loading

O násServer Minzerce.cz poskytuje veřejnosti zdarma možnost online inzerce. Umožňuje vkládání nabídek a naopak poptávajicí mohou tyto nabídky procházet a vyhledávat v nich.


Mimo inzertní sekce nabízíme možnost zápisu do firemního katalogu, který funguje na podobném principu a je zaměřen na podporu podnikání.

více v sekci nápověda

                                                                                                                                                                        

Hledáte vhodný inzertní portál pro umístění své nabídky nebo poptávky? Využijte služeb inzertního serveru www.minzerce.cz, který nabízí prostor pro inzeráty soukromého i firemního charakteru. Váš inzerát na internetu mohou spatřit tisíce lidí. Inzerujte tam, kde se návštěvnost pohybuje ve stovkách potenciálních prodejců a kupujících denně.


Můžete nabízet i poptávat automobily, motocykly, obuv a oblečení, knížky a časopisy, reality, počítače a další elektroniku. Funguje zde inzerce zvířat, kosmetických produktů i technických strojů. Jako firma zde můžete zadat poptávku po nových zaměstnancích a jako soukromá osoba nabídnout práci, kterou ovládáte.


Inzerce umožňuje vkládání inzerátů zcela zdarma a bez registrace. Pokud se zaregistrujete, získáte možnost využití dalších zajímavých služeb a svůj inzerát tak posunete na přední příčky. Inzerce se člení do několika kategorií a podkategorií, ve kterých snadno a rychle vyhledáte vše, co potřebujete. Zadání inzerátu zvládne každý hravě za pár minut. Využívejte filtry a najděte si na www.minzerce.cz vše, co potřebujete. Vyhledávat můžete v celé ČR i v jednotlivých krajích.

 

Pokud se Vám naše inzertní stránka líbí budeme rádi za doporučení, třeba jen formou sdílení na sociílní sítě jako třeba Faceebok, Twitter, osobní blok. Děkujeme


 Historický vývoj inzerce


řazeno od nejnovějších příspěvků13.2.2016


Zcela přepracovaný formulář v kategorii dětský bazar dětské oblečení a obuv. Nyní je možné vyhledávat dětské oblečení dle velikosti, věku, délky rukávu a nebo  zda chcete věcičky pouze na kluka nebo holku. U bundiček dále dle možnosti použití jaro/léto, zima.. V dětské obuvi dle čísla bot, zde je použito evropské číslování.  Dále se vytvořila stránka s informací jak používat správně formulář při zadávání i hledání inzerátu. Pro snažší orientaci ve velikostech jsme vložili tabulku dětských velikostí a jejich přepočet na věk.


Dětský bazar info29.09.2015


Propracované rozšířené vyhledávání v kategorii bazar kol a pneumatik Díky novému filtračnímu formuláři lze pohodlně a rychle vyhledat požadovaný inzerát dle velikosti disků, použití pro ročního období typu vozu..16.09.2015


V kategorii zájezdy, dovolená, ubytování lze nyní nově filtrovat nabídky a poptávky dle země a typu dovolené. pobytové, poznávací, u moře ..12.03.2015


Vytvořen RSS kanál. RSS umožňuje uživatelům internetu přihlásit se k odběru nových inzerátů z našeho webu. Kanál RSS naleznete v dolním pravém rohu.27.11.2014


Pro lepší přehlednost a jednoduchost hledání v kategori Náhradní díly, příslušenství v sekci automobily jsme pro Vás vytvořili nové filtrování podle značky vozu. Aby tato filtrace fungovala je nutné  při vkládání inzerátu  jednoduchým způsobem zadat z rozbalovací menu značku automobilu.06.02.2014


Spuštěna možnost zvýhodnění inzerátů. Od nynějška můžete své inzeráty zvýrazňovat, umisťovat do galerie, nebo posouvat na horní pozice. Topování je možné platit formou SMS, nebo levnějšími variantami jako je online platba, platba kartou atd. Funkce obnovení inzerátu zdarma zůstáva samoszřejmně pro registrované uživatele nadále aktivní.


Více informací o možnostech topování inzerce naleznete v nápovědě.16.01.2014


Připravujeme pro Vás možnost topování a další zvýhodňování inzerátů. Dále se aktivně pracuje na novém katalogu firem.01.01.2014


Další možnost rozšířeného hledání a to v kategorii Dětský bazar. V podkategorii Oblečení pro děti lze nyní nově  fitrovat inzeráty dle věku dítěte.19.08.2013


Pro snažší orientaci na stránkách byla přesunuta dříve samostatná kategorie byty do hlavní kategorie Reality, nemovitosti. Nyní naleznete veškeré nemovitosti na jednom místě. Pro tuto kategorii bylo vytvořené zcela nové intuitivní vyhledávání nabídek/poptávek. Vyhledávání je ve fázi testování a stále se pracuje na jeho zdokonalení.

Chceme docílt zobrazování pouze relevantních výsledků.


01.07.2013


Nyní je možné vyhledávat inzeráty v kategorii byty prodej, pronájem pomocí rozšířeného hledání (doposud výsada kategorií auto a moto). Můžete filtrovat inzeráty dle užitné plochy, umístění v podlaží, možnosti parkování a dalších aspektů. Další novinkou jsou již předvyplněna některá pole při zadávání inzerátu. Jako je například  možnost parkování, vybavení bytu, občanská vybavenost atd. Všechny tyto parametry se zobrazují v detailu inzerátu a tím urychlují samotné vložení inzerce. 


Realitní kanceláře mohou pro snažší dohledání jejich nabídky připojit k inzerátu ID zakázky.

Podobný formulář rozšířeného hledání připravujeme i pro kategorii reality.


25.06.2013


Pro snažší orientaci na stránkách byla vytvořena navigační lišta.19.02.2013


Nová aplikace pro upload fotografií. Nyní je nahrávání fotek k inzerátu mnohem jednodužší a přehlednější. Další výhodu je i později možná kompletní editace vložených fotografií.


10.02.2013


Další nová funkce stránek. Tentokrát se jedná o blokování nevhodného obsahu pro děti a mladistvé ze sekce Erotika. Při vstupu do této kategorie je nutné odsouhlasit přístup.29.01.2013


Nová aplikace na stránkách. Je možné zobrazit další inzeráty registrovaného uživatele. V detailu inzerátu je odkaz, který zobrazí ve výpisu všechny další inzeráty inzerenta.

Stránku navštívilo více než 1000 uživatelů, zobrazeno 46949 stránek.
01.01.2013


Oficiální spuštění serveru Minzerce.cz.

Sponzoři projektu:  


www.miocar.cz  internetový obchod s autodoplňky, náhradní díly minibike a dětské čtyřkolky, elektrické koloběžky ..Partneři projektu: