loading
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Servis, služby

Inzeráty 1 až 7 z 7
Přijmeme pracovníka na úklidové práce administrativy. Místo výkonu práce : Ovčáry, okres Kolín. Práce na DPČ,DPP - dle domluvy. Mzda : 10.000/HM.
cena: 0,- Kč
Kolín
pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na úklidové práce pondělí až pátek od 6.oo do 14.oo hodin , nebo dle dohody požadujeme trestní bezúhonnost, pečlivost Nabízíme firemní benefity, zálohy na plat, info na tel. 602515781
cena: 0,- Kč
Brno-venkov
Přijmeme pracovníka na úklidové práce administrativy. Místo výkonu práce : Chotětov, okres Mladá Boleslav. Práce na DPP za mzdu : 10.000/HM.
cena: 0,- Kč
Mladá Boleslav
Přijmeme pracovníka na úklidové práce haly s mycím strojem + ruční úklid. Místo výkonu práce : Brandýs nad Labem. Pracovní doba : PO-PÁ, 5,5 hod/denně. Mzda : 13.500/HM. Práce na DPP,HPP...
cena: 0,- Kč
Praha-východ
Hledáš způsob jak si rychle a snadno vydělat? Chceš v této době žít nadstandartně, koupit si vše, co by jsi ráda? U nás si vyděláš dost na to, aby jsi si mohla pořídit například hezkou dovolenou, auto, byt, značkové věci a v klidu zajistit rodinu. U nás máš možnost si vydělat každý den až 15 000 Kč a ubytování je u nás samožřejmostí :) Toto je tvoje víc jak reálná možnost, jak si vše splnit. Neboj se mi napsat, to tě nic nestojí. Jestli tě naše nabídka zaujala , tak pošli svoji aktuální fotografii buď na email,whatsapp nebo viber a já ti obratem napíšu bližší informace .
cena: 70 000,- Kč
Ostrava-město
Přijmeme pracovníka na úklidové práce haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Nymburk. Práce na HPP. Pracovní doba : PO-PÁ, 7 hod/denně + sobota 4 hod. Mzda : 17.900+ 3400/soboty /HM.
cena: 0,- Kč
Nymburk
Přijmeme pracovníka úklidu administrativy. Místo výkonu práce : Kozomín. Pracovní doba : PO-PÁ, 5 hod/denně. Práce na DPP. Mzda :10.500/HM.
cena: 0,- Kč
Nymburk