loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Služby, podnikání

Služby - inzerce služeb zdarma. Nabídky a poptávky služeb jako doprava, školky, dětské tábory, finance, opravny, pořádání akcí, stěhování.. Ke každému inzerátu možnost vložení odkazu na Vaší webou prezentaci zdarma.

Inzeráty 1 až 12 z 184
35.000.-Kč až 2.500.000.-Kč Bez náhledu do registru soukromý investor. Jako jediný v celé České republice jsme schopni vám nabídnout okamžité řešení vaší finanční situace za velmi výhodných a jedinečných podmínek. Finance jsou pro vás připravené a okamžitě vyplacené podpisem smlouvy. Řešíte půjčku, konsolidaci, exekuci, bydleni, podnikání nebo jste jen nevyšli s penězi. Z pohodlí vašeho domova si můžete telefonicky domluvit termín schůzky na pobočku. Rychlé jednání, vyřízení je samozřejmostí. Nabídka platí pro zaměstnance, důchodce, matky na mateřské, podnikatele i začínající, brigádníky, studenty, úp.
cena: 0,- Kč
Hlavní město Praha
Dobrý den, investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál
cena: 1,- Kč
Opava
Nechcete nebo nemůžete žádat o finanční pomoc u banky? Máte strach, že díky nynější nepříjemné situaci budete bez příjmu a nebude z čeho splácet? U nás není nic překážkou, dokážeme splátky odložit až na několik měsíců. Neváhejte kontaktovat náš tým TORIGO INVEST COMPANY, s.r.o. Poskytujeme nebankovní půjčky na zástavu nemovitosti. Volejte na tel.: 605877484.
cena: 1,- Kč
Olomouc
Zpětný pronájem nemovitostí vám zachrání střechu nad hlavou! Řešením těchto situací nemusí mít špatný konec! Výkup vám zajistí bydlení v nemovitosti nadále s možností zpětného odkoupení. Z dohodnuté ceny vám nejdříve uhradíme veškeré dluhy (pokud je máte) a zbývající část finančních prostředků vám obratem zašleme. Nemusíte dokládat příjmy, můžete mít záznamy v bankovním a nebankovním registru dlužníků nebo již nařízené exekuce. Bydlení je podobné jako v městském či obecním bytě v pronájmu. Zůstane vám trvalý pobyt + možnost čerpání státního příspěvku. Vše na co jste zvyklí, zůstává. Nadále si hradíte zálohy za služby s užíváním nemovitosti (elektřina, voda, teplo). Bez žádných poplatků předem. Celá ČR. Pro více informací tel: 731 169 000.
cena: 0,- Kč
Plzeň-město
Jsme společnost TORIGO INVEST COMPANY s.r.o. vedena pracovníky se zkušenosti v oboru nebankovního financování úvěrů se zástavou nemovitosti. Klademe důraz na serióznost a férový přístup. Naši předností je rychlost vyřízení a předem stanovené jasné podmínky. Rádi poradíme, pomůžeme. Jsme tu pro Vás po celé ČR. Kontaktujte nás na tel.: 605877484.
cena: 1,- Kč
Olomouc
Nabízíme půjčky bez registrů, poplatků, dokládání příjmů. Půjčky jsou poskytovány krátkodobě, ale i dlouhodobě s možností předčasného vyplácení a to bez sankcí. Máte možnost ručit nemovitostí jako je: rodinný dům, bytová jednotka, podnikatelský objekt, rekreační objekt, hotel, penzion, stavební pozemek. Pro více informací navštivte naše stránky, nebo volejte telefonní číslo 605877484.
cena: 1,- Kč
Olomouc
V momentální situaci spojené s vývojem pandemie koronaviru umožňujeme odklad splátek i nájmů až na 6 měsíců. Poskytujeme úvěry na zástavu nemovitostí, výkupy bytů a rodinných domů. Dále služby konsolidace, vyplácení exekucí, dražeb, nevýhodných zástav, komunikace s exekutorskými a jinými úřady. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 605877484. Nebo navštivte naše webové stránky.
cena: 1,- Kč
Olomouc
Zachráníme Vaši nemovitost. Vyplatíme exekuce, nevhodné zástavy i hrozící dražbu. Veškerý poradenský a právní servis poskytujeme zdarma. Pro širší spektrum nabídky navštivte naše webové stránky. Jsme tu pro Vás po celé ČR. Kontaktujte nás na čísle: 605877484.
cena: 1,- Kč
Brno-město
Vzhledem k současnému vývoji situace spojené s opatřeními vlády ČR Covid19, vás chceme informovat o nově vzniklých dohodách s obchodními partnery. Při realizaci smluv sjednání půjček se zástavou nemovitosti, výkupů nemovitosti, umožňujeme odklad splátek i nájmů až na dobu šest měsíců. Poskytujeme služby konsolidace, vyplácení exekucí, dražeb, nevýhodných zástav, komunikace s exekutorskými a jinými úřady. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 731169000, 605877484. Nebo navštivte naše webové stránky.
cena: 1,- Kč
Olomouc
Společnost TORIGO INVEST COMPANY, s.r.o. poskytuje podnikatelské úvěry nyní s odkladem splátek, až na 6 měsíců. Posoudíme Vaši finanční situaci a navrhneme nejvýhodnější řešení. Poskytujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Zpracování žádosti a vytvoření nabídky je zdarma. Více na 731 169 000. Celá ČR.
cena: 0,- Kč
Společnost TORIGO INVEST COMPANY, s.r.o. Poskytování úvěrů se zástavou nemovitosti. Zabezpečuje i služby konsolidace, vyplácení exekucí, dražeb, nevýhodných zástav, komunikace s exekutorskými a jinými úřady. Rychlé jednání, přehledné smlouvy. Individuální přístup a poradenský servis je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat na Tel. čísle 731 169 000. Celá ČR. Tato nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry.
cena: 1,- Kč
Olomouc
Jsme společnost TORIGO INVEST COMPANY s.r.o. poskytující podnikatelské úvěry na zástavu nemovitosti. Neplatíte žádné poplatky ani zálohy předem. Pro více informací navštivte naše webové stránky, nebo volejte telefonní číslo 731169000, 605877484.
cena: 1,- Kč
Olomouc
|<12345...16>|