeňský kraj
Poslední model od roku 1966, zachovává si všechny přednosti předchůdců, ale znovu nabízí možnost samostatného natažení závěrky a multiexpozice. Ze všech Flexaretů se s ním také nejsnáze zaostřuje, jako jediný totiž nabízí Fresnelovu čočku na matnici. S moderními závěrkami Prontor se také nejkratší čas dostává až na dodnes standardní 1/500 s. Výroba byla ukončena roku 1971. Kožené originální pouzdro, řemínek, krytka objektivu. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 3 300,- Kč
Plzeňský kraj
Sovětský dálkoměrný filmový fotoaparát - IB FED5C je aktualizovaný FED-4, pochází z továrny na Ukrajině a kdysi byl dodáván KGB. Akceptuje objektivy Leica se šroubovým uchycením a má klasické rozložení ovládání připomínající fotoaparáty z 50. let. Přísluší mu externí měřič světla se selenovými články, látková závěrka s ohniskovou rovinou, jejíž rychlosti lze nastavit pouze při natažení závěrky, volič rychlosti závěrky, který se otáčí při stisknutí spouště. Chybí druhá polovina koženého pouzdra. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 990,- Kč
Plzeňský kraj
Chinon Auto GL motorizovaný 35mm filmový fotoaparát s objektivem Chinon F-35mm DX. Vestavěný blesk, vestavěný kryt objektivu, typ zaměření auto, vyžaduje klasickou 2x AA baterii. (prodávám bez baterie). Fotoaparát má poutko na zápěstí. Pěkný a čistý byl pouze odzkoušen pro rozšíření sbírky. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 1 190,- Kč
Plzeňský kraj
Legendární Asahi Pentax K1000 vyroben v Číně splňuje všechny nepodstatné funkce a pracuje v plně odměřeném (M) manuálním expozičním režimu, s rychlostmi závěrky, které jsou všechny mechanické (jedna baterie A76 napájí pouze obvody měření světla, snímky lze přesto pořizovat při všech rychlostech závěrky, pokud je baterie vybitá). Je to také velmi odolný fotoaparát s vynikající spolehlivostí, který si poradí s nárazy a zneužitím, aniž by zakolísal. Díky své jednoduchosti, kvalitě provedení a spolehlivosti se od svého uvedení stal volbou tradičních fotografů. Součástí nabídky je pouze polovina koženého originálního pouzdra a řemínek. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 3 900,- Kč
Plzeňský kraj
Kompaktní a snadno ovladatelný fotoaparát má objektiv s pevným ohniskem. Vestavěný blesk se vyznačuje jasným hledáčkem a umožňuje fotografování ve dne i v noci a pořizuje jasné fotografie s dobrým podáním barev. Čirá čočka bez prachu, mlhy nebo plísní, vestavěný blesk, automatické ostření a expozice, automatický posun a převíjení filmu, 2x AA baterie (nejsou součástí). Mechanicky plně funkční, byl jen odzkoušen do sbírky sběratele.
cena: 700,- Kč
Plzeňský kraj
Zánovní digitální fotoaparát CAMEDIA C-5060 WIDE ZOOM s rozlišením 5,1 milionů pixelů má startovací dobu necelé 3 sekundy a zpoždění spouště jen 0,4 s. (při širokoúhlém objektivu a zaostřovací vzdálenosti od 80 cm do nekonečna). Množství režimů a manuálně nastavitelných funkcí vám umožní zvládnout téměř jakékoli fotografické situace. Mezi jeho nejvýznamnější přednosti patří nadprůměrná rychlost (doba mezi stisknutím spouště a samotnou expozicí) a také univerzální objektiv s rozsahem 27-110 mm (ekvivalent ke kinofilmu). Přístroj je vybaven optickým hledáčkem s reálným obrazem, častěji využijete LCD obrazovku velikosti 4,5 cm se 130 kpx. Tu je možné téměř libovolně naklápět a otáčet, takže se při pohledech z žabí perspektivy či focení nad hlavou nemusíte pouštět do žádných akrobatických kousků. Můžete také natočit LCD dovnitř fotoaparátu, což se hodí zejména při přepravě. Displej je poměrně kontrastní. (Nemohu najít nabíječku zohledněno v ceně). Dědictví ve velmi slušném stavu.
cena: 8 900,- Kč
Plzeňský kraj
Sběratelský předmět v provozuschopném stavu. Stav zachování tohoto aparátu je dobrý, pouze malé známky opotřebení, optika je čistá a bez škrábanců, matnice zaostření je v dobrém stavu a poskytuje jasný obraz, expozice a clona jde snadno. Jde o nejspolehlivější Flexaretu, žádné přepínače, vylepšený objektiv Belar, hledaček čistý. Součástí nabídky je kožené originální pouzdro a řemínek. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 3 200,- Kč
Plzeňský kraj
Ruský plastový Agat je jednou z těch těžko sehnatelných specialit. Je to jeden z nejmenších fotoaparátů ve své kategorii, s dobrým světelným objektivem, jednoduchým ovládáním a konstrukcí přizpůsobenou co největší kompaktnosti aparátu. Jeho nejdelší rozměr tak nepřesahuje 10 cm. Navíc se jedná o half-framový přístroj, takže na jednu cívku filmu vyfotografujete dvojnásobek záběrů oproti standardnímu kinofilmovému přístroji. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 950,- Kč
Plzeňský kraj
Bezmála sto stran v červených tvrdých deskách se zlatým nápisem Kronika a pionýrským znakem bývalého režimu jako dědictví vášnivého fotografa a sběratele fotoaparátu. Obsáhlý dokument zachycující nejrůznější poznatky, fotky a články k celé řadě tehdejších fotoaparátů a prezentací kolem nich. Kouzlo starých přístrojů, řada Čsf testů, almanachy sběratelů, mnoho fotografií a článků nejen v jazyce českém. V kronice zbývá ještě pětadvacet volných listů (A4) v silnějším než běžném papíře. Prezentace se netýká soukromých dat ani fotek autora, ale zcela jen v kostce výše zmiňovaného a může tak kupující navázat na zájmovou činnost. Nabízené dědictví je ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence. V souvislosti s kronikou je rovněž v mé inzerci prodávána řada historických fotoaparatů a jiného souvisejícího z rozsáhlé sbírky.
cena: 3 000,- Kč
Plzeňský kraj
F automat VI - sběratelský předmět v provozuschopném stavu vyrobený v roce 1967. Stav zachování tohoto aparátu je dobrý, pouze malé známky opotřebení, Optika je čistá a bez škrábanců, matnice zaostření je v dobrém stavu a poskytuje jasný obraz, expozice a clona jde snadno. Čočka hledáčku 3/80 Anastigmat, objektiv Meopta Belar 3,5 / 80 Belar, ostření 1 m až nekonečno, závěrka Metax 1 s - 1/400 s, kožené originální pouzdro, řemínek, krytka objektivu. Dědictví ve velmi slušném stavu pro sběratele nebo nadšence.
cena: 4 500,- Kč
Plzeňský kraj
Umělecké dílo v podobě okřídlené ženy. Délka 380 mm, materiál kov, váha 1350 g. Jedinečný kousek.
cena: 1 490,- Kč
Plzeňský kraj
|<12>|