loading
Vyberte podkategorii:
Zobrazit:
Kraj:
Řadit dle:
Vyhledat text:


Zvířata

Inzerce zvířat, inzerce psů, koček. Prodáváte nebo poptáváte štěňátka, kočičky, zakrslé králíčky, rybičky, želvy, koně, býky, krytí zvířátek? To vše Vám zprostředkuje naše inzerce zvířat zdarma.

Inzeráty 1 až 9 z 9
Nabízím krásnou vymazlenou 10 týdenní fenečku odchovanou v rodinném prostředí očkovaná 3 odčervená čipovaná Europas oba rodiče k vidění krmení do začátku k odběru ihned.Pouze Vážnému zájemci se stálým kontaktem
cena: 8 000,- Kč
Strakonice
Registrovaná chovatelka ČSCH s registrovaným klubovým chovem "Teddy z cihelny", nabízí kontaktní mláďátka zakrslého králíčka s Teddy genem. Králíčci mají vystavné PP. Jsou tetováni. V nabídce 2 japanovití kluci. A Černý kluk bez PP. Rodiče výstavně kladně posouzeni. Králíčci jsou vhodní jako domácí mazlíčci i na králičí hop. Chovatelský servis samozřejmostí. PP a vzorek granulek dostanete s králíčkem. Odběr již možný. Nezávazná návštěva vítána. Preferuji osobní odběr, ale lze zaslat i speciálním kurýrem.
cena: 500,- Kč
Beroun
Po zrušené rezervaci nabizím krásné 9 týdenní štěňátko fenečku očkovaná odčervená čipovaná Europas odchovanná v rodinném prostředí k odběru ihned kvalitní krmivo do začátku.
cena: 8 000,- Kč
Strakonice
Přijímáme rezervace na štěňata Labradorského retrívra, barva čokoládová, narozena 6.9.2022, s PP, k odběru od 26.10.2022.Otec :Camaro od Písnických rybníků (DKK 0/0,DLK 0/0),matka :Abby od Poslední skály (DKK B, DLK 0/0).Cenu a více informací rádi poskytneme na email :blankakvasnickova@seznam.cz Nebo tel. 606332262
cena: 0,- Kč
Tábor
Velmi hezká,bystrá štěňátka s lesklou srstí,plně kojená. Otec s PP a zajímavými geny.Matka bez PP extra šikovná. Pokud pojedeme k vám,přivezeme ukázat celou rodinku.
cena: 12 000,- Kč
Frýdek-Místek
CHS NO z Milínova nabízí k rezervaci štěńata s PP, 4 holky a 2 klucí po výb.a neg. rodičích,partáci do rodiny i jako kvalitní jedinci do chovu.Matka-HAIDY z Milínova-5JX1/P,neg.výb.ZM,ZVV1,BH-VT,ZPS1,FPr1,otec-YANKEE Hartis Bohemia-5JX1/P,neg.výb.10x vítěz,ZVV1,k odběru v listopadu,budou očkovaná a čipovaná,návštěva vítána.
cena: 15 000,- Kč
Plzeň-jih
Daroval by někdo za poštovné katalogy z výstav psů mezinárodní a národní od roku 1965 do roku 2022 poštovné a balné uhradím.
cena: 0,- Kč
Strakonice
CHS Royal Shadow nabízí skotská klapouchá koťata s PP, zbarvení colorpoint, narozená 3.4.2022, očkovaná a odčervená. Již k odběru.
cena: 25 000,- Kč
Liberec
Max - kříženec dobrmana a německé dogy, výška v kohoutku cca 90 cm, stáří 2,5 roku, pes. Max je krásně narostlý vysoký pes, je to výborný hlídač s hlubokým hlasem, zpočátku potřebuje delší seznámení, po něm bude k novému páníčku přátelský. Max je naočkovaný, načipovaný, byl zvyklý žít v domku se zahradou. Potřebuje důsledné, a zároveň citlivé zacházení. Spolek na ochranu zvířat Polná u Jihlavy, mob. 728 109 117, spolek@kynologiepolna.cz
cena: 0,- Kč
Jihlava