loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:

Práce pro zdravotně postižené

Inzeráty 1 až 4 z 4
Nabízíme práci pro invalidy nebo OZZ v centru Brna. Co by bylo Vaší náplní práce? - pohyb po obchodní pasáži, obchůzková činnost cca 20 minut - dohled nad bezpečností - jen denní směny 6:30-22:00 cca 3x do týdne (PO-NE) - pracoviště: Brno - Královo Pole Nabízíme: - práci na HPP - příspěvek na dopravu - levnější volání a sms i pro členy rodiny - možnost volby směn Požadujeme: - čistý trestní rejstřík - chuť pracovat - fyzickou zdatnost V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit na Vaše reakce!
cena: 0,- Kč
Brno-město
Hledáme pracovníka nákladové vrátnice. Nabízíme příjemnou práci, zázemí stabilní společnosti, možnost získat praxi v oboru a zajištění získání certifikátu strážného. Co Vás čeká? - zajištění vjezdového režimu, sledování kamer, zvedání závory, klíčový a informační servis - při nočních směnách pochůzková činnost 3x za noc cca 40 minut - denní a noční směny (12 hodin) PO-NE, převážně preferujeme zájem o noční směny - pracoviště: Brněnské Ivanovice Nabízíme: - spolupráci na HPP, pravidelnou mzdu - nástup možný ihned - levnější volání, internet i pro členy rodiny - v případě dojíždění příspěvek na dopravu - možnost volby směn - výstrojní uniformu Požadujeme: - čistý trestní rejstřík - zdravotní způsobilost -chuť pracovat v zajímavém oboru Budeme se těšit.
Brno-město
Přidáno právě teď Noční vrátný - Brno Vídeňská ul.(97Kč/hod.+příplatky) Plat neuveden Firma: AVES PLUS, spol. s r.o. (zaměstnavatel) Místo pracoviště: Vídeňská 870/89b, Brno - Štýřice Ukázat mapu Pracovní poměr: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou) Vzdělání: základní Benefity: příspěvek na dopravu, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna Vhodné i pro: OZP s docházením do firmy (ostatní) Zařazení: vrátný, ostraha a bezpečnost Co říká AVES PLUS, spol. s r.o. o pozici Co Vás čeká: Pozice je určená pro invalidní důchodce nebo OZZ Vrátnická a kontrolní činnost,pochůzky 4x za noc po areálu i budově pouze noční směny 18:00-6:00 cca 3x do týdne 12 hodin Požadujeme: čistý rejstřík trestů příjemné vystupování pečlivost a spolehlivost Nabízíme: Hlavní pracovní poměr Možnost volby SMĚN Zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E Levné volání a SMS + internet v mobilu i pro členy rodiny Příspěvek na dopravu v případě dojíždění
Brno-město
Náplň práce: Práce jen pro invalidní důchodce práce u bezpečnostních rámů,na rampách,administrativa na recepci,rentgeny ranní směny 5:45-14:30 odpolední směny 13:45-22:30, nově i noční směny 22:00-5:45 práce ve firemní uniformě Zajištěná doprava zdarma až do zaměstnání Požadujeme: čistý trestní rejstřík spolehlivost chuť do práce reprezentativní vzhled Nabízíme: mzda 100-105Kč/hod.,fin.bonusy za záchyty až 5000Kč práci na HPP pro invalidy doprava zdarma,dotovaná strava a nápoje levnější volání a sms i pro členy rodiny možnost volby směn Certifikát strážného Vám zajistíme.