loading

Nápověda


Soukromá a firemní inzerce zdarma Minzerce.cz

 

Minzerce.cz je server, který tvoří bezplatná inzerce - bazar bez nutnosti registrace. Inzeráty jsou přehledně řazeny do kategorií a podskupin. Můžete zcela zdarma vkládat inzeráty do naší databáze, které si budou moci ostatní náštěvníci  prohlížet a odpovídat Vám telefonicky, emailem, SMSkou přes Skype či Facebook. Záleží pouze na Vás, který z kontaktu uvedete. Můžete všechny. Další možností ke zvidiltelnění Vaší nabídky / poptávky je sdílení na již zmiňovanou sociální sít Facebook, nebo vložení url Vaší internetové prezentace www., pokud ji vlastníte.


Mimo inzertní sekce nabízíme možnost zápisu do firemního katalogu, který funguje na podobném principu a je zaměřen na podporu podnikání. Jednoduché vložení popisu čím se zabýváte, loga, fotografií a kontakních údajů včetně odkazu Vaší webové prezentace.


Vybrané kategorie nabízí vyspělejší možnost rozšířeného hledání, díky kterému lze vyfiltrovat jen ten inzerát, který bude nejlépe vyhovovat Vašemu požadavku.

Naší snahou bylo vytvořit klasické, lehce přehledné menu pro snažší orientaci.


Je zakázáno vkládání duplicitních inzerátů. Veškeré duplicitní inzeráty budou vymazány.

 

Registrujte se a posouvejte svoje inzeráty na horní pozice zcela zdarma.

viz jak obnovit inzerát zdarma

 

Podvodné inzeráty / podvodníci O nás


 

 

 

Jak vyhledat inzerát?

 

Registrace a přihlašení?

 

Jak vložit inzerát zdarma?

 

Platnost inzerátu?

 

Počet inzerátů?

 

Počet fotografií?


Jak editovat inzerát?


Jak TOPovat / zvýhodnit inzerát?

 

Jak obnovit inzerát zdarma?

 

Profil uživatele?

 

 

Zapomněl jsem heslo?

 

 

Nemohu najít svůj inzerát?

 

Vysvětlení pojmů

 

Katalog firem

 

Reklama na našich stánkách


Dětský bazar info 

Jak vyhledat inzerát? 

Na hlavní stránce naleznete vyhlédávací políčko. Zde vložíme text který hledáme (fulltextové pole). Jelikož je server Minzerce.cz  rozdělěná do 3 hlavních inzertních kategorií, vybereme tu, ve které chceme inzerát vyhledávat. Na výběr máte  Autoinzerce, Motoinzerce a Inzerce. Dále můžete vybrat kraj, který chcete filtrovat a potvrdíte tlačítko hledat. Pokud je inzerát na stránkách, zobrazí se ve výpisu.


Pokud se nacházíte v určité kategorii např. inzerce / dětský bazar / autosedačky a využijete hledaní umístěné ve filtračním formuláři nad vypisem inzerátu vyhledat text bude se vyhledávat pouze v této kategorii.


Samozřejmě můžete hledání ,,doladit'' seřazením inzerce dle data, ceny a kraje. V auto - moto kategorii jistě využijete vyspělejší rozšířené hledaní dle roku výroby, karoserie, paliva, výkonu a dalších aspektů.

 

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Registrace a přihlašení? 

Na www.minzerce.cz můžete inzerovat bez registrace nebo s registrací. Registrace vám přinese další funkce, se kterými můžete svůj inzerát lépe optimalizovat, například aby se zobrazoval na prvních příčkách. V obou případech je zadání inzerátu otázkou jen několika minut. Vaše nabídka či poptávka se zobrazí okamžitě.


Pokud plánujete inzeráty zadávat pravidelně, doporučujeme se bezplatně zaregistrovat. Registrace je snadná a krátká operace, která Vám v budoucnu usnadní vkládání inzerátu tím, že se automaticky do každého vloží Vaše kontaktní údaje.


Stačí jednorázově vyplnit registrační formulář s kontaktními údaji. Pro zaregistrování je nutné mít aktivní emailovou schránku, na kterou Vám bude odeslána zpráva s odkazem. Kliknutím na tento odkaz  potvrdíte vlastnictví emailové schránky a tím aktivujete Váší registraci. Dále se budete normálně přihlašovat pod zvoleným jménem a heslem.

Přihlášení naleznete v pravé horní polovině stránky.

Výhody registrace zdarma:


editace ceny  
editace fotografií
výpis vložených inzerátů

obnovení inzerce zdarma (posune inzerát na nejvyšší možnou pozici před ostatní inzeráty)

odkaz na všechny další inzeráty. V detailu Vašeho inzerátu je odkaz, který zobrazí ve výpisu všechny Vaše další inzeráty.

