loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Řemeslné práce

Inzerce práce zdarma. Kategorie: řemeslné práce.

Inzeráty 1 až 6 z 6
Přijmeme vyučené zedníky, tesaře, elektrikáře na trvalý pracovní poměr, brigádně nebo na živnostenský list. Práce: stavba RD v Rakousku (Vídeň a okolí Grazu), dlouhodobě. Dobré finanční ohodnocení. Tel. 797696968 volat mezi 10:00 až 17:00 hod. Uvedená cena v čistém.
cena: 60 000,- Kč
Blansko
Hledáme pracovníky na dohodu o provedení práce do Kronospanu v Jihlavě. Na směny.
cena: 0,- Kč
Jihlava
Nabízíme levné instaláterské práce Zhotovování,montáž,zkoušení,opravy a rekonstrukce vodovodních,plynových a kanalizačních zařízení (baterii,ventilů,van,dřezů,záchodů,plynových spotřebičů,výměníkových stanic atd.) jsme z Ostravy 703954511
cena: 0,- Kč
Ostrava-město
Přijmeme řemeslné dělníky všech profesí na výpomoc nebo brigády. Požadujeme pečlivost, spolehlivost a zručnost. Zaměstnání pouze na dohodu o provedení práce.Jihlava a okolí.
cena: 0,- Kč
Jihlava
Práce poptávka - žena s praxí hledá práci na pozici zlatník - FASER - fasr - fasování drahých kamenů - klenotník. Vystudovala jsem střední školu s maturitou obor: Rytec kovů. V současné době pracuji ve zlatnictví na pozici FASER. T: 739 789 935
Přijmeme pracovníka na úklidové práce administrativy. Místo výkonu práce : Mnichovice, Praha východ. Práce na DPP,ŽL - dle domluvy. Pracovní doba : 2 x týdně cca 2 hod. Mzda : 120/HM/hod.
cena: 0,- Kč