loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Šperky, hodinky

Brože, Hodinky, Piercing, Prstýnky, Řetízky, Spony..

Inzeráty 1 až 4 z 4
Luxusní dámské kuličkové pero zn. Mont Blanc - Grace Kelly, nové, nepoužité, v originálním balení. Jako dárek pro podnikatele, managera, právníka,lékaře, atd to je BOMBA. Cena jen 20% z ceny pořizovací.Pro mě moc drahý dárek. Ihned k dodán
cena: 4 990,- Kč
Praha
Podnikatelská pozlacená rarita s uschovaným razítkem. Snadno jej razítkář změní za jiné. Zhotoveno v Rakousku s iniciály (JS) skoro nepoužívané. Ryzost měřena znalcem je 8 Ka, váha 31,17 g, délka 145 mm, barva razítka modrá.
cena: 6 500,- Kč
Plzeňský kraj
Celá vykládaná perličkovým zdobením v délce 40 cm. Luxus k obleku / kostýmu.
cena: 390,- Kč
Plzeňský kraj
Francouzké značky Daniel Hechter - Vyznačují se velmi přesným chodem, protože mají quartzový strojek s analogovým zobrazováním časových údajů, 3 ručičky, z nichž 2 jsou potažené luminiscenční vrstvou, a velmi praktickou datumovku. Díky svým stylovým detailům mírně zešikmený číselník, tři ciferníčky a masivní dekorativní tlačítka připomínají vysoce sofistikované sportovní hodinky. Tento sportovně elegantní model jistě zaujme všechny milovníky krásných předmětů. Koženkový pásek, vnitřní strana z polyuretanu. Nenošené, nevhodný dárek.
cena: 250,- Kč
Plzeňský kraj