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Jak vložit inzerát zdarma?1.) Inzerát můžete vložit přímo ze stránky výpisů inzerce. Na každé stránce (nevztahuje se na detail zobrazení inzerátu) je ikona přidat inzerát do této sekce. Použitím této ikony vložíte inzerát do té kategorie ve které se právě nacházíte. Je důležité mít vybranou i danou podkategorii. Např. listujete inzercí v kategorii počítače v podkategorii Tablety a využijete tuto ikonu přidat inzerát otevře se formulář  pro vložení inzerátu přímo do kategorie Tablety. Tento formulář vyplníte, nahrajete fotografie a vložíte inzerát na stránky.


2.) Další možností vložení inzerátu je použití ikony přidat inzerát zdarma, která se zobrazuje v pravém horním rohu každé stránky. Tato ikona otevře okno pro výběr kategorie a podkategorie. Jelikož je server Minzerce.cz  rozdělěná do 3 hlavních inzertních kategorií, vybereme tu, ve které chceme inzerát vystavit. Na výběr máte  Autoinzerce, Motoinzerce a Inzerce  ( inzerce - vše ostatní mimo auto / moto). Zde jednoduchým způsobem vyberete z rozbalovacího menu kam chcete inzerci umístit.  Následně se otevře formulář pro vložení inzerátu, který vyplníte, nahrajete fotografie a vložíte inzerát na stránky.

 

Vložení inzerátu je zdarma.

Je nutné souhlasit s pravidly inzerce. Jinak se inzerát neuloží a nebude se zobrazovat.


Pokud budete inzerát vkládat jako neregistrovaný uživatel, je nutné ověření čísla mobilního telefonu, který se bude zobrazovat u inzerátu. SMS zprávou Vám přijde kód, který vložíte do ověrovacího formuláře. Ověření je zdarma a slouží proti zneužití telefoního čísla. Nemůže se tak stát, že někdo zadá falešný inzerát s Vaším číslem s úmyslem Vás poškodit.


Obsah inzerátu zadávejte pečlivě a popište danou věc co nejpodrobněji. Budete mít tak mnohem větší šanci Vámi nabízený artikl prodat. To platí i v opačném případě, že zboží poptáváte. Inzerce typu prodám dětskou bundu bez bližšího popisku a udané velikosti nebude nikoho zajímat.

 

Pokud to kategorie umožnuje vyplňte při podání inzerátu rozšiřující informace, tyto informace využívá náš filtrační formulář pro zobrazování nabídek / poptávek.

 

Nebudou-li při vložení inzerátu vyplněné rozšiřující informace nebude na ně vyhledávací formulář brát zřetel a nebude je zobrazovat!


Pokud si nevíte rady jak sepsat inzerát podívejte se na článek - Jak správně sepsat inzerát.

 

Kde hledat ikony pro přidání inzerátu:

 

 

Výběr hlavní kategorie:

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Platnost inzerátu? 

Platnost inzerátu je stanovena na 3 měsíce. Pokud nebude během této doby editován, nebo

obnoven, expiruje a přestane se zobrazovat. O této skutečnosti budete informováni zprávou na

emailovou adresu zadanou při registraci.


Registrovaní uživatelé mohou po přihlášení do svém profilu v sekci expirované inzeráty opět aktivovat jeho 3 měsíční platnost. Nemusíte tedy opět inzerát vypisovat a nahrávat fotografie. U nás se inzeráty registrovaných uživatelů nemažou. Po 90 dnech se přestanou zobrazovat ve výpisech inzerátů pro ostatní uživatele, ale zůstávaji ve Vašem profilu v sekci espirované inzeráty.


Neregistrovaný uživatel nemůže vložený inzerát žádným způsobem editovat ani mazat. Inzerát bude po 3 měsících automaticky přesunut do archivu a přestane zobrazovat.

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Počet inzerátů?


 

Počet vložených inzerátů jedním uživatelem není omezena.

zpět k menu nápovědy

 

 

Počet fotografií k inzerátu?K inzerátu je možné přiložit jednu hlavní fotografii, která bude viditelná již v náhledu inzerátu a neomezený počet dalších rozšiřujících fotografií. Fotografie musí odpovídat nabízenému zboží nebo službě.  

Při nahrávání fotografií nezapomeňte, že na fotografie stažené z internetu se mohou vztahovat autorská práva.

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Jak editovat inzerát? 

Kompletní editace inzerátu se nachazí v profilu registrovaného uživatele / moje inzeráty.

Zde můžete inzerát obnovit, editovat, smazat, nebo topovat.  Po přihlášení se zobrazují u každého Vašeho inzerátu po otevření jeho detailu ikony editace.

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Jak zvýhodnit inzerát?

 


 

Poskytujeme následujicí možnosti zvýhodnění inzerátu:


TOPOVÁNÍ, ZVÝRAZNĚNÍ, UMÍSTĚNÍ DO TOP BOXU, WWW ODKAZ DO VÝPISU


V detailu každého inzerátu je zobrazena ikona TOPOVAT. Kliknutím na tuto ikonku budete přesměrováni na stránku objednávka služeb zvýhodnění. Na této stránce se zobrazují tabulky s výběrem požadované služby zvýhodnění včetně aktuálních cen a délky jejich trvání . Ceny jsou odlišné podle toho, zda platíte formou SMS, nebo bankovním převodem či kartou. Dále jsou zde vyobrazeny náhledy možností zvýhodnění s podrobným popisem služby.


Jednoduše vyberete požadovnou službu zvýhodnění a v případě platby prostřednictvím SMS potvrdíte tlačítkem ZAPLATIT. Pokud si vybere levnější možnost platby kartou / online převodem použijete druhou tabulku. Zde můžete požadované služby objednat najednou. Po výběru zvýhodnění se ihned zobrazuje aktuální součet ceny vybraných služeb. Potvrdíte tlačítkem OBJEDNAT.


 V obou případech budete přesměrování do platební brány na  stránky společnosti GOPAY s.r.o. , která nám technicky zabezpečuje platby. Zde postupujte dle pokynů uvedených na stránce. Budete vyzváni k zadání emailu, na který budou odeslány informace o průběhu platby. Pro případ, že nechcete uvádět Váš email, ponechte v políčku předvyplněný ten náš. objednavka(zavináč)minzerce.cz.Nemusíte se obávat kliknout na tlačítko TOPOVAT.  Otevře se formulář s výběrem nabízených služeb zvýhodnění. K platbě budete vyzváni teprve v případě, že vyberete požadovanou službu zvýhodnění  a následně ji potvrdíte. Dále budete přesměrování ..

 

Náhledy, popis zvýhodněných služeb


 

 

Topnutí inzerátu zvýhodnění 15 dní

Topování posune Váš inzerát na nejvyšší možnou pozici nad běžné nezvýhodněné inzeráty. Zárověn je barevně odlišeno pozadí inzerátu a zobrazuje se u něj ikonka TOP. Inzerát se navíc zobrazí na hlavní straně v boxu  Naposledy topované inzeráty, zde se zobrazuje posledních 10 topovaných inzerátů. Top inzerát zůstane v horní pozici do doby, než bude vložen jiný Top inzerát, který se zařadí před ten Váš. Na stránce se zobrazují nejdříve TOP inzeráty, teprve pod nimi běžná nezvýhodněná inzerce. Tím pádem se stává takový inzerát atraktivnější a uvidí ho mnohem více lidí.


Topovaný inzerát je zvýhodněně zobrazen po dobu 15 dnů. Po uplynutí této doby se inzerát vrátí na svou původní pozici dle datumu vložení.

 


 

__________

 

 

 

 

 

Zvýraznění inzerátu zvýhodnění je trvalé

Inzerát zůstává na stejné pozici, ale je barevně odlišen od běžných inzerátu. Takto zvýrazněného inzerátů si všimne mnohem více lidí.

 

Zvýhodnění inzerátu zvýrazněním je trvalé po celou dobu platnosti inzerátu.

 

 

__________

 

 

 

 

 

 

WWW adresa zvýhodnění je trvalé

Vaše url adresa - klikatelný odkaz se bude zobrazovat nejen v detailu, ale již ve výpisu inzerátů.


Zvýhodnění www adresy do výpisu je trvalé po celou dobu platnosti inzerátu.

 

 

 

__________

 

 

 

 

 

 

Umístění v galerii TOP BOX zvýhodnění 15 dní

Takto zvýhodněný inzerát se navíc mimo klasického výpisu inzerátu zobrazuje / rotuje  v aplikaci galerie - Top box. Galerie je umístěna po levé straně výpisů a detailů inzerátů v dané a nadřazené kategorii. Top box zobrazuje v atraktivním formátu pouze název a fotografii, díky tomuto umístění uvidí inzerát mnohem více uživatelů.

 

Inzerát v  je zobrazen v Top box galerii po dobu 15 dnů. Po uplynutí této doby se inzerát v galerii přestane zobrazovat, V klasickém výpisu inzerce na stránkách zůstává až do konce platnosti inzerátu.

 

 

 

 

__________

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Jak obnovit inzerát?


 

Obnovení inzerátu zdarma je umožněno pouze registrovaným uživatelům.

Po přihlášení se zobrazuje ikona obnovení u každého Vašeho inzerátu po otevření jeho detailu.


Obnovení inzerce zdarma posune inzerát na nejvyšší možnou neplacenou pozici nad ostatní inzeráty - inzerát se zobrazuje i ve výpisu na uvodní stránce tak jako nově vložený inzerát.


 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

 

Profil uživatele?Slouží k editaci kontaktních údajů, nebo změnu hesla. Dále zde naleznete kompletní správu inzerátů.

Zde můžete mazat již neplatné inzeráty, editovat či obnovit platné inzeráty nebo znovu vystavit Vaše již expitované inzeráty. Nemusíte tedy opět inzerát vypisovat a nahrávat fotografie. U nás se inzeráty nemažou. Po 90 dnech se přestanou  zobrazovat ve výpisech inzerátů pro ostatní uživatele, ale zůstávaji ve Vašem profilu v sekci espirované inzeráty.

 

Můj PROFIL


 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Zapomněl jsem heslo? 

Pokud se stane, že zapomenete své heslo, můžete si nechat zaslat nové na email použitý při registraci. Formulář pro zaslaní zapomenutého hesla naleznete v pravé horní polovině stránky.

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Nemohu najít svůj inzerát? 


Inzerát byl vystaven na stránkách a nyní ho nemůžete dohledat?


Inzerát byl na stránkách zobrazen 90 dnů  a expiroval. Registrovaní uživatelé mají možnost svůj expirovaný inzerát znovu aktivovat po přihlášení do svého profilu.


Inzerát byl na stránkách méně než 90 dnů, ale nyní ho nemůžete  dohledat?


Pravděpodobně došlo k porušení podmínek inzerce a inzerát byl smazán adminem. Nejčastější příčina porušení podmínek je vkládaní duplicitní inzerce, vkládání url odkazu přímo do textu inzerátu. Dále pak v kategoriích práce a brigády neuvádění předmětu nabízené práce atd. viz celé podmínky inzerce.


Ihned po vložení do databáze inzerátů ho nemohu dohledat?


Pravděpodobně se jedná o technické problémy na straně poskytovatele internetu, nebo serveru. Náhlý výpadek nebo přetížení. Tuto situaci nemůžeme my ani Vy žádným způsobem ovlivnit.


Další možností je, že hledáte inzerát v jiné kategorii než byl vložen (např. omylem). Můžete se podívat na hlavní stránku, kde se zobrazuje posledních 10 vložených inzerátů, nebo zadejte název inzerátu do políčka vyhledávání.

 

Registrovaným uživatelům se zobrazí všechny vložené inzeráty v profilu uživatele založka moje inzeráty platné inzeráty či expirované inzeráty.

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Vysvětlení pojmů: 

Inzerát zhlédnut  - Počet zhlédnutí inzerátu, počítá virální zhlédnutí detailu po rozkliku.


Obnova inzerce - obnovování inzerce zdarma posune Váš vystavený inzerát na nejvyšší možnou neplacenou pozici nad ostatní inzeráty - ( pouze registrovaní uživatelé) inzerát se zobrazuje i na uvodní stránce tak jako nově vložený inzerát.

Zároveň můžete obnovení inzerátu použít v sekci moje expirované inzeráty pro jeho znovu vystavení na web. Nemusíte tedy opět inzerát vypisovat a nahrávat fotografie. U nás se inzeráty nemažou. Po 90 dnech se přestanou                            zobrazovat ve výpisech inzerátů, ale zůstávaji ve Vašem profilu v sekci espirované inzeráty.


TOPování inzerce - placená služba formou SMS nebo platba kartou (zvýrazní, umístí do galerie, zobrazí odkaz do výpisu,  posune inzerát  na nejvyšší možnou pozici nad ostatní inzeráty.) viz: nápověda Jak topovat inzerát?

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Katalog firemKatalog firem se připravuje..

 

zpět k menu nápovědy

 

 

 

Reklama na našich stánkách:Pokud máte zájem o reklamní banner na Minzerce.cz neváhejte nás kontaktovat.

 

zpět k menu nápovědy

zpět na hlavní stránku

 

 

 

 

Nebyla zde odpověď na Váš dotaz? Napište nám, pokusíme se informace nápovědy doplnit.

 

 


Zadání inzerátu na Minzerce.cz zvládne každý hravě za pár minut.Minzerce.cz inzerce zdarma | katalog firem